Roleski Majonez wegański

Roleski
Roleski Majonez wegańskiRoleski Majonez wegański
pojemność netto

pojemność netto

285 ml

data przydatności

Data przydatności:

2026-11-28

pojemność

cena za litr

21,02 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044032833

5901044032833

Cena: 5,99 zł

5.99 PLN 2026-11-28 NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Majonez wegański firmy Roleski.

inne produkty w kategorii majonez

Produkt Majonez wegański firmy Roleski znajduje się w kategorii majonez, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu majonez:

Roleski Majonez stołowy Roleski Majonez stołowy
Data przyd. 2027-07-20
Roleski Majonez stołowy Roleski Majonez stołowy
Data przyd. 2027-07-23
Społem Kielce majonez kielecki Społem Kielce majonez kielecki
310 g
31,19zł/kg

Cena: 9,67 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-11-21
Winiary Majonez sałatkowy Winiary Majonez sałatkowy
Data przyd. 2027-01-25
Bio Bandits Majonez wegański BIO Bio Bandits Majonez wegański BIO
Data przyd. 2027-07-18
Winiary sos majonezowy tatarski Winiary sos majonezowy tatarski
Data przyd. 2027-01-31

inne produkty marki Roleski

Firma Roleski prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 18 maja 2008 - aktualnie dostępnych jest 90 produktów marki Roleski.

Roleski Musztarda Sarepska Roleski Musztarda Sarepska
175 g
21,31zł/kg

Cena: 3,73 zł

PLN
1
18
Data przyd. 2027-08-25
Roleski Musztarda Francuska Roleski Musztarda Francuska
175 g
22,80zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2027-08-06
Roleski Musztarda Chrzanowa Roleski Musztarda Chrzanowa
175 g
21,31zł/kg

Cena: 3,73 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2027-08-10
Roleski Musztarda stołowa Roleski Musztarda stołowa
175 g
21,26zł/kg

Cena: 3,72 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-06-24
Roleski Musztarda Kremska Roleski Musztarda Kremska
175 g
21,31zł/kg

Cena: 3,73 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2027-05-20
Roleski Musztarda Jerozolimska Roleski Musztarda Jerozolimska
175 g
21,26zł/kg

Cena: 3,72 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2027-06-12
Roleski Musztarda Staropolska Roleski Musztarda Staropolska
175 g
22,80zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-08-26
Roleski Musztarda Sarepska Roleski Musztarda Sarepska
275 g
20,36zł/kg

Cena: 5,60 zł

PLN
1
19
Data przyd. 2027-06-23
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5