Sante Granola owocowa

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Chrupiące musli z owocami liofilizowanymi marki Sante?
Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Chrupiące musli z owocami liofilizowanymi marki Sante:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza produktu w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1899 kJ/ 452 kcal |
| Tłuszcz | 14 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,8 g |
| Węglowodany | 69 g |
| w tym cukry | 19 g |
| Błonnik | 6,6 g |
| Białko | 9,1 g |
| Sól | 0,55 g |
| Witaminy: | |
| Tiamina | 0,30 mg (27 %)* |
| Składniki mineralne: | |
| Fosfor | 315 mg (45 %)* |
| Magnez | 95,6 mg (25 %)* |
| Żelazo | 3,3 mg (24 %)* |
| Cynk | 2,4 mg (24 %)* |
| *% referencyjnej wartości spożycia dla osób dorosłych. | |
| Opakowanie zawiera 7 porcji produktu. |
| Jęczmień : | Zawiera |
| Mleko : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Owies : | Zawiera |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
Producent marki Sante opisuje Chrupiące musli z owocami liofilizowanymi tak:
inne produkty w kategorii musli
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Sante Granola owocowa do kategorii musli.
produkty pochodzące ze zbóż (pełnoziarniste płatki owsiane 43,8 %, mąka 8,6 %: jęczmienna, kukurydziana; grys kukurydziany 1,4 %), mieszanka owoców suszonych 16 % [chips banan(...)
Cena: 8,86 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Crunchy_platki_sniadaniowe_musli_bananowe_z_czekolada/28923.htmlprodukty pochodzące ze zbóż (pełnoziarniste płatki owsiane 44,8 %, mąka 8,7 %: jęczmienna, kukurydziana; grys kukurydziany 1,4 %), mieszanka owoców suszonych i kandyzowanych 2(...)
Cena: 8,86 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Crunchy_platki_sniadaniowe_musli_owocowe/28924.htmlmieszanka suszonych owoców 34 % [daktyle (daktyle, mąka ryżowa), chipsy bananowe (banan, olej kokosowy, cukier trzcinowy), żurawina słodzona (żurawina, cukier trzcinowy, olej (...)
Cena: 7,73 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Musli_platki_Fruit_owocowe/29402.htmlRunchy naturalne; płatki owsiane 45%, cukier, tłuszcz palmowy częściowo utwardzony, chrupki zbożowe (kaszka kukurydziana, mąka pszenna pełnoziarnista – mąka graham, cukier), m(...)
Cena: 8,71 zł
PLN https://dodomku.pl/RadixBis_musli_crunchy_malinowojezynowe/49920.htmlpełnoziarniste płatki owsiane 50 %, rodzynki 25 % (rodzynki, olej roślinny: olej bawełniany lub/i olej słonecznikowy lub/i olej rzepakowy), pszenica, migdały 4 %, ekstrakt sło(...)
Cena: 7,18 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Musli_tradycyjne_z_owocami/54094.htmlprodukty pochodzące ze zbóż (pełnoziarniste płatki owsiane 56,1 %, mąka 10,9 %: jęczmienna, kukurydziana; grys kukurydziany 1,8 %), cukier trzcinowy, tłuszcz palmowy nieutward(...)
Cena: 7,63 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Crunchy_klasyczne/60238.html2026-12-10
pełnoziarniste płatki owsiane 40,8 %, mąka: jęczmienna, owsiana, kukurydziana, cukier trzcinowy, olej słonecznikowy, czekolada 7 % (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, em(...)
Cena: 9,70 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Granola_czekoladowa/109049.html2027-01-17
pełnoziarniste płatki owsiane 38,8 %, mąka: owsiana, jęczmienna, kukurydziana, cukier trzcinowy, orzeszki arachidowe 9,4 %, olej słonecznikowy, krem orzechowy 5,2%: orzeszki a(...)
Cena: 7,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Granola_orzechowa/109052.htmlMoże zainteresują Cię również inne towary firmy Sante? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.
Cena: 2,40 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_otreby_pszenne/22792.htmlCena: 3,31 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Otreby_owsiane/37385.htmlDlaczego warto jeść otręby owsiane?\nOtręby owsiane w odróżnieniu od otrąb pszennych składają się głównie z rozpuszczalnego błonnika roślinnego, którego ważną częścią są beta (...)
Cena: 4,30 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Otreby_owsiane_wysokoblonnikowe/37386.html2027-01-26
Cena: 6,63 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Demerara_cukier_trzcinowy_nierafinowany/39210.htmlCena: 6,63 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Demerara_cukier_trzcinowy_nierafinowany_drobny/39211.htmlprodukty pochodzące z pełnego ziarna owsa 55% (płatki owsiane, mąka owsiana), tłuszcz palmowy nieutwardzony***, nierafinowany cukier trzcinowy, syrop glukozowy 6%, serwatka w (...)
Cena: 6,31 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_ciasteczka_owsiane_kakaowe/44917.htmlprodukty pochodzące z pełnego ziarna owsa 64% (płatki owsiane, mąka owsiana), tłuszcz palmowy nieutwardzony***, nierafinowany cukier trzcinowy, serwatka w proszku (mleko), syr(...)
Cena: 5,48 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_ciasteczka_owsiane_naturalne/44918.html2027-01-27
produkty pochodzące z pełnego ziarna owsa 61% (płatki owsiane, mąka owsiana), tłuszcz palmowy nieutwardzony***, nierafinowany cukier trzcinowy, żurawina słodzona suszona 6,4% (...)
Cena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_ciasteczka_owsiane_z_zurawina/44919.html






Koszyk z zakupami