Octim Ocet Spirytusowy

Octim
53Octim Ocet Spirytusowy
Octim Ocet SpirytusowyOctim Ocet Spirytusowy
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

pojemność

cena za litr

11,98 zł / l

kraj

Kraj pochodzenia

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901605000011

5901605000011

Cena: 5,99 zł

5.99 PLN NewCondition
Octim Ocet Spirytusowy

Oglądasz produkt o nazwie Ocet spirytusowy 10% kwasowości firmy Octim.

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Octim Ocet Spirytusowy? Sprawdź listę składników:

ocet spirytusowy, substancja konserwująca - pirosiarczyn sodu (zawiera dwutlenek siarki i siarczyny)
Dwutlenek siarki / siarczyny : Zawiera

Producent marki Octim opisuje Ocet spirytusowy 10% kwasowości tak:

powstały w procesie naturalnej fermentacji, Produkt polski
Marka:Octim
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Ocet spirytusowy 10% kwasowości.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Przygotowanie i stosowanie:Do bezpośredniego spożycia rozcieńczyć w stosunku 1:2.
Rodzaj opakowania:Butelka
Kraj pochodzenia:Polska
Adres producenta:Wyprodukowano i rozlano: OCTIM Wytwórnia Octu i Musztardy Sp. z o.o. ul. Zielona 2 11-015 Olsztynek
Adres zwrotny:

Jakie recenzje zebrał produkt Ocet spirytusowy 10% kwasowości marki Octim? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    inne produkty w kategorii ocet

    Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Octim Ocet Spirytusowy do kategorii ocet.

    Octim Ocet spirytusowy z Olsztynka Octim Ocet spirytusowy z Olsztynka
    10% kwasowości 500 ml
    8,30zł/l

    Cena: 4,15 zł

    PLN
    1
    21
    Alce Nero Ocet jabłkowy filtrowany Alce Nero Ocet jabłkowy filtrowany
    BIO 500 ml
    35,98zł/l

    Cena: 17,99 zł

    PLN
    1
    2
    Bio Food Ocet jabłkowy 5% Bio Food Ocet jabłkowy 5%
    niefiltrowany BIO 500 ml
    27,72zł/l

    Cena: 13,86 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2028-09-19
    Alce Nero Ocet jabłkowy 5% Alce Nero Ocet jabłkowy 5%
    niefiltrowany BIO 500 ml
    33,64zł/l

    Cena: 16,82 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2029-04-15
    Alce Nero Ocet balsamiczny z modeny Alce Nero Ocet balsamiczny z modeny
    filtrowany BIO 500 ml
    46,36zł/l

    Cena: 23,18 zł

    PLN
    1
    1
    Bio Food Ocet spirytusowy 10% BIO Bio Food Ocet spirytusowy 10% BIO
    BIO
    Bio Food Ocet spirytusowy 10% BIO Bio Food Ocet spirytusowy 10% BIO
    bezglutenowy 500 ml
    25,56zł/l

    Cena: 12,78 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2030-10-07
    Jamar Ocet jabłkowy BIO Jamar Ocet jabłkowy BIO
    BIO
    Jamar Ocet jabłkowy BIO Jamar Ocet jabłkowy BIO
    500 ml
    13,68zł/l

    Cena: 6,84 zł

    PLN
    1
    24
    Data przyd. 2028-04-30
    Jamar Ocet jabłkowy 6% kwasowości Jamar Ocet jabłkowy 6% kwasowości
    500 ml
    17,68zł/l

    Cena: 8,84 zł

    PLN
    1
    29
    Data przydatności
    2027-04-30

    inne produkty marki Octim

    Firma Octim prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 9 listopada 2010 - aktualnie dostępnych jest 41 produktów marki Octim.

    Octim Ocet spirytusowy 10% Octim Ocet spirytusowy 10%
    kwasowości 750 ml
    8,51zł/l

    Cena: 6,38 zł

    PLN
    1
    23
    Data przydatności
    2028-06-17
    Octim Musztarda Mazurska Francuska Octim Musztarda Mazurska Francuska
    190 g
    23,16zł/kg

    Cena: 4,40 zł

    PLN
    1
    10
    Data przyd. 2027-08-27
    P R Z E C E N A -25%
    Octim Musztarda chrzanowa Octim Musztarda chrzanowa
    190 g
    15,26zł/kg

    Cena: 2,90 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2026-12-17
    Octim Musztarda Sarepska Octim Musztarda Sarepska
    190 g
    19,79zł/kg

    Cena: 3,76 zł

    PLN
    1
    15
    Data przyd. 2027-09-08
    Octim Ocet jabłkowy z polskich Octim Ocet jabłkowy z polskich
    jabłek bez konserwantów 10% kwasowości 5 litrów
    9,42zł/l

    Cena: 47,10 zł

    PLN
    1
    30
    Data przyd. 2028-07-02
    Octim Ekologiczny Ocet cydrowy Octim Ekologiczny Ocet cydrowy
    300 ml
    29,97zł/l

    Cena: 8,99 zł

    PLN
    1
    12
    Data przyd. 2027-12-09
    Octim Ekologiczny Ocet jabłkowy 6% Octim Ekologiczny Ocet jabłkowy 6%
    z Olsztynka 300 ml
    29,97zł/l

    Cena: 8,99 zł

    PLN
    1
    13
    Data przyd. 2028-06-22
    Octim Ocet jabłkowy z polskich Octim Ocet jabłkowy z polskich
    jabłek, bez konserwantów 6% kwasowości 410 ml
    22,93zł/l

    Cena: 9,40 zł

    PLN
    1
    13
    Data przyd. 2028-05-15
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5