Radix-Bis Sól himalajska różowa drobnoziarnista

Radix
43Radix-Bis Sól himalajska różowa drobnoziarnista
Radix-Bis Sól himalajska różowa drobnoziarnistaRadix-Bis Sól himalajska różowa drobnoziarnista
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-09-30

pojemność

cena za kilogram

11,93 zł / kg

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907569004607

5907569004607

Cena: 3,58 zł

3.58 PLN 2028-09-30 NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu -Bis Sól himalajska różowa drobnoziarnista firmy Radix?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Radix:

sól Himalajska


Jakie recenzje zebrał produkt -Bis Sól himalajska różowa drobnoziarnista marki Radix? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 3 ocen.




    inne produkty w kategorii sól

    Produkt -Bis Sól himalajska różowa drobnoziarnista firmy Radix znajduje się w kategorii sól, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu sól:

    Crystalline Planet Sól Himalajska Crystalline Planet Sól Himalajska
    Różowa Drobno mielona 1 kg

    Cena: 10,33 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2030-12-31
    Crystalline Planet Sól Himalajska Crystalline Planet Sól Himalajska
    Różowa Grubo mielona 1 kg

    Cena: 10,79 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2030-08-31
    Sante Sól himalajska różowa Sante Sól himalajska różowa
    350 g
    14,26zł/kg

    Cena: 4,99 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2029-06-12
    Radix-Bis Sól himalajska różowa Radix-Bis Sól himalajska różowa
    drobnoziarnista 900 g
    9,21zł/kg

    Cena: 8,29 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2035-02-15
    Crystalline Planet Sól Himalajska Crystalline Planet Sól Himalajska
    Różowa Grubo mielona 600 g
    12,22zł/kg

    Cena: 7,33 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2030-08-31
    Big Nature Sól himalajska różowa Big Nature Sól himalajska różowa
    drobna 1.1 kg
    8,17zł/kg

    Cena: 8,99 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2030-05-31
    Kopalnia soli Wieliczka Salvita Sól Kopalnia soli Wieliczka Salvita Sól
    jodowana 250 g
    46,36zł/kg

    Cena: 11,59 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2028-10-30
    Kopalnia soli Wieliczka Salvita Sól Kopalnia soli Wieliczka Salvita Sól
    jodowana 500 g
    23,98zł/kg

    Cena: 11,99 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2029-05-30

    inne produkty marki Radix

    Firma Radix prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 9 maja 2008 - aktualnie dostępnych jest 46 produktów marki Radix.

    Radix-Bis agar Radix-Bis agar
    50 g
    251,20zł/kg

    Cena: 12,56 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2028-07-01
    Radix-Bis Chia ziarno Radix-Bis Chia ziarno
    150 g
    46,60zł/kg

    Cena: 6,99 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2027-09-30
    Radix-Bis Cukier trzcinowy Demerara Radix-Bis Cukier trzcinowy Demerara
    500 g
    14,48zł/kg

    Cena: 7,24 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-08-26
    Radix Bis Kasza kukurydziana Radix Bis Kasza kukurydziana
    bezglutenowa 450 g
    9,47zł/kg

    Cena: 4,26 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2027-01-17
    Radix-Bis kasza manna orkiszowa Radix-Bis kasza manna orkiszowa
    500 g
    12,00zł/kg

    Cena: 6 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-04-25
    Radix-Bis kaszka owsiana Radix-Bis kaszka owsiana
    400 g
    9,40zł/kg

    Cena: 3,76 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2027-06-30
    Radix-Bis Maka kukurydziana Radix-Bis Maka kukurydziana
    bezglutenowa 450 g
    11,78zł/kg

    Cena: 5,30 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2027-02-12
    Radix-Bis Mąka orkisz typ 2000 Radix-Bis Mąka orkisz typ 2000
    1 kg

    Cena: 10,99 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-01-16
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5