Cykoria Chili

Cykoria
54Cykoria Chili
Duża zawartość kapsaicyny czyni z chili najostrzejszą z przypraw. Chili (Pieprz cayenne) otrzymuje się z wysuszonych owoców papryki krzewiastej uprawianej głównie w Azji Południowej i Ameryce Południowej. Stosowana do potraw mięsnych, sosów i warzyw ze względu na swą ostrość powinna być używana z umiarem. Znakomicie przyprawia się nią gulasze, ryby i drób. Jest bardzo ważnym składnikiem wielu mieszanek przyprawowych, z których najbardziej znana jest curry.
Cykoria ChiliCykoria Chili
masa netto

masa netto

20 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-01-30

pojemność

cena za kilogram

99,50 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288005603

5900288005603

Cena: 1,99 zł

1.99 PLN 2028-01-30 NewCondition

Zainteresował Cię produkt Chili marki Cykoria?

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać

Producent marki Cykoria opisuje Chili tak:

Duża zawartość kapsaicyny czyni z chili najostrzejszą z przypraw. Chili (Pieprz cayenne) otrzymuje się z wysuszonych owoców papryki krzewiastej uprawianej głównie w Azji Południowej i Ameryce Południowej. Stosowana do potraw mięsnych, sosów i warzyw ze względu na swą ostrość powinna być używana z umiarem. Znakomicie przyprawia się nią gulasze, ryby i drób. Jest bardzo ważnym składnikiem wielu mieszanek przyprawowych, z których najbardziej znana jest curry.
Marka:Cykoria
O marce:Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Chili
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Rodzaj opakowania:Torebka
Adres producenta:CYKORIA S.A.
Wierzchosławice 15
88-140 Gniewkowo
Adres zwrotny:CYKORIA S.A.
Wierzchosławice 15
88-140 Gniewkowo
Serwis Konsumenta

Jakie recenzje zebrał produkt Chili marki Cykoria? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.




    inne produkty w kategorii przyprawy roślinne jednorodne

    Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Cykoria Chili do kategorii przyprawy roślinne jednorodne.

    Prymat pieprz czarny mielony Prymat pieprz czarny mielony
    20 g
    99,50zł/kg

    Cena: 1,99 zł

    PLN
    1
    12
    Data przyd. 2029-07-30
    Prymat papryka słodka mielona Prymat papryka słodka mielona
    20 g
    105,00zł/kg

    Cena: 2,10 zł

    PLN
    1
    17
    Data przyd. 2029-07-30
    Prymat papryka ostra mielona Prymat papryka ostra mielona
    20 g
    99,50zł/kg

    Cena: 1,99 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2029-02-28
    Prymat kminek cały Prymat kminek cały
    20 g
    99,50zł/kg

    Cena: 1,99 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2029-04-30
    Prymat Czosnek granulowany Prymat Czosnek granulowany
    20 g
    99,50zł/kg

    Cena: 1,99 zł

    PLN
    1
    25
    Data przyd. 2029-06-30
    Prymat Przyprawa Curry Prymat Przyprawa Curry
    20 g
    111,00zł/kg

    Cena: 2,22 zł

    PLN
    1
    27
    Data przydatności
    2028-05-30
    Prymat Kurkuma mielona Prymat Kurkuma mielona
    20 g
    99,50zł/kg

    Cena: 1,99 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2029-02-28

    inne produkty marki Cykoria

    Firma Cykoria prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 16 grudnia 2008 - aktualnie dostępnych jest 128 produktów marki Cykoria.

    Cykoria kwas cytrynowy spożywczy Cykoria kwas cytrynowy spożywczy
    20 g
    92,50zł/kg

    Cena: 1,85 zł

    PLN
    1
    42
    Data przyd. 2029-02-28
    Cykoria Barszcz czerwony Cykoria Barszcz czerwony
    błyskawiczny 60 g
    37,67zł/kg

    Cena: 2,26 zł

    PLN
    1
    35
    Data przyd. 2028-03-30
    Cykoria Cykorianka Kawa Zbożowa Cykoria Cykorianka Kawa Zbożowa
    ekspresowa 30 torebek 120 g
    44,92zł/kg

    Cena: 5,39 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2028-05-30
    Cykoria Krem do tortów o smaku Cykoria Krem do tortów o smaku
    truskawkowym 100 g
    56,30zł/kg

    Cena: 5,63 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2027-11-30
    Cykoria Krem do tortów o smaku Cykoria Krem do tortów o smaku
    rumowym 100 g
    32,40zł/kg

    Cena: 3,24 zł

    PLN
    1
    16
    Data przyd. 2027-11-30
    Cykoria Sernik błyskawiczny Cykoria Sernik błyskawiczny
    Data przyd. 2027-06-30
    Cykoria Krem do tortów o smaku Cykoria Krem do tortów o smaku
    śmietankowym 100 g
    56,30zł/kg

    Cena: 5,63 zł

    PLN
    1
    29
    Data przyd. 2027-11-30
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5