Roleski Musztarda stołowa

Roleski
55
Smaczny i polski. PolecamRoleski Musztarda stołowa
47Roleski Musztarda stołowa

Uniwersalna, łagodna musztarda o gładkiej, kremowej konsystencji w klasycznym szklanym słoiczku o pojemności 180ml. Jej delikatny oraz harmonijny smak sprawia, że znajduje szerokie zastosowanie kulinarne i jest przysmakiem najmłodszych.

Nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników ani wzmacniaczy smaku. Bez glutenu.

Produkt nagrodzony w Ogólnopolskim Badaniu Postaw i Preferencji Konsumenckich „Dobry Produkt – Wybór Konsumentów 2010”.

Zastosowanie:
Doskonała do mięs, wędlin, serów, dipów, dressingów czy popularnych sałatek, a także jako dodatek do kanapek. 

Roleski Musztarda stołowaRoleski Musztarda stołowa
masa netto

masa netto

175 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-06-24

pojemność

cena za kilogram

21,26 zł / kg

kraj

Kraj pochodzenia

Polska

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044003581

5901044003581

Cena: 3,72 zł

3.72 PLN 2027-06-24 NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Musztarda stołowa firmy Roleski.

Jak powstał produkt Musztarda stołowa firmy Roleski - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

woda, ocet spirytusowy, gorczyca, cukier, sól, przyprawy, ekstrakt kurkumy, aromat naturalny


Wartość odżywcza na 100 g

Wartość energetyczna 532 kJ/127 kcal

Tłuszcz 4,6 g

- w tym kwasy tłuiszczowe nasycone 0,2 g

Węglowodany 16 g

- w tym cukry 12 g

Białko 4,0 g

Sól 2,0 g


Gluten : Nie zawiera
Gorczyca : Zawiera

Producent marki Roleski opisuje Musztarda stołowa tak:

Uniwersalna, łagodna musztarda o gładkiej, kremowej konsystencji w klasycznym szklanym słoiczku o pojemności 180ml. Jej delikatny oraz harmonijny smak sprawia, że znajduje szerokie zastosowanie kulinarne i jest przysmakiem najmłodszych.

Nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników ani wzmacniaczy smaku. Bez glutenu.

Produkt nagrodzony w Ogólnopolskim Badaniu Postaw i Preferencji Konsumenckich „Dobry Produkt – Wybór Konsumentów 2010”.

Zastosowanie:
Doskonała do mięs, wędlin, serów, dipów, dressingów czy popularnych sałatek, a także jako dodatek do kanapek. 


Cechy:

produkt bezglutenowy, bez konserwantów


Marka:Firma Roleski
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Musztarda stołowa
Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze pokojowej.
Chronić przed bezpośrednim działaniem światła.


Rodzaj opakowania:

Słoik


Kraj pochodzenia:

Polska


Adres producenta:

Roleski Spółka Jawna
ul. Spacerowa 181a
33-113 Zgłobice
Polska


Adres zwrotny:

Roleski Spółka Jawna
ul. Spacerowa 181a
33-113 Zgłobice
Polska
tel./fax +48 14 631 35 00

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Musztarda stołowa firmy Roleski? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 7 ocen.

  • Dariusz_G , 2022-04-22 09:00:46Smaczny i polski. Polecam



inne produkty w kategorii musztarda

Produkt Musztarda stołowa firmy Roleski znajduje się w kategorii musztarda, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu musztarda:

Roleski Musztarda Sarepska Roleski Musztarda Sarepska
175 g
21,31zł/kg

Cena: 3,73 zł

PLN
1
18
Data przyd. 2027-08-25
Roleski Musztarda Francuska Roleski Musztarda Francuska
175 g
22,80zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2027-08-06
Roleski Musztarda Chrzanowa Roleski Musztarda Chrzanowa
175 g
21,31zł/kg

Cena: 3,73 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2027-08-10
Roleski Musztarda Kremska Roleski Musztarda Kremska
175 g
21,31zł/kg

Cena: 3,73 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2027-05-20
Roleski Musztarda Jerozolimska Roleski Musztarda Jerozolimska
175 g
21,26zł/kg

Cena: 3,72 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2027-06-12
Roleski Musztarda Staropolska Roleski Musztarda Staropolska
175 g
22,80zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-08-26
Roleski Musztarda miodowa Roleski Musztarda miodowa
175 g
22,80zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
16
Data przyd. 2027-07-30
Roleski Musztarda Wikinga Roleski Musztarda Wikinga
175 g
22,80zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
30
Data przyd. 2027-08-11

inne produkty marki Roleski

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Roleski, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Roleski Musztarda Stołowa Roleski Musztarda Stołowa
275 g
20,36zł/kg

Cena: 5,60 zł

PLN
1
16
Data przyd. 2027-06-22
Roleski Musztarda stołowa Roleski Musztarda stołowa
425 g
17,39zł/kg

Cena: 7,39 zł

PLN
1
20
Data przyd. 2027-06-03
Roleski Musztarda Dijon Roleski Musztarda Dijon
bez dodatku cukru 165 g
24,18zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
21
Data przyd. 2027-03-16
Roleski Musztarda Stołowa Roleski Musztarda Stołowa
1 litr

Cena: 14,99 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2027-06-16
Roleski Musztarda Trinidad Scorpion Roleski Musztarda Trinidad Scorpion
linia Street Food, 210 g
23,76zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
28
Data przyd. 2027-04-24
Roleski musztarda średnio-ostra Roleski musztarda średnio-ostra
900 g
16,11zł/kg

Cena: 14,50 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2027-03-05
Roleski musztarda łagodna Roleski musztarda łagodna
900 g
16,11zł/kg

Cena: 14,50 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2027-01-22
Roleski Musztarda Sarepska Roleski Musztarda Sarepska
275 g
20,36zł/kg

Cena: 5,60 zł

PLN
1
19
Data przyd. 2027-06-23
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5