Prymat Sól morska młynek

Czy warto kupić produkt Sól morska jodowana, gruboziarnista marki Prymat?
Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Prymat Sól morska młynek? Sprawdź listę składników:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 0 kJ / 0 kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 0 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 99,8 g |
| Jod | 2535 µg (1690 % RWS*) |
| *Referencyjna wartość spożycia dla osób dorosłych. |
| Seler : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Jaja : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
Producent marki Prymat opisuje Sól morska jodowana, gruboziarnista tak:
Jakie recenzje zebrał produkt Sól morska jodowana, gruboziarnista marki Prymat? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 3 ocen.
Produkt Sól morska jodowana, gruboziarnista firmy Prymat znajduje się w kategorii sól, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu sól:
Opis:Sól morska pozyskiwana jest przez odparowanie wody morskiej. To najbardziej znana przyprawa w naszej kuchni. Ze względu na unikalny smak od wieków ceniona jest w kuchniac(...)
Cena: 8,56 zł
PLN https://dodomku.pl/Skarby_Oceanu_sol_morska_drobno_mielona/46737.htmlCena: 11,78 zł
PLN https://dodomku.pl/Crystalline_Planet_Sol_morska_grubo_mielona/46738.html2030-08-14
sól morska drobnoziarnista jodowana (sól morska, substancja wzbogacająca: jodan potasu), Zawartość jodanu potasu 3,9 +/- 1,3 mg / 100 g soli
Cena: 3,10 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Sol_morska_drobnoziarnista_bez_antyzbrylacza_z_magnezem/47603.htmlCena: 3,99 zł
PLN https://dodomku.pl/RadixBis_sol_morska_drobna/50026.htmlsól morska NaCl - 99,5%, substancja wzbogacająca: KlO3 - jodan potasu, substancja przeciwzbrylająca - E 536, 100 g soli zawiera 3,9 ± 1,3 mg jodanu potasu
Cena: 5,49 zł
PLN https://dodomku.pl/osole_sol_morska_gruboziarnista_jodowana/26361.html2028-02-28
sól NaCl - 99,5%, substancja wzbogacająca: KIO3 - jodan potasu, substancja przeciwzbrylająca - E 536, 100 g soli zawiera 3,9 ± 1,3 mg jodanu potasu
Cena: 3,62 zł
PLN https://dodomku.pl/oSole_Sol_spozywcza_warzona_jodowana/28776.htmlsól NaCl - 97%, sunstancja wzbogacająca: KIO3 - jodan potasu, substancja przeciwzbrylająca: E 536, 100 g soli zawiera 3,9 ± 1,3 mg jodanu potasu
Cena: 3,60 zł
PLN https://dodomku.pl/oSole_sol_kamienna_jodowana/31525.htmlCena: 2,43 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_sol_peklowa/31683.htmlZachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Prymat, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.
Cechy: z natury: doskonała jakość, 100% smaku, pełnia aromatu , Fundacja Klubu Szefów Kuchni - rekomendacja
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_pieprz_czarny_ziarnisty/27540.htmlCechy: z natury: doskonała jakość, 100% smaku, pełnia aromatu , Fundacja Klubu Szefów Kuchni - rekomendacja
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_pieprz_czarny_mielony/28936.htmlCechy: z natury: doskonała jakość, 100% smaku, pełnia aromatu , Fundacja Klubu Szefów Kuchni - rekomendacja
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_papryka_slodka_mielona/30117.htmlCechy: z natury: doskonała jakość, 100% smaku, pełnia aromatu , Fundacja Klubu Szefów Kuchni - rekomendacja
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_papryka_ostra_mielona/30118.html2028-05-30
Cechy: z natury: doskonała jakość, 100% smaku, pełnia aromatu , Fundacja Klubu Szefów Kuchni - rekomendacja
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_lisc_laurowy/30119.htmlsól, papryka słodka, cebula, owoc kolendry, cukier, owoc jałowca, kminek, gorczyca biała, czosnek, rozmaryn, majeranek, natka pietruszki, chili, cząber
Cena: 2,23 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_przyprawa_grillowa_klasyczna_20g/30327.htmlCechy: z natury: doskonała jakość, 100% smaku, pełnia aromatu , Fundacja Klubu Szefów Kuchni - rekomendacja
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_Majeranek_suszony/30461.html






Koszyk z zakupami