Roleski Sos Jogurtowy z Prażonym Sezamem 70% jogurtu

Roleski

 Naturalny jogurt z prażonym sezamem. Smaczny, aksamitny i niskokaloryczny (70% jogurtu, tylko 1,3 g tłuszczu!). Czysty skład, bez sztucznych zagęstników  i innych zbędnych dodatków — takim mówimy zdecydowane nie! Nasz delikatny w smaku sezamowy lekko uzależnia. Pięknie wygląda na kanapce i na sałatce. Pozwala trzymać wagę i figurę – i za to go uwielbiamy. Spróbuj! Polubisz. Roleski.

Sosy jogurtowe Roleski zostały wyprodukowane przy wykorzystaniu polskiego, naturalnego jogurtu. Polecane do wszelkiego rodzaju sałat, dań z gotowanych i smażonych ziemniaków oraz jako dodatek do mięs, kebabów i tortilli. 70% jogurtu, czysty skład, niskokaloryczne, bez konserwantów.

Roleski Sos Jogurtowy z Prażonym Sezamem 70% jogurtuRoleski Sos Jogurtowy z Prażonym Sezamem 70% jogurtu
masa netto

masa netto

325 g

pojemność

cena za kilogram

16,83 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044022193

5901044022193
Produkt niedostępny
5.47 PLN NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Roleski Sos Jogurtowy z Prażonym Sezamem 70% jogurtu marki Roleski?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Roleski:

Jogurt naturalny (70%), woda, cukier, pektyny, ziarno sezamu prażonego (2%), ocet winny biały, sól,  aromaty (zawierają sezam i gorczycę), barwnik: karoteny.


Na100 g15 g
Kalorie 64 kcal 10 kcal
Energia 270 kJ 41 kJ
Tłuszcz 1,3 g 0,2 g
Węglowodany 10 g 1,5 g
Białko 2,7 g <0,5 g
Sól 1,4 g 0,21 g

Producent marki Roleski opisuje Roleski Sos Jogurtowy z Prażonym Sezamem 70% jogurtu tak:

 Naturalny jogurt z prażonym sezamem. Smaczny, aksamitny i niskokaloryczny (70% jogurtu, tylko 1,3 g tłuszczu!). Czysty skład, bez sztucznych zagęstników  i innych zbędnych dodatków — takim mówimy zdecydowane nie! Nasz delikatny w smaku sezamowy lekko uzależnia. Pięknie wygląda na kanapce i na sałatce. Pozwala trzymać wagę i figurę – i za to go uwielbiamy. Spróbuj! Polubisz. Roleski.

Sosy jogurtowe Roleski zostały wyprodukowane przy wykorzystaniu polskiego, naturalnego jogurtu. Polecane do wszelkiego rodzaju sałat, dań z gotowanych i smażonych ziemniaków oraz jako dodatek do mięs, kebabów i tortilli. 70% jogurtu, czysty skład, niskokaloryczne, bez konserwantów.


Marka:

Roleski


inne produkty w kategorii sosy gotowe

Produkt Roleski Sos Jogurtowy z Prażonym Sezamem 70% jogurtu firmy Roleski znajduje się w kategorii sosy gotowe, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu sosy gotowe:

Roleski Sos do Wrapów i Kebabów Roleski Sos do Wrapów i Kebabów
linia Street Food NOWOŚĆ 325 g
22,22zł/kg

Cena: 7,22 zł

PLN
1
11
Data przydatności
2027-03-22
Winiary sos w proszku pieczeniowy Winiary sos w proszku pieczeniowy
jasny 30 g
122,00zł/kg

Cena: 3,66 zł

PLN
1
23
Data przyd. 2027-06-30
Winiary sos majonezowy czosnkowy Winiary sos majonezowy czosnkowy
250 g
38,16zł/kg

Cena: 9,54 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-03-04
Łowicz sos gotowy, słoik słodko Łowicz sos gotowy, słoik słodko
- kwaśny 500 g
17,16zł/kg

Cena: 8,58 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2028-01-30
Knorr Domowe Smaki Sos do pieczeni Knorr Domowe Smaki Sos do pieczeni
jasny 25 g
184,80zł/kg

Cena: 4,62 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2027-05-30
Roleski Sos Tatarski Roleski Sos Tatarski
Data przyd. 2027-04-23
Roleski Sos Czosnkowy Roleski Sos Czosnkowy
Data przyd. 2027-03-12
Amaizin Sos salsa łagodny Amaizin Sos salsa łagodny
bezglutenowy BIO 260 g
51,62zł/kg

Cena: 13,42 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2029-12-31

inne produkty marki Roleski

Czy znasz już markę Roleski? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Roleski od 18 maja 2008.

Roleski Musztarda Sarepska Roleski Musztarda Sarepska
175 g
21,31zł/kg

Cena: 3,73 zł

PLN
1
18
Data przyd. 2027-08-25
Roleski Musztarda Francuska Roleski Musztarda Francuska
175 g
22,80zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2027-08-06
Roleski Musztarda Chrzanowa Roleski Musztarda Chrzanowa
175 g
21,31zł/kg

Cena: 3,73 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2027-08-10
Roleski Musztarda stołowa Roleski Musztarda stołowa
175 g
21,26zł/kg

Cena: 3,72 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-06-24
Roleski Musztarda Kremska Roleski Musztarda Kremska
175 g
21,31zł/kg

Cena: 3,73 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2027-05-20
Roleski Musztarda Jerozolimska Roleski Musztarda Jerozolimska
175 g
21,26zł/kg

Cena: 3,72 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2027-06-12
Roleski Musztarda Staropolska Roleski Musztarda Staropolska
175 g
22,80zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-08-26
Roleski Musztarda Sarepska Roleski Musztarda Sarepska
275 g
20,36zł/kg

Cena: 5,60 zł

PLN
1
19
Data przyd. 2027-06-23
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5