Winiary Ziarenka smaku przyprawa uniwersalna

Winiary
51Winiary Ziarenka smaku przyprawa uniwersalna
Ziarenka Smaku Winiary to wyjątkowa przyprawa uniwersalna w unikalnej formie małych ziarenek, która zawiera aż 10 rodzajów warzyw. Dzięki niej wydobędziesz najlepszy smak potraw, które tak kochają Twoi najbliżsi. Warto wiedzieć Zupy to doskonały pomysł na smaczny i pożywny posiłek obiadowy. Bogactwo składników zupy (mięsa, warzyw, ziół) doskonale podkreślą Ziarenka Smaku Uniwersalne, które pomagają wydobyć ich smak i aromat.
Winiary Ziarenka smaku przyprawa uniwersalnaWiniary Ziarenka smaku przyprawa uniwersalna
masa netto

masa netto

120 g

pojemność

cena za kilogram

32,42 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900862214162

5900862214162

Cena: 3,89 zł

Produkt chwilowo niedostępny
3.89 PLN NewCondition

Czy warto kupić produkt Przyprawa uniwersalna marki Winiary?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Przyprawa uniwersalna marki Winiary:

sól jodowana, cukier, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe), suszone warzywa 5,7 % (marchew, liść pietruszki, por, pasternak, cebula, czosnek, papryka czerwona, pomidor, seler, szczypiorek), olej palmowy, przyprawy, aromaty, skrobia kukurydziana, suszony sok z czosnku, barwnik (ryboflawiny)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza W 100 g
Wartość energetyczna432 kJ
Wartość energetyczna102 kcal
Tłuszcz1,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,6 g
Węglowodany17,3 g
w tym cukry14,2 g
Błonnik1,8 g
Białko4,0 g
Sól73,0 g

Seler : Zawiera
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Soja : Może zawierać

Producent marki Winiary opisuje Przyprawa uniwersalna tak:

Ziarenka Smaku Winiary to wyjątkowa przyprawa uniwersalna w unikalnej formie małych ziarenek, która zawiera aż 10 rodzajów warzyw. Dzięki niej wydobędziesz najlepszy smak potraw, które tak kochają Twoi najbliżsi. Warto wiedzieć Zupy to doskonały pomysł na smaczny i pożywny posiłek obiadowy. Bogactwo składników zupy (mięsa, warzyw, ziół) doskonale podkreślą Ziarenka Smaku Uniwersalne, które pomagają wydobyć ich smak i aromat.
Cechy:zawiera 10 warzyw
Marka:Winiary
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Przyprawa uniwersalna.
Pozostałe informacje:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu opakowania przechowywać szczelnie zamknięte.
Przygotowanie i stosowanie:Przyprawa uniwersalna Do zup, sosów, ryżu, potraw mięsnych i warzywnych. Dodaj 1 łyżeczkę (5 g) Ziarenek Smaku na 0,5 l potrawy podczas gotowania. Nie jest konieczne dodawanie soli.
Rodzaj opakowania:Torebka
Kraj pochodzenia:Słowacja
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Przyprawa uniwersalna firmy Winiary. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii przyprawy sypkie mieszanki

    Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Winiary Ziarenka smaku przyprawa uniwersalna do kategorii przyprawy sypkie mieszanki.

    Kamis curry Kamis curry
    Data przyd. 2029-01-25
    Prymat przyprawa grillowa Prymat przyprawa grillowa
    klasyczna 20g

    Cena: 2,23 zł

    PLN
    1
    17
    Data przyd. 2029-03-31
    Prymat Przyprawa do ryb Prymat Przyprawa do ryb
    Data przyd. 2028-05-30
    Prymat przyprawa do bigosu Prymat przyprawa do bigosu
    Data przyd. 2028-01-31
    Prymat przyprawa do flaków Prymat przyprawa do flaków
    Data przydatności
    2027-11-30
    Prymat zioła prowansalskie Prymat zioła prowansalskie
    10 g
    199,00zł/kg

    Cena: 1,99 zł

    PLN
    1
    18
    Data przyd. 2029-08-30
    Prymat Przyprawa do mięsa Prymat Przyprawa do mięsa
    mielonego 20 g
    99,50zł/kg

    Cena: 1,99 zł

    PLN
    1
    23
    Data przyd. 2028-07-30
    Prymat Przyprawa do piernika Prymat Przyprawa do piernika
    20 g
    111,50zł/kg

    Cena: 2,23 zł

    PLN
    1
    12
    Data przyd. 2027-12-31

    inne produkty marki Winiary

    Czy znasz już markę Winiary? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Winiary od 2 listopada 2007.

    Winiary bulion w kostkach Winiary bulion w kostkach
    Warzywny (6 kostek) 60 g
    61,83zł/kg

    Cena: 3,71 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-02-28
    Winiary sos w proszku pieczeniowy Winiary sos w proszku pieczeniowy
    jasny 30 g
    122,00zł/kg

    Cena: 3,66 zł

    PLN
    1
    23
    Data przyd. 2027-06-30
    Winiary sos w proszku pieczarkowy Winiary sos w proszku pieczarkowy
    Data przyd. 2027-06-30
    Winiary sos w proszku pomidorowy Winiary sos w proszku pomidorowy
    Data przyd. 2027-05-30
    Winiary przyprawa do zup. sosów Winiary przyprawa do zup. sosów
    i sałatek 210 g
    16,38zł/kg

    Cena: 3,44 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-06-30
    Winiary majonez Dekoracyjny Winiary majonez Dekoracyjny
    Data przyd. 2027-01-09
    Winiary budyń z cukrem waniliowy Winiary budyń z cukrem waniliowy
    60 g
    38,67zł/kg

    Cena: 2,32 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-03-30
    Winiary galaretka cytrynowa Winiary galaretka cytrynowa
    71 g
    39,30zł/kg

    Cena: 2,79 zł

    PLN
    1
    9
    Data przyd. 2027-02-28
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5