Winiary sos majonezowy czosnkowy

Winiary
15
Bardzo mdły.Winiary sos majonezowy czosnkowy
44Winiary sos majonezowy czosnkowy
WINIARY Sos Czosnkowy to kremowy, aromatyczny sos o wyrazistym smaku i wyczuwalnymi kawałkami czosnku. Pasuje do pieczonych ziemniaków, grillowanych warzyw oraz mięs z rusztu. Sos czosnkowy w butelce może także stanowić bazę do przygotowania dipów ziołowych lub warzywnych z wyrazistą nutą. Sos Czosnkowy WINIARY to: • Gęsty i kremowy sos o wyrazistym smaku czosnku. • Doskonały dodatek do potraw z grilla, sałatek, kanapek i przekąsek. • Sos na bazie wysokiej jakości składników, bez konserwantów. • Produkt w szklanym opakowaniu 250 ml. Sos czosnkowy świetnie się sprawdzi także w daniach z jaj, wędlin, mięs i ryb na zimno!
Winiary sos majonezowy  czosnkowyWiniary sos majonezowy  czosnkowy
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-03-04

pojemność

cena za kilogram

38,16 zł / kg

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900862213554

5900862213554

Cena: 9,54 zł

9.54 PLN 2027-03-04 NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Sos czosnkowy firmy Winiary.

Jak powstał produkt Sos czosnkowy firmy Winiary - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

olej rzepakowy, woda, warzywa (cebula, czosnek 2,2 %), ocet, cukier, żółtko jaja, sól, białka mleka, przyprawy (w tym gorczyca), liść pietruszki, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), substancja zagęszczająca (guma guar), aromat, przeciwutleniacz (sól wapniowo-disodowa EDTA)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza W 100 ml
Wartość energetyczna2516 kJ
Wartość energetyczna611 kcal
Tłuszcz65,2 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone4,9 g
Węglowodany4,8 g
w tym cukry3,5 g
Błonnik0,5 g
Białko1,2 g
Sól0,82 g
* Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
Opakowanie zawiera 16 porcji.
Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.

Seler : Może zawierać
Jaja : Zawiera
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Zawiera
Soja : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać

Producent marki Winiary opisuje Sos czosnkowy tak:

WINIARY Sos Czosnkowy to kremowy, aromatyczny sos o wyrazistym smaku i wyczuwalnymi kawałkami czosnku. Pasuje do pieczonych ziemniaków, grillowanych warzyw oraz mięs z rusztu. Sos czosnkowy w butelce może także stanowić bazę do przygotowania dipów ziołowych lub warzywnych z wyrazistą nutą. Sos Czosnkowy WINIARY to: • Gęsty i kremowy sos o wyrazistym smaku czosnku. • Doskonały dodatek do potraw z grilla, sałatek, kanapek i przekąsek. • Sos na bazie wysokiej jakości składników, bez konserwantów. • Produkt w szklanym opakowaniu 250 ml. Sos czosnkowy świetnie się sprawdzi także w daniach z jaj, wędlin, mięs i ryb na zimno!
Marka:Winiary
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Sos czosnkowy.
Pozostałe informacje:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.
Przechowywanie:Przechowywać w miejscu suchym, zaciemnionym i chłodnym zalecana temperatura 4 ℃-20 ℃), a po otwarciu słoika w lodówce nie dłużej niż 2 tygodnie.
Rodzaj opakowania:Słoik
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jakie recenzje zebrał produkt Sos czosnkowy marki Winiary? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 4 ocen.

  • 2026-08-20 12:29:27Bardzo mdły.



inne produkty w kategorii sosy gotowe

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Winiary sos majonezowy czosnkowy do kategorii sosy gotowe.

Winiary sos w proszku pieczeniowy Winiary sos w proszku pieczeniowy
jasny 30 g
122,00zł/kg

Cena: 3,66 zł

PLN
1
23
Data przyd. 2027-06-30
Łowicz sos gotowy, słoik słodko Łowicz sos gotowy, słoik słodko
- kwaśny 500 g
17,16zł/kg

Cena: 8,58 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2028-01-30
Knorr Domowe Smaki Sos do pieczeni Knorr Domowe Smaki Sos do pieczeni
jasny 25 g
184,80zł/kg

Cena: 4,62 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2027-05-30
Roleski Sos Tatarski Roleski Sos Tatarski
Data przyd. 2027-04-23
Roleski Sos Czosnkowy Roleski Sos Czosnkowy
Data przyd. 2027-03-12
Amaizin Sos salsa łagodny Amaizin Sos salsa łagodny
bezglutenowy BIO 260 g
51,62zł/kg

Cena: 13,42 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2029-12-31
Winiary Sosy Na Każdy Dzień Sos Winiary Sosy Na Każdy Dzień Sos
pieczeniowy delikatny 35 g
106,29zł/kg

Cena: 3,72 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2027-06-30
Roleski Sos do Steków i Burgerów Roleski Sos do Steków i Burgerów
370 g
19,62zł/kg

Cena: 7,26 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2027-05-28

inne produkty marki Winiary

Poznaj produkty marki Winiary - w aktualnej ofercie mamy 39 produktów Winiary.

Winiary bulion w kostkach Winiary bulion w kostkach
Warzywny (6 kostek) 60 g
61,83zł/kg

Cena: 3,71 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-02-28
Winiary sos w proszku pieczarkowy Winiary sos w proszku pieczarkowy
Data przyd. 2027-06-30
Winiary sos w proszku pomidorowy Winiary sos w proszku pomidorowy
Data przyd. 2027-05-30
Winiary przyprawa do zup. sosów Winiary przyprawa do zup. sosów
i sałatek 210 g
16,38zł/kg

Cena: 3,44 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-06-30
Winiary budyń z cukrem waniliowy Winiary budyń z cukrem waniliowy
60 g
38,67zł/kg

Cena: 2,32 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-03-30
Winiary galaretka cytrynowa Winiary galaretka cytrynowa
71 g
39,30zł/kg

Cena: 2,79 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2027-02-28
Winiary sos majonezowy tatarski Winiary sos majonezowy tatarski
Data przyd. 2027-01-31
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5