Dary Natury Trawa cytrynowa BIO

Dary Natury Trawę cytrynową używa się w kuchni południowo-azjatyckiej oraz południowo-amerykańskiej. Aromat i smak przypominający trochę cytrynę, ale bez jej kwaskowatości. Wzbogaca się nią smak zup, sałatek, napojów, deserów, a nawet dań drobiowych przyprawionych curry. Suszone źdźbła trawy cytrynowej można dodać do herbaty.
Dary Natury Trawa cytrynowa BIODary Natury Trawa cytrynowa BIO
BIO
masa netto

masa netto

20 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-01-03

pojemność

cena za kilogram

370,00 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902741007223

5902741007223

Cena: 7,40 zł

7.40 PLN 2028-01-03 NewCondition

Zainteresował Cię produkt Ekologiczna trawa cytrynowa marki Dary Natury?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Ekologiczna trawa cytrynowa marki Dary Natury:

trawa cytrynowa* 100%, *produkt rolnictwa ekologicznego

Producent marki Dary Natury opisuje Ekologiczna trawa cytrynowa tak:

Trawę cytrynową używa się w kuchni południowo-azjatyckiej oraz południowo-amerykańskiej. Aromat i smak przypominający trochę cytrynę, ale bez jej kwaskowatości. Wzbogaca się nią smak zup, sałatek, napojów, deserów, a nawet dań drobiowych przyprawionych curry. Suszone źdźbła trawy cytrynowej można dodać do herbaty.
Cechy:ekologiczne przyprawy, produkt pakowany ręcznie
Marka:Dary Natury
O marce:Nasze ekologiczne przyprawy wzbogacają smak i aromat Państwa potraw. Używając ekologicznych produktów przyczyniasz się do ochrony środowiska.
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Ekologiczna trawa cytrynowa
Przechowywanie:Przechowywać w suchym miejscu.
Rodzaj opakowania:Karton
Adres zwrotny:NaturAvena Sp. z o.o.
ul. Raszyńska 13
05-500 Piaseczno

inne produkty w kategorii przyprawy roślinne jednorodne

Dary Natury Trawa cytrynowa BIO w sklepie dodomku.pl należy do kategorii przyprawy roślinne jednorodne. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 121 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Prymat pieprz czarny mielony Prymat pieprz czarny mielony
20 g
99,50zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2029-07-30
Prymat papryka słodka mielona Prymat papryka słodka mielona
20 g
105,00zł/kg

Cena: 2,10 zł

PLN
1
17
Data przyd. 2029-07-30
Prymat papryka ostra mielona Prymat papryka ostra mielona
20 g
99,50zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2029-02-28
Prymat kminek cały Prymat kminek cały
20 g
99,50zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2029-04-30
Prymat Czosnek granulowany Prymat Czosnek granulowany
20 g
99,50zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
25
Data przyd. 2029-06-30
Prymat Przyprawa Curry Prymat Przyprawa Curry
20 g
111,00zł/kg

Cena: 2,22 zł

PLN
1
27
Data przydatności
2028-05-30
Prymat Kurkuma mielona Prymat Kurkuma mielona
20 g
99,50zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2029-02-28

inne produkty marki Dary Natury

Firma Dary Natury prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 14 września 2016 - aktualnie dostępnych jest 52 produktów marki Dary Natury.

Dary Natury Herbatka z korzenia Dary Natury Herbatka z korzenia
mniszka BIO 100 g
189,90zł/kg

Cena: 18,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-01-04
Dary Natury Herbatka ziele Dary Natury Herbatka ziele
macierzanki BIO 25 g
270,40zł/kg

Cena: 6,76 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-04-01
Dary Natury Przyprawa do drobiu BIO Dary Natury Przyprawa do drobiu BIO
30 g
260,67zł/kg

Cena: 7,82 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-01-02
Dary Natury Przyprawa do mięsa Dary Natury Przyprawa do mięsa
wieprzowego BIO 40 g
231,50zł/kg

Cena: 9,26 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2028-03-01
Dary Natury Przyprawa prowansalska Dary Natury Przyprawa prowansalska
BIO 20 g
429,50zł/kg

Cena: 8,59 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2028-03-03
Dary Natury Mąka z topinamburu BIO Dary Natury Mąka z topinamburu BIO
bezglutenowa 500 g
65,52zł/kg

Cena: 32,76 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-04-03
Dary Natury Mąka z żołędzi BIO Dary Natury Mąka z żołędzi BIO
bezglutenowa 500 g
33,52zł/kg

Cena: 16,76 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-12-04
Dary Natury Anyż BIO Dary Natury Anyż BIO
30 g
254,00zł/kg

Cena: 7,62 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2028-01-04
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5