Roleski Musztarda Stołowa

Roleski

Uniwersalna, łagodna musztarda o gładkiej, kremowej konsystencji w dużym opakowaniu. Jej delikatny oraz harmonijny smak sprawia, że znajduje szerokie zastosowanie kulinarne.

Nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników ani wzmacniaczy smaku.


Zastosowanie:
Doskonała do mięs, wędlin, serów, dipów, dressingów czy popularnych sałatek, a także jako dodatek do kanapek. 

Roleski Musztarda StołowaRoleski Musztarda Stołowa
pojemność netto

pojemność netto

1 litr

data przydatności

Data przydatności:

2027-06-16

pojemność

cena za litr

14,99 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044019735

5901044019735

Cena: 14,99 zł

Kup 4 szt. po 14.77 zł/szt
14.99 PLN 2027-06-16 NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Musztarda Stołowa firmy Roleski.

Jak powstał produkt Musztarda Stołowa firmy Roleski - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

woda, ocet spirytusowy, gorczyca (16%), cukier, sól, przyprawy, ekstrakt kurkumy, aromat naturalny.


Wartość odżywcza na 100 g

Wartość energetyczna 532 kJ/127 kcal

Tłuszcz 4,6 g

w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,2 g

Węglowodany 16 g

w tym cukry 12 g

Białko 4,0 g

Sól 2,0 g


Zawiera gorczycę.


Producent marki Roleski opisuje Musztarda Stołowa tak:

Uniwersalna, łagodna musztarda o gładkiej, kremowej konsystencji w dużym opakowaniu. Jej delikatny oraz harmonijny smak sprawia, że znajduje szerokie zastosowanie kulinarne.

Nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników ani wzmacniaczy smaku.


Zastosowanie:
Doskonała do mięs, wędlin, serów, dipów, dressingów czy popularnych sałatek, a także jako dodatek do kanapek. 


inne produkty w kategorii musztarda

Roleski Musztarda Stołowa w sklepie dodomku.pl należy do kategorii musztarda. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 78 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Roleski Musztarda stołowa Roleski Musztarda stołowa
175 g
21,26zł/kg

Cena: 3,72 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-06-24
Roleski Musztarda Sarepska Roleski Musztarda Sarepska
275 g
20,36zł/kg

Cena: 5,60 zł

PLN
1
19
Data przyd. 2027-06-23
Roleski Musztarda Stołowa Roleski Musztarda Stołowa
275 g
20,36zł/kg

Cena: 5,60 zł

PLN
1
16
Data przyd. 2027-06-22
Roleski Musztarda sarepska Roleski Musztarda sarepska
425 g
17,39zł/kg

Cena: 7,39 zł

PLN
1
22
Data przyd. 2027-06-24
Roleski Musztarda stołowa Roleski Musztarda stołowa
425 g
17,39zł/kg

Cena: 7,39 zł

PLN
1
20
Data przyd. 2027-06-03
Octim Musztarda stołowa Octim Musztarda stołowa
190 g
20,32zł/kg

Cena: 3,86 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2027-03-13
Roleski Musztarda Sarepska saszetka Roleski Musztarda Sarepska saszetka
15 ml
46,67zł/l

Cena: 0,70 zł

PLN
1
100
Data przyd. 2027-06-16
Roleski Musztarda Sarepska Roleski Musztarda Sarepska
175 g
21,31zł/kg

Cena: 3,73 zł

PLN
1
18
Data przyd. 2027-08-25

inne produkty marki Roleski

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Roleski? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Roleski Musztarda Francuska Roleski Musztarda Francuska
175 g
22,80zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2027-08-06
Roleski Musztarda Chrzanowa Roleski Musztarda Chrzanowa
175 g
21,31zł/kg

Cena: 3,73 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2027-08-10
Roleski Musztarda Kremska Roleski Musztarda Kremska
175 g
21,31zł/kg

Cena: 3,73 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2027-05-20
Roleski Musztarda Jerozolimska Roleski Musztarda Jerozolimska
175 g
21,26zł/kg

Cena: 3,72 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2027-06-12
Roleski Musztarda Staropolska Roleski Musztarda Staropolska
175 g
22,80zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-08-26
Roleski Majonez stołowy Roleski Majonez stołowy
Data przyd. 2027-07-20
Roleski Majonez stołowy Roleski Majonez stołowy
Data przyd. 2027-07-23
Roleski Sos Tatarski Roleski Sos Tatarski
Data przyd. 2027-04-23
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5