Ketchup Roleski XXL Łagodny

Roleski
55
Smaczny i polski. PolecamKetchup Roleski XXL Łagodny
52Ketchup Roleski XXL Łagodny

Ketchup łagodny XXL w nowej odsłonie. Dzięki nowej recepturze (od stycznia 2020)  zawiera dwa razy więcej pomidorów i mniej cukru. Duże (XXL) i funkcjonalne opakowanie, dostosowane do potrzeb odbiorców z branży HoReCa. Nie zawiera konserwantów.

Ketchup Roleski XXL ŁagodnyKetchup Roleski XXL Łagodny
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

Data przydatności:

2027-03-05

pojemność

cena za kilogram

12,48 zł / kg

kraj

Kraj pochodzenia

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044009361

5901044009361

Cena: 12,48 zł

12.48 PLN 2027-03-05 NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Ketchup łagodny marki Roleski?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Ketchup Roleski XXL Łagodny? Sprawdź listę składników:

pomidory (144 g na 100 gram ketchupu) ,  cukier, skrobia modyfikowana, ocet spirytusowy, sól, gorczyca, mieszanka przypraw, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; aromat naturalny, aromat, sok z czarnej marchwi, substancja słodząca: sacharynian sodu.


Informacje o dodatkach:

Zawiera cukier/y i substancję słodzącą.


Wartości odżywcze (%)na 100 g
Energia 55 kcal/233 kJ
Białko 0,9 g
Węglowodany 12,0 g
Tłuszcze 0,3 g

Gorczyca : Zawiera

Producent marki Roleski opisuje Ketchup łagodny tak:

Ketchup łagodny XXL w nowej odsłonie. Dzięki nowej recepturze (od stycznia 2020)  zawiera dwa razy więcej pomidorów i mniej cukru. Duże (XXL) i funkcjonalne opakowanie, dostosowane do potrzeb odbiorców z branży HoReCa. Nie zawiera konserwantów.


Cechy:

Zawiera cukier/y i substancję słodzącą.


Marka:

Firma Roleski


Nazwa produktu uregulowana prawnie:Ketchup łagodny
Pozostałe informacje:

Zawiera cukier/y i substancję słodzącą.


Przechowywanie:

Przechowywać w temp. pokojowej.


Rodzaj opakowania:

Opakowanie plastikowe


Kraj pochodzenia:

Polska


Adres producenta:

Roleski Sp. J.
Zbylitowska Góra
ul. Spacerowa 181a
33-113 Zgłobice k/Tarnowa
Polska


Adres zwrotny:

Roleski Sp. J.
Zbylitowska Góra
ul. Spacerowa 181a
33-113 Zgłobice k/Tarnowa
Polska
tel./fax (0-14) 631 35 00

Jakie recenzje zebrał produkt Ketchup łagodny marki Roleski? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • Dariusz_G , 2022-04-22 08:55:11Smaczny i polski. Polecam



inne produkty w kategorii ketchup

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Ketchup Roleski XXL Łagodny do kategorii ketchup.

Roleski Ketchup XXL pikantny Roleski Ketchup XXL pikantny
Data przyd. 2027-08-07
Roleski Ketchup Roleski Ketchup
1 litr

Cena: 14,99 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-06-17
Pudliszki ketchup łagodny Pudliszki ketchup łagodny
Bez konserwantów 480 g
15,63zł/kg

Cena: 7,50 zł

PLN
1
30
Data przyd. 2027-06-20
Włocławek ketchup słoik Włocławek ketchup słoik
łagodny 200 g
23,65zł/kg

Cena: 4,73 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-08-30
P R Z E C E N A -10%
Włocławek ketchup łagodny Włocławek ketchup łagodny
480 g
12,58zł/kg

Cena: 6,04 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2026-12-30
Roleski Ketchup Markowy łagodny Roleski Ketchup Markowy łagodny
450 g
16,73zł/kg

Cena: 7,53 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2027-08-17
Roleski Ketchup łagodny worek XXL Roleski Ketchup łagodny worek XXL
2 kg
12,58zł/kg

Cena: 25,16 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-03-12
Włocławek ketchup łagodny Włocławek ketchup łagodny
380 g
18,39zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
20
Data przyd. 2027-09-30

inne produkty marki Roleski

Poznaj produkty marki Roleski - w aktualnej ofercie mamy 90 produktów Roleski.

Roleski Ketchup Premium łagodny Roleski Ketchup Premium łagodny
NOWOŚĆ! 465 g
19,61zł/kg

Cena: 9,12 zł

PLN
1
16
Data przyd. 2027-08-27
Roleski Ketchup Premium Łagodny Roleski Ketchup Premium Łagodny
NOWOŚĆ bez dodatku cukru 425 g
21,44zł/kg

Cena: 9,11 zł

PLN
1
28
Data przyd. 2027-08-31
P R Z E C E N A -30%
Roleski Ketchup łagodny saszetka Roleski Ketchup łagodny saszetka
15 ml
32,67zł/l

Cena: 0,49 zł

PLN
1
107
Data przyd. 2026-11-14
Roleski Musztarda Sarepska Roleski Musztarda Sarepska
175 g
21,31zł/kg

Cena: 3,73 zł

PLN
1
18
Data przyd. 2027-08-25
Roleski Musztarda Francuska Roleski Musztarda Francuska
175 g
22,80zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2027-08-06
Roleski Musztarda Chrzanowa Roleski Musztarda Chrzanowa
175 g
21,31zł/kg

Cena: 3,73 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2027-08-10
Roleski Musztarda stołowa Roleski Musztarda stołowa
175 g
21,26zł/kg

Cena: 3,72 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-06-24
Roleski Musztarda Kremska Roleski Musztarda Kremska
175 g
21,31zł/kg

Cena: 3,73 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2027-05-20
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5