Roleski Ketchup Premium Meksykański KETO

Roleski
55
przepyszny, super wybór dla ketomaniakówRoleski Ketchup Premium Meksykański KETO
54Roleski Ketchup Premium Meksykański KETO

Ketchup Premium Meksykański Łagodny to smak meksykańskiej salsy uzyskany z połączenia soczystych pomidorów (aż 245 g na 100 g ketchupu) z czerwoną papryką oraz dodatkiem delikatnego octu jabłkowego i soli himalajskiej. Bez dodanego cukru, bez skrobi i bez konserwantów.


Odpowiedni dla wegan. Spróbuj! Polubisz. Roleski.

Roleski Ketchup Premium Meksykański KETORoleski Ketchup Premium Meksykański KETO
masa netto

masa netto

425 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-06-10

pojemność

cena za kilogram

20,26 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044027532

5901044027532

Cena: 8,61 zł

Kup 6 szt. po 8.48 zł/szt
8.61 PLN 2027-06-10 NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Ketchup Premium Meksykański KETO firmy Roleski.

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Ketchup Premium Meksykański KETO marki Roleski:

Pomidory (245g na 100g ketchupu), ocet jabłkowy (8%), papryka czerwona konserwowa (6%):papryka, woda, ocet spirytusowy, sól, pulpa pomidorowa (5%): pomidory, sok pomidorowy: sól himalajska (2,3%), przyprawy, substancja słodząca: sukraloza.


Producent marki Roleski opisuje Ketchup Premium Meksykański KETO tak:

Ketchup Premium Meksykański Łagodny to smak meksykańskiej salsy uzyskany z połączenia soczystych pomidorów (aż 245 g na 100 g ketchupu) z czerwoną papryką oraz dodatkiem delikatnego octu jabłkowego i soli himalajskiej. Bez dodanego cukru, bez skrobi i bez konserwantów.


Odpowiedni dla wegan. Spróbuj! Polubisz. Roleski.


Jakie recenzje zebrał produkt Ketchup Premium Meksykański KETO marki Roleski? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.

  • Kinga , 2022-03-02 10:37:40przepyszny, super wybór dla ketomaniaków



inne produkty w kategorii ketchup

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Roleski Ketchup Premium Meksykański KETO do kategorii ketchup.

Roleski Ketchup Premium Łagodny Roleski Ketchup Premium Łagodny
NOWOŚĆ bez dodatku cukru 425 g
21,44zł/kg

Cena: 9,11 zł

PLN
1
28
Data przyd. 2027-08-31
Roleski Ketchup Premium Pikantny Roleski Ketchup Premium Pikantny
bez dodatku cukru 425 g
21,15zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
23
Data przyd. 2027-07-20
Roleski Premium Ketchup Sycylijski Roleski Premium Ketchup Sycylijski
do pizzy, KETO 425 g
20,24zł/kg

Cena: 8,60 zł

PLN
1
28
Data przyd. 2027-07-21
Kotlin ketchup pikantny Kotlin ketchup pikantny
Data przyd. 2027-06-30
Kotlin ketchup łagodny Kotlin ketchup łagodny
450 g
16,29zł/kg

Cena: 7,33 zł

PLN
1
32
Data przyd. 2027-06-30
Pudliszki ketchup łagodny Pudliszki ketchup łagodny
Bez konserwantów 480 g
15,63zł/kg

Cena: 7,50 zł

PLN
1
30
Data przyd. 2027-06-20
Pudliszki ketchup pikantny Pudliszki ketchup pikantny
Bez konserwantów 480 g
15,63zł/kg

Cena: 7,50 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-03-20

inne produkty marki Roleski

Firma Roleski prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 18 maja 2008 - aktualnie dostępnych jest 90 produktów marki Roleski.

Roleski Musztarda Sarepska Roleski Musztarda Sarepska
175 g
21,31zł/kg

Cena: 3,73 zł

PLN
1
18
Data przyd. 2027-08-25
Roleski Musztarda Francuska Roleski Musztarda Francuska
175 g
22,80zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2027-08-06
Roleski Musztarda Chrzanowa Roleski Musztarda Chrzanowa
175 g
21,31zł/kg

Cena: 3,73 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2027-08-10
Roleski Musztarda stołowa Roleski Musztarda stołowa
175 g
21,26zł/kg

Cena: 3,72 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-06-24
Roleski Musztarda Kremska Roleski Musztarda Kremska
175 g
21,31zł/kg

Cena: 3,73 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2027-05-20
Roleski Musztarda Jerozolimska Roleski Musztarda Jerozolimska
175 g
21,26zł/kg

Cena: 3,72 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2027-06-12
Roleski Musztarda Staropolska Roleski Musztarda Staropolska
175 g
22,80zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-08-26
Roleski Musztarda Sarepska Roleski Musztarda Sarepska
275 g
20,36zł/kg

Cena: 5,60 zł

PLN
1
19
Data przyd. 2027-06-23
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5