Winiary Sosy do makaronu Italia Sos cztery sery z bazylią

Winiary
51Winiary Sosy do makaronu Italia Sos cztery sery z bazylią
Kremowy, aromatyczny Sos cztery sery WINIARY z bazylią to sposób na szybki i smaczny posiłek inspirowany włoskim stylem, który pokocha cała rodzina. Jego głównymi składnikami są cztery rodzaje serów, które tworzą bogaty i intensywny smak: parmezan, camembert, mozarella i gouda. Swój wyrazisty włoski charakter sos 4 sery WINIARY zawdzięcza również starannie dobranej kompozycji ziół i przypraw. Sos WINIARY cztery sery świetnie pasuje do makaronu tagliatelle, penne czy spaghetti, tworząc wyjątkowe danie, które zachwyci każdego fana serowych smaków! Dla urozmaicenia możesz dodać także ulubione warzywa lub grillowanego kurczaka. Sos Italia Cztery Sery WINIARY to: • Aromatyczny, kremowy sos inspirowany kuchnią włoską. • Sposób na prosty, szybki i pyszny obiad dla całej rodziny. • Sos na bazie włoskiego parmezanu, camemberta, mozarelli i goudy. • Produkt doprawiony ziołami i przyprawami znanymi z kuchni włoskiej. Sos WINIARY 4 sery w opakowaniu 37 g to aż trzy porcje pysznego, gęstego sosu, który przygotujesz zaledwie w kilka chwil.
Winiary Sosy do makaronu Italia Sos cztery sery z bazyliąWiniary Sosy do makaronu Italia Sos cztery sery z bazylią
masa netto

masa netto

45 g

pojemność

cena za kilogram

110,89 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7613032413224

7613032413224

Cena: 4,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
4.99 PLN NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Sos serowy z bazylią marki Winiary?

Jak powstał produkt Sos serowy z bazylią firmy Winiary - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

ser w proszku 24,4% z mleka (w tym cztery sery 7,7%: camembert, parmezan 0,5%, gouda, mozzarella), śmietanka w proszku (z mleka) 17,4%, skrobia ziemniaczana, aromaty (z mlekiem), mąka pszenna, tłuszcz palmowy, skrobia kukurydziana, sól, ekstrakt drożdży, odtłuszczone mleko w proszku, serwatka w proszku (z mleka), zioła 0,5%, kwas (kwas cytrynowy), kurkuma
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po przyrządzeniu: W 100 ml
Wartość energetyczna 399 kJ
Wartość energetyczna 96 kcal
Tłuszcz 6,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 4,3 g
Węglowodany 6,0 g
w tym cukry 2,0 g
Błonnik 0,1 g
Białko 3,5 g
Sól 1,2 g
* Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
Opakowanie zawiera 3 porcje.
Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera

Producent marki Winiary opisuje Sos serowy z bazylią tak:

