Sante Masło orzechowe z kawałkami orzechów

Sante
51Sante Masło orzechowe z kawałkami orzechów
Sante Masło orzechowe z kawałkami orzechówSante Masło orzechowe z kawałkami orzechów
masa netto

masa netto

350 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-05-22

pojemność

cena za kilogram

34,26 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900617003454

5900617003454

Cena: 11,99 zł

11.99 PLN 2027-05-22 NewCondition

Czy warto kupić produkt Masło orzechowe z kawałkami orzechów marki Sante?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Masło orzechowe z kawałkami orzechów marki Sante:

prażone orzeszki arachidowe 90 %, oleje roślinne (słonecznikowy, całkowicie utwardzony rzepakowy, rzepakowy), cukier trzcinowy, sól morska
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu w 100 g
Wartość energetyczna2551 kJ/616 kcal
Tłuszcz50 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone8,8 g
Węglowodany14 g
w tym cukry9,0 g
Błonnik6,9 g
Białko24 g
Sól0,73 g

Mleko : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Zawiera

Producent marki Sante opisuje Masło orzechowe z kawałkami orzechów tak:

Sante
Przechowywanie:Przechowywać w temperaturze pokojowej.
Przygotowanie i stosowanie:Na powierzchni może wytrącać się cenny olej arachidowy. Rekomendujemy wymieszanie kremu przed spożyciem.
Rodzaj opakowania:Słoik
Adres producenta:Sante A. Kowalski sp. j., ul. Jagiellońska 55A, 03-301 Warszawa Polska
Adres zwrotny:Sante A. Kowalski sp. j., ul. Jagiellońska 55A, 03-301 Warszawa Polska

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Masło orzechowe z kawałkami orzechów firmy Sante? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii masło orzechowe

    Produkt Masło orzechowe z kawałkami orzechów firmy Sante znajduje się w kategorii masło orzechowe, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu masło orzechowe:

    Horizon Krem z orzechów nerkowca Horizon Krem z orzechów nerkowca
    BIO 350 g
    123,63zł/kg

    Cena: 43,27 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2028-01-28
    Primaeco Masło orzechowe 100% BIO Primaeco Masło orzechowe 100% BIO
    bez dodatku soli i cukru 360 g
    74,03zł/kg

    Cena: 26,65 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-11-25
    Amaizin Pasta Kokosowa BIO Amaizin Pasta Kokosowa BIO
    200 g
    84,95zł/kg

    Cena: 16,99 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-12-08
    Bio Food Tahini pasta sezamowa BIO Bio Food Tahini pasta sezamowa BIO
    180 g
    91,28zł/kg

    Cena: 16,43 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2028-09-19
    Terrasana Krem z prażonych Terrasana Krem z prażonych
    orzechów nerkowca BIO 500 g
    100,76zł/kg

    Cena: 50,38 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-11-03
    Horizon Tahini pasta sezamowa BIO Horizon Tahini pasta sezamowa BIO
    650 g
    59,17zł/kg

    Cena: 38,46 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2028-02-28
    SoWell Masło Orzechowe SoWell Masło Orzechowe
    z kawałkami orzechów 100% 400 g
    32,48zł/kg

    Cena: 12,99 zł

    PLN
    1
    13
    Data przyd. 2028-04-30
    Sante Go On Krem orzechowy Sante Go On Krem orzechowy
    z kawałkami orzechów 500 g
    29,98zł/kg

    Cena: 14,99 zł

    PLN
    1
    7
    Data przyd. 2027-02-20

    inne produkty marki Sante

    Firma Sante prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 9 maja 2008 - aktualnie dostępnych jest 56 produktów marki Sante.

    Sante Musli płatki Tropical Sante Musli płatki Tropical
    Data przyd. 2027-07-17
    Sante Crunchy płatki śniadaniowe Sante Crunchy płatki śniadaniowe
    musli bananowe z czekoladą 350 g
    24,74zł/kg

    Cena: 8,66 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2027-07-07
    Sante Crunchy płatki śniadaniowe Sante Crunchy płatki śniadaniowe
    musli owocowe 350 g
    24,74zł/kg

    Cena: 8,66 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2027-07-09
    Sante Musli płatki Fruit Sante Musli płatki Fruit
    Data przyd. 2027-06-23
    Sante Otręby owsiane Sante Otręby owsiane
    150 g
    22,07zł/kg

    Cena: 3,31 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2027-04-07
    Sante Otręby owsiane Sante Otręby owsiane
    wysokobłonnikowe 200 g
    20,80zł/kg

    Cena: 4,16 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2027-06-29
    Sante Demerara cukier trzcinowy Sante Demerara cukier trzcinowy
    nierafinowany 500 g
    12,62zł/kg

    Cena: 6,31 zł

    PLN
    1
    9
    Sante Demerara cukier trzcinowy Sante Demerara cukier trzcinowy
    nierafinowany drobny 500 g
    12,72zł/kg

    Cena: 6,36 zł

    PLN
    1
    14
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5