San Łakotki Herbatniki kokosowe w czekoladzie mlecznej

San San Łakotki Kokosowe to połączenie delikatnie kruchego ciastka z kokosem, które zwieńczone zostało polewą z mlecznej czekolady. Ta propozycja przypadnie do gustu miłośnikom ciastek oblewanych czekoladą, a także przyciągnie uwagę bardziej wymagających konsumentów, którzy w ciastkach poszukują wielowymiarowego smaku Produkty marki SAN to m.in. biszkopty, kruche ciastka i wafelki, które konsumenci wybierają od lat, dzieląc się ze swoimi najbliższymi w domowym zaciszu.
San Łakotki Herbatniki kokosowe  w czekoladzie mlecznejSan Łakotki Herbatniki kokosowe  w czekoladzie mlecznej
masa netto

masa netto

146 g

pojemność

cena za kilogram

43,63 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7622201679552

7622201679552

Cena: 6,37 zł

Produkt chwilowo niedostępny
6.37 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt Active marki San?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano San Łakotki Herbatniki kokosowe w czekoladzie mlecznej? Sprawdź listę składników:

mąka PSZENNA, cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), wiórki kokosowe 11 %, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, odtłuszczone MLEKO w proszku, serwatka w proszku (z MLEKA), syrop glukozowo-fruktozowy, tłuszcz MLECZNY, JAJA w proszku, substancje spulchniające (węglany amonu, węglany sodu, difosforany), emulgatory (lecytyny SOJOWE, stearoilomleczan sodu, E 476), sól, laktoza (z MLEKA), MLEKO pełne w proszku, aromaty
Wartości odżywcze (%)per 100g
Wartość energetyczna2171 kJ
519 kcal
Tłuszcz28.00 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone18.00 g
Węglowodany58.00 g
Cukry ogółem32.00 g
Błonnik4.10 g
Białko6.60 g
Równoważna zawartość soli0.48 g

Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Zawiera
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Zawiera
Orzechy włoskie : Może zawierać
Pszenica : Zawiera

Producent marki San opisuje Active tak:

San Łakotki Kokosowe to połączenie delikatnie kruchego ciastka z kokosem, które zwieńczone zostało polewą z mlecznej czekolady. Ta propozycja przypadnie do gustu miłośnikom ciastek oblewanych czekoladą, a także przyciągnie uwagę bardziej wymagających konsumentów, którzy w ciastkach poszukują wielowymiarowego smaku Produkty marki SAN to m.in. biszkopty, kruche ciastka i wafelki, które konsumenci wybierają od lat, dzieląc się ze swoimi najbliższymi w domowym zaciszu.
Marka:San
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Active
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Rodzaj opakowania:Folia kurczliwa
Kraj pochodzenia:Polska
Adres producenta:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa
Adres zwrotny:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa 801 066 006

inne produkty w kategorii ciastka

Wyrób firmy San o nazwie Active został przypisany do kategorii ciastka. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Milka Pieguski ciastka z czekoladą Milka Pieguski ciastka z czekoladą
i orzechami 135 g
44,37zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-04-28
Milka Pieguski ciastka z czekoladą Milka Pieguski ciastka z czekoladą
135 g
42,96zł/kg

Cena: 5,80 zł

PLN
1
30
Data przyd. 2027-03-27
San Łakotki ciastka deserowe San Łakotki ciastka deserowe
z cukrem 168 g
33,21zł/kg

Cena: 5,58 zł

PLN
1
20
Data przyd. 2027-05-23
Cukry Nyskie Herbatniki FIT&FREE Cukry Nyskie Herbatniki FIT&FREE
waniliowe 120 g
40,42zł/kg

Cena: 4,85 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2026-12-18
Delicje Szampańskie malinowe Delicje Szampańskie malinowe
Data przyd. 2026-12-18
Delicje Szampańskie wiśniowe Delicje Szampańskie wiśniowe
Data przyd. 2027-01-07

inne produkty marki San

Czy znasz już markę San? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki San od 20 marca 2008.

San Łakotki ciastka kakaowe San Łakotki ciastka kakaowe
168 g
33,69zł/kg

Cena: 5,66 zł

PLN
1
18
Data przyd. 2027-02-17
San Łakotki ciastka kokosowe San Łakotki ciastka kokosowe
168 g
33,15zł/kg

Cena: 5,57 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2027-02-03
San Łakotki ciastka maślane San Łakotki ciastka maślane
Data przydatności
2027-03-31
San Bieszczadzkie Suchary San Bieszczadzkie Suchary
Data przyd. 2028-12-16
San Petitki biszkopty San Petitki biszkopty
Data przyd. 2026-12-28
San Holenderskie Herbatniki San Holenderskie Herbatniki
półsłodkie oblane czekoladą mleczną 170 g
37,29zł/kg

Cena: 6,34 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-05-05
San Holenderskie Herbatniki San Holenderskie Herbatniki
półsłodkie 150 g
27,80zł/kg

Cena: 4,17 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-07-08
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5