Prymat Przyprawa do ciasteczek korzennych i pierniczków

Czy warto kupić produkt Przyprawa do ciasteczek korzennych - suszona mieszanka przyprawowa marki Prymat?
Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Przyprawa do ciasteczek korzennych - suszona mieszanka przyprawowa marki Prymat:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1505 kJ / 356 kcal |
| Tłuszcz | 1,3 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Węglowodany | 77 g |
| w tym cukry | 66 g |
| Białko | 1,9 g |
| Sól | 0,02 g |
| Seler : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Jaja : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
Producent marki Prymat opisuje Przyprawa do ciasteczek korzennych - suszona mieszanka przyprawowa tak:
inne produkty w kategorii przyprawy roślinne jednorodne
Prymat Przyprawa do ciasteczek korzennych i pierniczków w sklepie dodomku.pl należy do kategorii przyprawy roślinne jednorodne. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 132 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
Cechy: z natury: doskonała jakość, 100% smaku, pełnia aromatu , Fundacja Klubu Szefów Kuchni - rekomendacja
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_pieprz_czarny_ziarnisty/27540.htmlCechy: z natury: doskonała jakość, 100% smaku, pełnia aromatu , Fundacja Klubu Szefów Kuchni - rekomendacja
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_pieprz_czarny_mielony/28936.htmlCechy: z natury: doskonała jakość, 100% smaku, pełnia aromatu , Fundacja Klubu Szefów Kuchni - rekomendacja
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_papryka_slodka_mielona/30117.htmlCechy: z natury: doskonała jakość, 100% smaku, pełnia aromatu , Fundacja Klubu Szefów Kuchni - rekomendacja
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_papryka_ostra_mielona/30118.html2029-02-28
Cechy: z natury: doskonała jakość, 100% smaku, pełnia aromatu , Fundacja Klubu Szefów Kuchni - rekomendacja
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_kminek_caly/31694.htmlCechy: z natury: doskonała jakość, 100% smaku, pełnia aromatu , Fundacja Klubu Szefów Kuchni - rekomendacja
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_Czosnek_granulowany/32151.htmlkurkuma (24,6 %), sól, cebula, papryka słodka, cynamon, cukier, czosnek, kmin rzymski, korzeń lubczyku, kardamon, kozieradka, goździk, nasiona kolendry (1,2 %), chili, imbir ((...)
Cena: 2,22 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_Przyprawa_Curry/32161.html2028-01-31
Cechy: z natury: doskonała jakość, 100% smaku, pełnia aromatu , Fundacja Klubu Szefów Kuchni - rekomendacja
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_Kurkuma_mielona/33024.htmlFirma Prymat prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 13 października 2008 - aktualnie dostępnych jest 61 produktów marki Prymat.
Cechy: z natury: doskonała jakość, 100% smaku, pełnia aromatu , Fundacja Klubu Szefów Kuchni - rekomendacja
Cena: 2 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_lisc_laurowy/30119.htmlsól, papryka słodka, cebula, owoc kolendry, cukier, owoc jałowca, kminek, gorczyca biała, czosnek, rozmaryn, majeranek, natka pietruszki, chili, cząber
Cena: 2,23 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_przyprawa_grillowa_klasyczna_20g/30327.htmlCechy: z natury: doskonała jakość, 100% smaku, pełnia aromatu , Fundacja Klubu Szefów Kuchni - rekomendacja
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_Majeranek_suszony/30461.htmlCechy: z natury: doskonała jakość, 100% smaku, pełnia aromatu , Fundacja Klubu Szefów Kuchni - rekomendacja
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_Bazylia_przyprawa_do_potraw_z_przepisem_na_odwrocie/30612.htmlsól, cebula, gorczyca biała, czosnek (8 %), pomidor, nasiona kolendry, cukier, natka pietruszki (4,3 %), regulator kwasowości: kwas cytrynowy, pieprz czarny (2 %), nasiona kop(...)
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_Przyprawa_do_ryb/31344.htmlCechy: z natury: doskonała jakość, 100% smaku, pełnia aromatu , Fundacja Klubu Szefów Kuchni - rekomendacja
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_Pieprz_czarny_Grubomielony/31528.html2029-02-28
Cechy: z natury: doskonała jakość, 100% smaku, pełnia aromatu , Fundacja Klubu Szefów Kuchni - rekomendacja
Cena: 2,21 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_galka_muszkatolowa_mielona/31680.htmlCena: 2,22 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_sol_czosnkowa/31681.html2028-01-30






Koszyk z zakupami