Prymat Przyprawa do ciasteczek korzennych i pierniczków

Prymat Warto wiedzieć: To kompozycja przyprawowa o przyjemnym korzennym aromacie oraz wyraźnie wyczuwalnych w smaku nutach cynamonu, gałki muszkatołowej oraz anyżu. Pasuje do: - piernika - babeczek i muffinów - owsianki - jogurtów - mleka roślinnego Nietypowe zastosowanie: Miłośnicy korzennych smaków docenią tę przyprawę jako dodatek do gorącej kawy.
Prymat Przyprawa do ciasteczek  korzennych i pierniczkówPrymat Przyprawa do ciasteczek  korzennych i pierniczków
masa netto

masa netto

20 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-10-30

pojemność

cena za kilogram

110,00 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135046787

5901135046787

Cena: 2,20 zł

2.20 PLN 2027-10-30 NewCondition

Czy warto kupić produkt Przyprawa do ciasteczek korzennych - suszona mieszanka przyprawowa marki Prymat?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Przyprawa do ciasteczek korzennych - suszona mieszanka przyprawowa marki Prymat:

cukier, cynamon (25,1 %), imbir, kardamon, goździk, gałka muszkatołowa (1 %), anyż gwiaździsty
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna1505 kJ / 356 kcal
Tłuszcz1,3 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,6 g
Węglowodany77 g
w tym cukry66 g
Białko1,9 g
Sól0,02 g

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać

Producent marki Prymat opisuje Przyprawa do ciasteczek korzennych - suszona mieszanka przyprawowa tak:

Warto wiedzieć: To kompozycja przyprawowa o przyjemnym korzennym aromacie oraz wyraźnie wyczuwalnych w smaku nutach cynamonu, gałki muszkatołowej oraz anyżu. Pasuje do: - piernika - babeczek i muffinów - owsianki - jogurtów - mleka roślinnego Nietypowe zastosowanie: Miłośnicy korzennych smaków docenią tę przyprawę jako dodatek do gorącej kawy.
Cechy:pełnia aromatu, bogactwo smaku
Marka:Prymat
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Przyprawa do ciasteczek korzennych - suszona mieszanka przyprawowa.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Rodzaj opakowania:Saszetka
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii przyprawy roślinne jednorodne

Prymat Przyprawa do ciasteczek korzennych i pierniczków w sklepie dodomku.pl należy do kategorii przyprawy roślinne jednorodne. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 121 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Prymat pieprz czarny mielony Prymat pieprz czarny mielony
20 g
99,50zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2029-07-30
Prymat papryka słodka mielona Prymat papryka słodka mielona
20 g
105,00zł/kg

Cena: 2,10 zł

PLN
1
17
Data przyd. 2029-07-30
Prymat papryka ostra mielona Prymat papryka ostra mielona
20 g
99,50zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2029-02-28
Prymat kminek cały Prymat kminek cały
20 g
99,50zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2029-04-30
Prymat Czosnek granulowany Prymat Czosnek granulowany
20 g
99,50zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
25
Data przyd. 2029-06-30
Prymat Przyprawa Curry Prymat Przyprawa Curry
20 g
111,00zł/kg

Cena: 2,22 zł

PLN
1
27
Data przydatności
2028-05-30
Prymat Kurkuma mielona Prymat Kurkuma mielona
20 g
99,50zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2029-02-28

inne produkty marki Prymat

Firma Prymat prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 13 października 2008 - aktualnie dostępnych jest 59 produktów marki Prymat.

Prymat przyprawa grillowa Prymat przyprawa grillowa
klasyczna 20g

Cena: 2,23 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2029-03-31
Prymat Majeranek suszony Prymat Majeranek suszony
8 g
248,75zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-05-30
Prymat Bazylia przyprawa do potraw Prymat Bazylia przyprawa do potraw
z przepisem na odwrocie 10 g
199,00zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2029-03-30
Prymat Przyprawa do ryb Prymat Przyprawa do ryb
Data przyd. 2028-05-30
Prymat sól czosnkowa Prymat sól czosnkowa
40 g
55,50zł/kg

Cena: 2,22 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2028-01-30
Prymat chili (pieprz cayenne) Prymat chili (pieprz cayenne)
mielone 15 g
132,67zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2029-02-28
Prymat sól peklowa Prymat sól peklowa
50 g
47,40zł/kg

Cena: 2,37 zł

PLN
1
19
Data przyd. 2027-09-30
Prymat ziele angielskie Prymat ziele angielskie
15 g
132,67zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
20
Data przyd. 2029-06-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5