Winiary sos w proszku pieczeniowy jasny

Winiary
44Winiary sos w proszku pieczeniowy jasny
WINIARY Sos pieczeniowy jasny – aromatyczny sos o aksamitnej konsystencji – to niezastąpiony element dań mięsnych. Świetnie podkreśli smak schabu, bitek czy drobiu, a w towarzystwie ziemniaków, kopytek, klusek, kaszy lub makaronu zamieni codzienny obiad w prawdziwą przyjemność. W środku znajdziesz to, co znasz ze swojej kuchni: mąkę, czosnek, cebulę, liść laurowy i przyprawy. Produkt powstał z suszonych składników. Suszenie w naturalny sposób zachowuje na dłużej smak i aromat warzyw oraz ziół zebranych w szczycie sezonu. Przygotujesz go w zaledwie 3 minuty! WINIARY to sprawdzony smak, na który zawsze możesz liczyć! • Jasny, aromatyczny sos o aksamitnej konsystencji • Z wyczuwalną nutą liścia laurowego • Z suszonych składników zachowujących smak sezonu • Gotowy w zaledwie 3 minuty Sięgnij po Sos pieczeniowy jasny WINIARY i wzbogać mięsne dania klasycznym, aromatycznym smakiem!
Winiary sos w proszku  pieczeniowy jasnyWiniary sos w proszku  pieczeniowy jasny
masa netto

masa netto

30 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-06-30

pojemność

cena za kilogram

122,00 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900085009958

5900085009958

Cena: 3,66 zł

3.66 PLN 2027-06-30 NewCondition

Zainteresował Cię produkt Sos pieczeniowy jasny marki Winiary?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Sos pieczeniowy jasny marki Winiary:

mąka pszenna* 35,3 %, skrobia ziemniaczana*, aromaty (z pszenicą, soją), sól, cukier*, olej palmowy, suszone warzywa 4,7 % (cebula*, czosnek*), barwnik (karmel), przyprawy (pieprz czarny*, kurkuma*, liść laurowy*), kwas (kwas cytrynowy), * naturalne składniki
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po przyrządzeniu w 100 ml
Wartość energetyczna135 kJ
Wartość energetyczna32 kcal
Tłuszcz0,7 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,4 g
Węglowodany5,6 g
w tym cukry1,3 g
Błonnik0,2 g
Białko0,7 g
Sól1,3 g
*RWS = Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
Opakowanie zawiera 4 porcje.
Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.

Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Zawiera
Pszenica : Zawiera

Producent marki Winiary opisuje Sos pieczeniowy jasny tak:

WINIARY Sos pieczeniowy jasny – aromatyczny sos o aksamitnej konsystencji – to niezastąpiony element dań mięsnych. Świetnie podkreśli smak schabu, bitek czy drobiu, a w towarzystwie ziemniaków, kopytek, klusek, kaszy lub makaronu zamieni codzienny obiad w prawdziwą przyjemność. W środku znajdziesz to, co znasz ze swojej kuchni: mąkę, czosnek, cebulę, liść laurowy i przyprawy. Produkt powstał z suszonych składników. Suszenie w naturalny sposób zachowuje na dłużej smak i aromat warzyw oraz ziół zebranych w szczycie sezonu. Przygotujesz go w zaledwie 3 minuty! WINIARY to sprawdzony smak, na który zawsze możesz liczyć! • Jasny, aromatyczny sos o aksamitnej konsystencji • Z wyczuwalną nutą liścia laurowego • Z suszonych składników zachowujących smak sezonu • Gotowy w zaledwie 3 minuty Sięgnij po Sos pieczeniowy jasny WINIARY i wzbogać mięsne dania klasycznym, aromatycznym smakiem!
Cechy:po proste dobre!, suszone z dbałością, z naturalnymi składnikami*, obiad na każdą kieszeń, * naturalne składniki
Marka:Winiary
O marce:
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Sos pieczeniowy jasny.
Pozostałe informacje:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Przygotowanie i stosowanie:Sposób przyrządzenia: 3 min., 4 porcje 1. Zawartość opakowania dokładnie rozprowadź w 300 ml zimnej wody. 2. Postaw na ogniu i mieszaj do chwili zagotowania. Gotuj na małym ogniu przez 3 minuty, często mieszając. Dodaj nasz sos do schabu lub bitek wołowych, podaj z pieczonymi ziemniakami i gotowanymi warzywami. Często dobre dłużej Sprawdź zanim wyrzucisz Popatrz Powąchaj Posmakuj
Rodzaj opakowania:Saszetka
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Sos pieczeniowy jasny firmy Winiary? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 4 ocen.




    inne produkty w kategorii sosy gotowe

    Wyrób firmy Winiary o nazwie Sos pieczeniowy jasny został przypisany do kategorii sosy gotowe. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

    Winiary sos majonezowy czosnkowy Winiary sos majonezowy czosnkowy
    Data przyd. 2027-03-04
    Łowicz sos gotowy, słoik słodko Łowicz sos gotowy, słoik słodko
    - kwaśny 500 g
    17,16zł/kg

    Cena: 8,58 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2028-01-30
    Knorr Domowe Smaki Sos do pieczeni Knorr Domowe Smaki Sos do pieczeni
    jasny 25 g
    184,80zł/kg

    Cena: 4,62 zł

    PLN
    1
    14
    Data przydatności
    2027-05-30
    Roleski Sos Tatarski Roleski Sos Tatarski
    Data przyd. 2027-04-23
    Roleski Sos Czosnkowy Roleski Sos Czosnkowy
    Data przyd. 2027-03-12
    Amaizin Sos salsa łagodny Amaizin Sos salsa łagodny
    bezglutenowy BIO 260 g
    51,62zł/kg

    Cena: 13,42 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2029-12-31
    Winiary Sosy Na Każdy Dzień Sos Winiary Sosy Na Każdy Dzień Sos
    pieczeniowy delikatny 35 g
    106,29zł/kg

    Cena: 3,72 zł

    PLN
    1
    14
    Data przyd. 2027-06-30
    Roleski Sos do Steków i Burgerów Roleski Sos do Steków i Burgerów
    370 g
    19,62zł/kg

    Cena: 7,26 zł

    PLN
    1
    7
    Data przydatności
    2027-05-28

    inne produkty marki Winiary

    Firma Winiary prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 2 listopada 2007 - aktualnie dostępnych jest 39 produktów marki Winiary.

    Winiary bulion w kostkach Winiary bulion w kostkach
    Warzywny (6 kostek) 60 g
    61,83zł/kg

    Cena: 3,71 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-02-28
    Winiary sos w proszku pieczarkowy Winiary sos w proszku pieczarkowy
    Data przyd. 2027-06-30
    Winiary sos w proszku pomidorowy Winiary sos w proszku pomidorowy
    Data przyd. 2027-05-30
    Winiary przyprawa do zup. sosów Winiary przyprawa do zup. sosów
    i sałatek 210 g
    16,38zł/kg

    Cena: 3,44 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-06-30
    Winiary budyń z cukrem waniliowy Winiary budyń z cukrem waniliowy
    60 g
    38,67zł/kg

    Cena: 2,32 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-03-30
    Winiary galaretka cytrynowa Winiary galaretka cytrynowa
    71 g
    39,30zł/kg

    Cena: 2,79 zł

    PLN
    1
    7
    Data przyd. 2027-02-28
    Winiary sos majonezowy tatarski Winiary sos majonezowy tatarski
    Data przyd. 2027-01-31
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5