Winiary przyprawa do zup. sosów i sałatek

Winiary
55
Ok.Winiary przyprawa do zup. sosów i sałatek
48Winiary przyprawa do zup. sosów i sałatek
Winiary przyprawa do zup. sosów i sałatekWiniary przyprawa do zup. sosów i sałatek
masa netto

masa netto

210 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-06-30

pojemność

cena za kilogram

16,38 zł / kg

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900862213530

5900862213530

Cena: 3,44 zł

3.44 PLN 2027-06-30 NewCondition

Czy warto kupić produkt Przyprawa w płynie do zup i drugich dań marki Winiary?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Winiary:

woda, sol, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe), ocet, glukoza, aromaty (z selerem)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu w 100 g:
Wartość energetyczna:78 kJ/18 kcal
Tłuszcz:0,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone:0,0 g
Węglowodany:2,2 g
w tym cukry:0,9 g
Błonnik0,0 g
Białko2,4 g
Sól:22,5 g

Seler : Zawiera

Producent marki Winiary opisuje Przyprawa w płynie do zup i drugich dań tak:

Winiary
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Przyprawa w płynie do zup i drugich dań.
Pozostałe informacje:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Przygotowanie i stosowanie:Niewielki osad nie jest wadą wyrobu - w przypadku powstania należy wstrząsnąć.
Rodzaj opakowania:Butelka
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Przyprawa w płynie do zup i drugich dań firmy Winiary? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 8 ocen.

  • Marek , 2024-02-06 17:15:22Ok.



inne produkty w kategorii przyprawy w płynie

Winiary przyprawa do zup. sosów i sałatek w sklepie dodomku.pl należy do kategorii przyprawy w płynie. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 9 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Maggi Przyprawa w płynie Maggi Przyprawa w płynie
960 g
18,54zł/kg

Cena: 17,80 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2028-05-30
Winiary przyprawa do zup. sosów Winiary przyprawa do zup. sosów
i sałatek 1 kg

Cena: 12,16 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-10-30
Lima Sos Sojowo-pszeniczny Shuyu Lima Sos Sojowo-pszeniczny Shuyu
Łagodny BIO 250 ml
79,04zł/l

Cena: 19,76 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2028-01-13
Goong Sos Sojowy o obniżonej Goong Sos Sojowy o obniżonej
zawartości soli 150 ml
39,93zł/l

Cena: 5,99 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2028-02-27
Octim Krem balsamiczny o smaku Octim Krem balsamiczny o smaku
malinowym 310 g
44,32zł/kg

Cena: 13,74 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-04-03
Octim Krem balsamiczny o smaku Octim Krem balsamiczny o smaku
wisniowym 310 g
44,32zł/kg

Cena: 13,74 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-04-03

inne produkty marki Winiary

Czy znasz już markę Winiary? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Winiary od 2 listopada 2007.

Winiary bulion w kostkach Winiary bulion w kostkach
Warzywny (6 kostek) 60 g
61,83zł/kg

Cena: 3,71 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-02-28
Winiary sos w proszku pieczeniowy Winiary sos w proszku pieczeniowy
jasny 30 g
122,00zł/kg

Cena: 3,66 zł

PLN
1
23
Data przyd. 2027-06-30
Winiary sos w proszku pieczarkowy Winiary sos w proszku pieczarkowy
Data przyd. 2027-06-30
Winiary sos w proszku pomidorowy Winiary sos w proszku pomidorowy
Data przyd. 2027-05-30
Winiary budyń z cukrem waniliowy Winiary budyń z cukrem waniliowy
60 g
38,67zł/kg

Cena: 2,32 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-03-30
Winiary galaretka cytrynowa Winiary galaretka cytrynowa
71 g
39,30zł/kg

Cena: 2,79 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2027-02-28
Winiary sos majonezowy tatarski Winiary sos majonezowy tatarski
Data przyd. 2027-01-31
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5