San Łakotki Herbatniki kokosowe w czekoladzie mlecznej

Zainteresował Cię produkt Active marki San?
Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano San Łakotki Herbatniki kokosowe w czekoladzie mlecznej? Sprawdź listę składników:
| Wartości odżywcze (%) | per 100g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2171 kJ |
| 519 kcal | |
| Tłuszcz | 28.00 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 18.00 g |
| Węglowodany | 58.00 g |
| Cukry ogółem | 32.00 g |
| Błonnik | 4.10 g |
| Białko | 6.60 g |
| Równoważna zawartość soli | 0.48 g |
| Migdały : | Może zawierać |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Jaja : | Zawiera |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki San opisuje Active tak:
inne produkty w kategorii ciastka
Wyrób firmy San o nazwie Active został przypisany do kategorii ciastka. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.
mąka PSZENNA, cukier, tłuszcze roślinne (palma), serwatka w proszku (MLEKO), skrobia (PSZENICA), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, substancje spulchniające: węglany amonu(...)
Cena: 6,45 zł
PLN https://dodomku.pl/Hit_Bahlsen_markizy_waniliowe/18203.htmlmąka PSZENNA, cukier, olej palmowy, JAJA (5,5 %), ORZECHY LASKOWE, syrop glukozowy, MLEKO pełne w proszku, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, skrobia PSZENNA, substancje spulchn(...)
Cena: 6,17 zł
PLN https://dodomku.pl/Milka_Pieguski_ciastka_z_czekolada_i_orzechami/18222_2422610_617.htmlmąka PSZENNA, cukier, olej palmowy, JAJA (5,5%), MLEKO pełne w proszku, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, syrop glukozowy, skrobia PSZENNA, serwatka w proszku (z MLEKA), substa(...)
Cena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Milka_Pieguski_ciastka_z_czekolada/18223.htmlmąka PSZENNA, cukier 21,5 %, olej palmowy, syrop glukozowo-fruktozowy, substancje spulchniające (węglany amonu, węglany sodu, difosforany), JAJA w proszku, sól, emulgator (ste(...)
Cena: 5,67 zł
PLN https://dodomku.pl/San_Lakotki_ciastka_deserowe_z_cukrem/20771.htmlmąka pszenna, margaryna [oleje roślinne (rzepakowy, palmowy, częściowo utwardzonypalmowy), woda, sól, emulgatory: E471; regulator kwasowości: E330; aromat, barwnik:E160B],subs(...)
Cena: 4,85 zł
PLN https://dodomku.pl/Cukry_Nyskie_Herbatniki_FITFREE_waniliowe/22146.html2026-12-18
cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, mąka PSZENNA, JAJA, woda, miazga kakaowa, skrobia ziemniaczana, tłuszcz kakaowy, substancja utrzymująca wilgoć (glicerol), olej rzepakowy, (...)
Cena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Delicje_Szampanskie_malinowe/25449.htmlcukier, syrop glukozowo-fruktozowy, mąka PSZENNA, JAJA, woda, miazga kakaowa, skrobia ziemniaczana, zagęszczony sok wiśniowy 1,5 %, tłuszcz kakaowy, substancja utrzymująca wil(...)
Cena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Delicje_Szampanskie_wisniowe/25450.htmlCzy znasz już markę San? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki San od 20 marca 2008.
mąka PSZENNA, cukier, olej palmowy, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu 6,8 %, odtłuszczone MLEKO w proszku, substancje spulchniające (węglany amonu, węglany sodu,(...)
Cena: 5,66 zł
PLN https://dodomku.pl/San_Lakotki_ciastka_kakaowe/32836.htmlmąka PSZENNA, cukier, olej palmowy, wiórki kokosowe 15 %, syrop glukozowo-fruktozowy, JAJA w proszku, substancje spulchniające (węglany amonu, węglany sodu, difosforany), odtł(...)
Cena: 5,64 zł
PLN https://dodomku.pl/San_Lakotki_ciastka_kokosowe/33268.htmlmąka PSZENNA, cukier, olej palmowy, MASŁO 6,5 %, syrop glukozowo-fruktozowy, JAJA w proszku, odtłuszczone MLEKO w proszku, substancje spulchniające (węglany amonu, węglany sod(...)
Cena: 5,64 zł
PLN https://dodomku.pl/San_Lakotki_ciastka_maslane/33269.html2026-10-31
mąka PSZENNA, mąka ŻYTNIA, syrop glukozowo-fruktozowy, ekstrakt słodowy JĘCZMIENNY, olej palmowy, cukier, kminek, sól, substancja spulchniająca (węglany amonu), drożdże suszone
Cena: 2,99 zł
PLN https://dodomku.pl/San_Bieszczadzkie_Suchary/40926.htmlmąka PSZENNA 45 %, cukier, JAJA 27 %, syrop glukozowo-fruktozowy, skrobia, olej rzepakowy, sól, substancja spulchniająca (węglany amonu), aromat, emulgator (mono- i digliceryd(...)
Cena: 4,99 zł
PLN https://dodomku.pl/San_Petitki_biszkopty/106515.htmlmąka PSZENNA 54 %, czekolada MLECZNA 30 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, serwatka w proszku (z MLEKA), odtłuszczone MLEKO w proszku, tłuszcze roślinne (shea, p(...)
Cena: 5,85 zł
PLN https://dodomku.pl/San_Holenderskie_Herbatniki_polslodkie_oblane_czekolada_mleczna/111777.html






Koszyk z zakupami