San Bieszczadzkie Suchary

mąka PSZENNA, mąka ŻYTNIA, syrop glukozowo-fruktozowy, ekstrakt słodowy JĘCZMIENNY, olej palmowy, cukier, kminek, sól, substancja spulchniająca (węglany amonu), drożdże suszone
Cena: 3,02 zł
PLN https://dodomku.pl/San_Bieszczadzkie_Suchary/40926_2408858_302.htmlZainteresował Cię produkt Suchary marki San?
Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników San:
| Wartości odżywcze (%) | per 100g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1670 kJ |
| 395 kcal | |
| Tłuszcz | 5.20 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 2.00 g |
| Węglowodany | 75.00 g |
| Cukry ogółem | 12.00 g |
| Błonnik | 4.10 g |
| Białko | 9.70 g |
| Równoważna zawartość soli | 1.00 g |
| Migdały : | Może zawierać |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Zawiera |
| Jaja : | Może zawierać |
| Orzechy laskowe : | Może zawierać |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki San opisuje Suchary tak:
Jakie recenzje zebrał produkt Suchary marki San? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 3 ocen.
inne produkty w kategorii suchary, bruschetty
Wyrób firmy San o nazwie Suchary został przypisany do kategorii suchary, bruschetty. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.
mąka pszenna, olej rzepakowy, serwatka w proszku (z mleka), drożdże, sól, emulgator: lecytyny (zawiera pszenicę), E472e, jaja w proszku, mąka sojowa, środek do przetwarzania m(...)
Cena: 8,18 zł
PLN https://dodomku.pl/Mamut_sucharki_bezcukrowe/18656.htmlmąka pszenna, cukier, drożdże, olej rzepakowy, serwatka w proszku (z mleka), sól, emulgatory: lecytyny (zawierają pszenicę)
Cena: 8,51 zł
PLN https://dodomku.pl/Mamut_sucharki_delikatesowe_extra/18657.htmlmąka pszenna, olej roślinny (olej palmowy, przeciwutleniacz: ekstrakty z rozmarynu), ekstrudat mąki kukurydzianej, przyprawa o smaku grzybów ze śmietaną 5,5% (maltodekstryna, (...)
Cena: 4,13 zł
PLN https://dodomku.pl/Bruschette_Maretti_chrupki_chlebowe_grzyby_ze_smietanka/38102.htmlmąka pszenna, olej roślinny (olej palmowy, przeciwutleniacz: ekstrakty z rozmarynu), ekstrudat mąki kukurydzianej, preparat o smaku pomidory, oliwki i oregano 5,5% (dekstroza,(...)
Cena: 4,13 zł
PLN https://dodomku.pl/Bruschette_Maretti_chrupki_chlebowe_pomidory._oliwki_i_oregano/38106.htmlMąka pszenna, olej roślinny (olej palmowy, przeciwutleniacz: ekstrakty z rozmarynu), ekstrudat mąki kukurydzianej, prażony czosnek 1,4%, maltodekstryna, sól, odtłuszczone mlek(...)
Cena: 4,13 zł
PLN https://dodomku.pl/Bruschette_Maretti_chrupki_chlebowe_czosnkowe/38114.htmlmąka pszenna, olej roślinny (olej palmowy, przeciwutleniacz: ekstrakt z rozmarynu), ekstrudat mąki kukurydzianej, przyprawa o smaku pizzy 5.5% (serwatka w proszku (z mleka), s(...)
Cena: 4,19 zł
PLN https://dodomku.pl/Bruschette_Maretti_chrupki_chlebowe_pizza/54250_2406762_419.htmlmąka pszenna, olej roślinny (oleina palmowa, przeciwutleniacz: ekstrakty z rozmarynu), ekstrudat mąki kukurydzianej, preparat o smaku salami pepperoni 5,5% (serwatka w proszku(...)
Cena: 3,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bruschette_Maretti_chrupki_chlebowe_salami_pepperoni/55226.htmlmąka pszenna, olej roślinny (olej palmowy, przeciwutleniacz: ekstrakty z rozmarynu), ekstrudat mąki kukurydzianej, przyprawa o smaku mieszanki warzyw śródziemnomorskich 5.5% ((...)
Cena: 3,76 zł
PLN https://dodomku.pl/Bruschette_Maretti_chrupki_chlebowe_mix_warzyw/55227.htmlMoże zainteresują Cię również inne towary firmy San? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.
mąka PSZENNA, cukier 21,5 %, olej palmowy, syrop glukozowo-fruktozowy, substancje spulchniające (węglany amonu, węglany sodu, difosforany), JAJA w proszku, sól, emulgator (ste(...)
Cena: 5,67 zł
PLN https://dodomku.pl/San_Lakotki_ciastka_deserowe_z_cukrem/20771.htmlmąka PSZENNA, cukier, olej palmowy, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu 6,8 %, odtłuszczone MLEKO w proszku, substancje spulchniające (węglany amonu, węglany sodu,(...)
Cena: 5,66 zł
PLN https://dodomku.pl/San_Lakotki_ciastka_kakaowe/32836.htmlmąka PSZENNA, cukier, olej palmowy, wiórki kokosowe 15 %, syrop glukozowo-fruktozowy, JAJA w proszku, substancje spulchniające (węglany amonu, węglany sodu, difosforany), odtł(...)
Cena: 5,64 zł
PLN https://dodomku.pl/San_Lakotki_ciastka_kokosowe/33268.htmlmąka PSZENNA, cukier, olej palmowy, MASŁO 6,5 %, syrop glukozowo-fruktozowy, JAJA w proszku, odtłuszczone MLEKO w proszku, substancje spulchniające (węglany amonu, węglany sod(...)
Cena: 5,64 zł
PLN https://dodomku.pl/San_Lakotki_ciastka_maslane/33269.html2026-10-31
mąka PSZENNA 45 %, cukier, JAJA 27 %, syrop glukozowo-fruktozowy, skrobia, olej rzepakowy, sól, substancja spulchniająca (węglany amonu), aromat, emulgator (mono- i digliceryd(...)
Cena: 4,99 zł
PLN https://dodomku.pl/San_Petitki_biszkopty/106515.htmlmąka PSZENNA 54 %, czekolada MLECZNA 30 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, serwatka w proszku (z MLEKA), odtłuszczone MLEKO w proszku, tłuszcze roślinne (shea, p(...)
Cena: 5,85 zł
PLN https://dodomku.pl/San_Holenderskie_Herbatniki_polslodkie_oblane_czekolada_mleczna/111777.html






Koszyk z zakupami