Kremowy, aromatyczny Sos cztery sery WINIARY z bazylią to sposób na szybki i smaczny posiłek inspirowany włoskim stylem, który pokocha cała rodzina. Jego głównymi składnikami są cztery rodzaje serów, które tworzą bogaty i intensywny smak: parmezan, camembert, mozarella i gouda. Swój wyrazisty włoski charakter sos 4 sery WINIARY zawdzięcza również starannie dobranej kompozycji ziół i przypraw. Sos WINIARY cztery sery świetnie pasuje do makaronu tagliatelle, penne czy spaghetti, tworząc wyjątkowe danie, które zachwyci każdego fana serowych smaków! Dla urozmaicenia możesz dodać także ulubione warzywa lub grillowanego kurczaka. Sos Italia Cztery Sery WINIARY to: • Aromatyczny, kremowy sos inspirowany kuchnią włoską. • Sposób na prosty, szybki i pyszny obiad dla całej rodziny. • Sos na bazie włoskiego parmezanu, camemberta, mozarelli i goudy. • Produkt doprawiony ziołami i przyprawami znanymi z kuchni włoskiej. Sos WINIARY 4 sery w opakowaniu 37 g to aż trzy porcje pysznego, gęstego sosu, który przygotujesz zaledwie w kilka chwil.
Cechy:dodaj 50 ml śmietanki
Marka:Winiary
O marce:
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Sos serowy z bazylią.
Pozostałe informacje:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Przygotowanie i stosowanie:Sposób przygotowania: 15 min 3 porcje 1. Zawartość opakowania dokładnie rozprowadź w 200 ml zimnej wody. 2. Doprowadź do wrzenia i gotuj 5 min. na małym ogniu, ciągle mieszając. 3. Odstaw z ognia, dodaj 50 ml śmietanki 12% i wymieszaj. Podawaj z ugotowanym makaronem. Buon appettito! Szukasz makaronów do sosu serowego? Według włoskich przepisów idealnie sprawdza się: Tagliatelle, Fusilli (świderki), Farfalle (kokardki)
Rodzaj opakowania:Saszetka
Kraj pochodzenia:Polska
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Sos serowy z bazylią firmy Winiary? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii sosy gotowe

    Wyrób firmy Winiary o nazwie Sos serowy z bazylią został przypisany do kategorii sosy gotowe. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

    Winiary sos w proszku pieczeniowy Winiary sos w proszku pieczeniowy
    jasny 30 g
    122,00zł/kg

    Cena: 3,66 zł

    PLN
    1
    23
    Data przyd. 2027-06-30
    Winiary sos majonezowy czosnkowy Winiary sos majonezowy czosnkowy
    250 g
    38,16zł/kg

    Cena: 9,54 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2027-03-04
    Łowicz sos gotowy, słoik słodko Łowicz sos gotowy, słoik słodko
    - kwaśny 500 g
    17,16zł/kg

    Cena: 8,58 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2028-01-30
    Knorr Domowe Smaki Sos do pieczeni Knorr Domowe Smaki Sos do pieczeni
    jasny 25 g
    184,80zł/kg

    Cena: 4,62 zł

    PLN
    1
    14
    Data przydatności
    2027-05-30
    Roleski Sos Tatarski Roleski Sos Tatarski
    Data przyd. 2027-04-23
    Roleski Sos Czosnkowy Roleski Sos Czosnkowy
    Data przyd. 2027-03-12
    Provitus Pesto Basilico Provitus Pesto Basilico
    Data przydatności
    2027-10-30
    Amaizin Sos salsa łagodny Amaizin Sos salsa łagodny
    bezglutenowy BIO 260 g
    51,62zł/kg

    Cena: 13,42 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2029-12-31

    inne produkty marki Winiary

    Może zainteresują Cię również inne towary firmy Winiary? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

    Winiary bulion w kostkach Winiary bulion w kostkach
    Warzywny (6 kostek) 60 g
    61,83zł/kg

    Cena: 3,71 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-02-28
    Winiary sos w proszku pieczarkowy Winiary sos w proszku pieczarkowy
    Data przyd. 2027-06-30
    Winiary sos w proszku pomidorowy Winiary sos w proszku pomidorowy
    Data przyd. 2027-05-30
    Winiary przyprawa do zup. sosów Winiary przyprawa do zup. sosów
    i sałatek 210 g
    16,38zł/kg

    Cena: 3,44 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-06-30
    Winiary majonez Dekoracyjny Winiary majonez Dekoracyjny
    Data przyd. 2027-01-09
    Winiary budyń z cukrem waniliowy Winiary budyń z cukrem waniliowy
    60 g
    38,67zł/kg

    Cena: 2,32 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-03-30
    Winiary galaretka cytrynowa Winiary galaretka cytrynowa
    71 g
    39,30zł/kg

    Cena: 2,79 zł

    PLN
    1
    9
    Data przyd. 2027-02-28
    Winiary sos majonezowy tatarski Winiary sos majonezowy tatarski
    Data przyd. 2027-01-31
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5