Prince Polo XXL wafelek mleczny

Zainteresował Cię produkt Kruchy Wafelek Z Kremem Kakaowym (49 %) Oblany Czekoladą Mleczną (30 %) marki Prince Polo?
Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Prince Polo XXL wafelek mleczny? Sprawdź listę składników:
| Wartości odżywcze (%) | per 100g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2206 kJ |
| 528 kcal | |
| Tłuszcz | 28.00 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 15.00 g |
| Węglowodany | 63.00 g |
| Cukry ogółem | 41.00 g |
| Błonnik | 2.00 g |
| Białko | 5.10 g |
| Równoważna zawartość soli | 0.23 g |
| Migdały : | Może zawierać |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Orzechy laskowe : | Może zawierać |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Prince Polo opisuje Kruchy Wafelek Z Kremem Kakaowym (49 %) Oblany Czekoladą Mleczną (30 %) tak:
Jakie recenzje zebrał produkt Kruchy Wafelek Z Kremem Kakaowym (49 %) Oblany Czekoladą Mleczną (30 %) marki Prince Polo? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5
Na podstawie 9 ocen.
inne produkty w kategorii batony i wafelki
Produkt Kruchy Wafelek Z Kremem Kakaowym (49 %) Oblany Czekoladą Mleczną (30 %) firmy Prince Polo znajduje się w kategorii batony i wafelki, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu batony i wafelki:
czekolada MLECZNA 40 % (cukier, MLEKO pełne w proszku, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, emulgator: lecytyny (SOJA); wanilina), cukier, MLEKO odtłuszczone w proszku (18 %), ole(...)
Cena: 4,63 zł
PLN https://dodomku.pl/Kinder_Chocolate_4_batoniki_z_mlecznym_nadzieniem/36690.htmlcukier, mąka PSZENNA, olej palmowy, miazga kakaowa, skrobia PSZENNA, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (1 %), tłuszcz kakaowy, tłuszcz MLECZNY, skrobia ziemniacz(...)
Cena: 1,58 zł
PLN https://dodomku.pl/Prince_Polo_XXL_Classic_Kruchy_wafelek_z_kremem_kakaowym_oblany_czekolada/47784_2416347_158.htmlbiałka mleka 31 %: izolaty białek mleka MPI, koncentrat białek serwatkowych WPC 80 (z mleka), błonnik rozpuszczalny (kukurydziany), orzeszki arachidowe 17 %, substancja słodzą(...)
Cena: 5,37 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Go_On_Baton_proteinowy_33_slony_karmel/72697.html2026-11-09
pełnoziarniste płatki zbożowe 32 % (owsiane, pszenne), syrop glukozowo-fruktozowy, cukier, syrop glukozowy, płatki zbożowe (mąka pszenna, cukier, mąka kukurydziana, mąka ryżow(...)
Cena: 2,71 zł
PLN https://dodomku.pl/Corny_Big_baton_zbozowy_z_zurawina/90517.html2027-01-18
pełnoziarniste płatki zbożowe 27 % (owsiane, jęczmienne, pszenne), syrop glukozowo-fruktozowy, syrop glukozowy, prażone orzechy laskowe 10 %, płatki zbożowe (mąka pszenna, cuk(...)
Cena: 2,71 zł
PLN https://dodomku.pl/Corny_Big_baton_zbozowy_z_orzechami_laskowymi/90518.htmlmleczna czekolada 20 % (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, odtłuszczone mleko w proszku, tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyna (słonecznikowa)), płatki zbożowe (mąka psze(...)
Cena: 2,71 zł
PLN https://dodomku.pl/Corny_BiG_baton_zbozowy_z_mleczna_czekolada_i_bananami/90519.html2027-02-19
mleczna czekolada 20 % (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, mleko odtłuszczone w proszku, tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyna (słonecznikowa)), płatki kokosowe 17 %, syr(...)
Cena: 2,71 zł
PLN https://dodomku.pl/Corny_Big_baton_zbozowy_kokosowy_z_mleczna_czekolada/90531.html






Koszyk z zakupami