Roleski Sos wild west

Roleski
55
Jeśli ktoś szuka sosu, który jest bardzo zbliżony smakowo do tego, którego serwują w kurczakowej sieciówce z Kentucky. To nie może przejść obojętnie od tej butelki. Rewelacja!Roleski Sos wild west
51Roleski Sos wild west
Sos Wild West Sos majonezowy z dodatkiem wędzonej soli i wędzonego cukru.
Roleski Sos wild westRoleski Sos wild west
masa netto

masa netto

310 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-03-14

pojemność

cena za kilogram

25,77 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044034851

5901044034851

Cena: 7,99 zł

Kup 6 szt. po 7.87 zł/szt
7.99 PLN 2027-03-14 NewCondition

Zainteresował Cię produkt Sos wild west marki Roleski?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Sos wild west marki Roleski:

olej słonecznikowy (36 %), woda, cukier, ocet spirytusowy, żółto jaja kurzego, musztarda (woda, ocet spirytusowy, gorczyca, cukier, sól, przyprawy), skrobia modyfikowana, sól wędzona (1,4 %), cukier wędzony (0,4 %), cukier karmelizowany, przyprawy, sól, koncentrat z krokosza barwierskiego i cytryny, przeciwutleniacz: sól wapniowo-disodowa EDTA.

Producent marki Roleski opisuje Sos wild west tak:

Sos Wild West Sos majonezowy z dodatkiem wędzonej soli i wędzonego cukru.

Jakie recenzje zebrał produkt Sos wild west marki Roleski? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.

  • Marcin , 2024-11-15 12:16:09Jeśli ktoś szuka sosu, który jest bardzo zbliżony smakowo do tego, którego serwują w kurczakowej sieciówce z Kentucky. To nie może przejść obojętnie od tej butelki. Rewelacja!



inne produkty w kategorii sosy gotowe

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Roleski Sos wild west do kategorii sosy gotowe.

Winiary sos w proszku pieczeniowy Winiary sos w proszku pieczeniowy
jasny 30 g
122,00zł/kg

Cena: 3,66 zł

PLN
1
23
Data przyd. 2027-06-30
Winiary sos majonezowy czosnkowy Winiary sos majonezowy czosnkowy
Data przyd. 2027-03-04
Łowicz sos gotowy, słoik słodko Łowicz sos gotowy, słoik słodko
- kwaśny 500 g
17,16zł/kg

Cena: 8,58 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2028-01-30
Knorr Domowe Smaki Sos do pieczeni Knorr Domowe Smaki Sos do pieczeni
jasny 25 g
184,80zł/kg

Cena: 4,62 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2027-05-30
Roleski Sos Tatarski Roleski Sos Tatarski
Data przyd. 2027-04-23
Roleski Sos Czosnkowy Roleski Sos Czosnkowy
Data przyd. 2027-03-12
Amaizin Sos salsa łagodny Amaizin Sos salsa łagodny
bezglutenowy BIO 260 g
51,62zł/kg

Cena: 13,42 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2029-12-31
Winiary Sosy Na Każdy Dzień Sos Winiary Sosy Na Każdy Dzień Sos
pieczeniowy delikatny 35 g
106,29zł/kg

Cena: 3,72 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2027-06-30

inne produkty marki Roleski

Poznaj produkty marki Roleski - w aktualnej ofercie mamy 90 produktów Roleski.

Roleski Musztarda Sarepska Roleski Musztarda Sarepska
175 g
21,31zł/kg

Cena: 3,73 zł

PLN
1
18
Data przyd. 2027-08-25
Roleski Musztarda Francuska Roleski Musztarda Francuska
175 g
22,80zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2027-08-06
Roleski Musztarda Chrzanowa Roleski Musztarda Chrzanowa
175 g
21,31zł/kg

Cena: 3,73 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2027-08-10
Roleski Musztarda stołowa Roleski Musztarda stołowa
175 g
21,26zł/kg

Cena: 3,72 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-06-24
Roleski Musztarda Kremska Roleski Musztarda Kremska
175 g
21,31zł/kg

Cena: 3,73 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2027-05-20
Roleski Musztarda Jerozolimska Roleski Musztarda Jerozolimska
175 g
21,26zł/kg

Cena: 3,72 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2027-06-12
Roleski Musztarda Staropolska Roleski Musztarda Staropolska
175 g
22,80zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-08-26
Roleski Musztarda Sarepska Roleski Musztarda Sarepska
275 g
20,36zł/kg

Cena: 5,60 zł

PLN
1
19
Data przyd. 2027-06-23
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5