Winiary Ziarenka smaku przyprawa uniwersalna

Winiary
53Winiary Ziarenka smaku przyprawa uniwersalna
Ziarenka Smaku Winiary to wyjątkowa przyprawa uniwersalna w unikalnej formie małych ziarenek, która zawiera aż 10 rodzajów warzyw. Dzięki niej wydobędziesz najlepszy smak potraw, które tak kochają Twoi najbliżsi. Warto wiedzieć Zupy to doskonały pomysł na smaczny i pożywny posiłek obiadowy. Bogactwo składników zupy (mięsa, warzyw, ziół) doskonale podkreślą Ziarenka Smaku Uniwersalne, które pomagają wydobyć ich smak i aromat.
Winiary Ziarenka smaku przyprawa uniwersalnaWiniary Ziarenka smaku przyprawa uniwersalna
masa netto

masa netto

200 g

pojemność

cena za kilogram

29,95 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900862214209

5900862214209

Cena: 5,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
5.99 PLN NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Przyprawa uniwersalna firmy Winiary.

Jak powstał produkt Przyprawa uniwersalna firmy Winiary - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

sól jodowana, cukier, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe), suszone warzywa 5,7 % (marchew, liść pietruszki, por, pasternak, cebula, czosnek, papryka czerwona, pomidor, seler, szczypiorek), olej palmowy, przyprawy, aromaty, skrobia kukurydziana, suszony sok z czosnku, barwnik (ryboflawiny)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza W 100 g
Wartość energetyczna432 kJ
Wartość energetyczna102 kcal
Tłuszcz1,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,6 g
Węglowodany17,3 g
w tym cukry14,2 g
Błonnik1,8 g
Białko4,0 g
Sól73,0 g

Seler : Zawiera
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Soja : Może zawierać

Producent marki Winiary opisuje Przyprawa uniwersalna tak:

Ziarenka Smaku Winiary to wyjątkowa przyprawa uniwersalna w unikalnej formie małych ziarenek, która zawiera aż 10 rodzajów warzyw. Dzięki niej wydobędziesz najlepszy smak potraw, które tak kochają Twoi najbliżsi. Warto wiedzieć Zupy to doskonały pomysł na smaczny i pożywny posiłek obiadowy. Bogactwo składników zupy (mięsa, warzyw, ziół) doskonale podkreślą Ziarenka Smaku Uniwersalne, które pomagają wydobyć ich smak i aromat.
Cechy:zawiera 10 warzyw
Marka:Winiary
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Przyprawa uniwersalna.
Pozostałe informacje:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu opakowania przechowywać szczelnie zamknięte.
Rodzaj opakowania:Torebka
Kraj pochodzenia:Słowacja
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jakie recenzje zebrał produkt Przyprawa uniwersalna marki Winiary? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    inne produkty w kategorii przyprawy sypkie mieszanki

    Produkt Przyprawa uniwersalna firmy Winiary znajduje się w kategorii przyprawy sypkie mieszanki, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu przyprawy sypkie mieszanki:

    Podravka Warzywko przyprawa Podravka Warzywko przyprawa
    do potraw uniwersalne 200 g
    16,05zł/kg

    Cena: 3,21 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2028-01-19
    Cykoria Smakosz extra Cykoria Smakosz extra
    200 g
    18,50zł/kg

    Cena: 3,70 zł

    PLN
    1
    14
    Data przyd. 2028-04-30
    Kamis curry Kamis curry
    Data przyd. 2029-01-25
    Prymat przyprawa grillowa Prymat przyprawa grillowa
    klasyczna 20g

    Cena: 2,23 zł

    PLN
    1
    17
    Data przyd. 2029-03-31
    Prymat Przyprawa do ryb Prymat Przyprawa do ryb
    Data przyd. 2028-05-30
    Prymat przyprawa do bigosu Prymat przyprawa do bigosu
    Data przyd. 2028-01-31
    Prymat przyprawa do flaków Prymat przyprawa do flaków
    Data przydatności
    2027-11-30

    inne produkty marki Winiary

    Poznaj produkty marki Winiary - w aktualnej ofercie mamy 46 produktów Winiary.

    Winiary bulion w kostkach Winiary bulion w kostkach
    Warzywny (6 kostek) 60 g
    61,83zł/kg

    Cena: 3,71 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-02-28
    Winiary sos w proszku pieczeniowy Winiary sos w proszku pieczeniowy
    jasny 30 g
    122,00zł/kg

    Cena: 3,66 zł

    PLN
    1
    23
    Data przyd. 2027-06-30
    Winiary sos w proszku pieczarkowy Winiary sos w proszku pieczarkowy
    Data przyd. 2027-06-30
    Winiary sos w proszku pomidorowy Winiary sos w proszku pomidorowy
    Data przyd. 2027-05-30
    Winiary przyprawa do zup. sosów Winiary przyprawa do zup. sosów
    i sałatek 210 g
    16,38zł/kg

    Cena: 3,44 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-06-30
    Winiary majonez Dekoracyjny Winiary majonez Dekoracyjny
    Data przyd. 2027-01-09
    Winiary budyń z cukrem waniliowy Winiary budyń z cukrem waniliowy
    60 g
    38,67zł/kg

    Cena: 2,32 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-03-30
    Winiary galaretka cytrynowa Winiary galaretka cytrynowa
    71 g
    39,30zł/kg

    Cena: 2,79 zł

    PLN
    1
    9
    Data przyd. 2027-02-28
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5