Roleski Majonez Premium zawartość tłuszczu 81 %

Roleski

Majonez Premium to łagodny majonez o bogatym smaku i aksamitnej konsystencji.

Oferowany w opakowaniach idealnych dla gastronomii i cateringu.

Roleski Majonez Premium zawartość tłuszczu 81 %Roleski Majonez Premium zawartość tłuszczu 81 %
masa netto

masa netto

10 kg

pojemność

cena za kilogram

15,38 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044026436

5901044026436

Cena: 153,82 zł

Produkt chwilowo niedostępny
153.82 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt Majonez Premium zawartość tłuszczu 81 % marki Roleski?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Roleski Majonez Premium zawartość tłuszczu 81 %? Sprawdź listę składników:


olej słonecznikowy (79%), woda, żółtko jaja kurzego (6%), cukier, ocet spirytusowy, musztarda (2%) (woda, ocet spirytusowy, gorczyca (16%), cukier, sól, przyprawy), sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; przeciwutleniacz: sól wapniowo-disodowa EDTA.


Wartość odżywczana 100 g
Wartość energetyczna 3052 kJ / 742 kcal
Tłuszcz 81 g
w tym kwasy nasycone 9,3 g
Węglowodany 2,7 g
w tym cukry 2,7 g
Białko 1,1 g
Sól 0,63 g

Producent marki Roleski opisuje Majonez Premium zawartość tłuszczu 81 % tak:

Majonez Premium to łagodny majonez o bogatym smaku i aksamitnej konsystencji.

Oferowany w opakowaniach idealnych dla gastronomii i cateringu.


inne produkty w kategorii majonez

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Roleski Majonez Premium zawartość tłuszczu 81 % do kategorii majonez.

Winiary majonez Dekoracyjny Winiary majonez Dekoracyjny
Data przyd. 2027-01-09
Winiary sos majonezowy tatarski Winiary sos majonezowy tatarski
Data przyd. 2027-01-31
Winiary sos majonezowy chrzanowy Winiary sos majonezowy chrzanowy
Data przyd. 2027-01-18
Roleski Majonez stołowy Roleski Majonez stołowy
Data przyd. 2027-07-20
Roleski Majonez stołowy Roleski Majonez stołowy
Data przyd. 2027-07-23
Ocetix Majonez pomorski stołowy Ocetix Majonez pomorski stołowy
Data przydatności
2027-01-09

inne produkty marki Roleski

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Roleski? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Roleski Musztarda Sarepska Roleski Musztarda Sarepska
175 g
21,31zł/kg

Cena: 3,73 zł

PLN
1
18
Data przyd. 2027-08-25
Roleski Musztarda Francuska Roleski Musztarda Francuska
175 g
22,80zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2027-08-06
Roleski Musztarda Chrzanowa Roleski Musztarda Chrzanowa
175 g
21,31zł/kg

Cena: 3,73 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2027-08-10
Roleski Musztarda stołowa Roleski Musztarda stołowa
175 g
21,26zł/kg

Cena: 3,72 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-06-24
Roleski Musztarda Kremska Roleski Musztarda Kremska
175 g
21,31zł/kg

Cena: 3,73 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2027-05-20
Roleski Musztarda Jerozolimska Roleski Musztarda Jerozolimska
175 g
21,26zł/kg

Cena: 3,72 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2027-06-12
Roleski Musztarda Staropolska Roleski Musztarda Staropolska
175 g
22,80zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2027-08-26
Roleski Musztarda Sarepska Roleski Musztarda Sarepska
275 g
20,36zł/kg

Cena: 5,60 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-06-23
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5