Prince Polo Kruchy wafelek z kremem kokosowym oblany czekoladą mleczną

Zainteresował Cię produkt Kruchy wafelek z kremem kokosowym (49 %) oblany czekoladą mleczną (30 %) marki Prince Polo?
Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Kruchy wafelek z kremem kokosowym (49 %) oblany czekoladą mleczną (30 %) marki Prince Polo:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2210 kJ |
| Wartość energetyczna | 528 kcal |
| Tłuszcz | 28 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 15 g |
| Węglowodany | 63 g |
| w tym cukry | 38 g |
| Błonnik | 1,6 g |
| Białko | 4,9 g |
| Sól | 0,23 g |
| * Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal). | |
| 1 wafelek w opakowaniu (50 g). |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Prince Polo opisuje Kruchy wafelek z kremem kokosowym (49 %) oblany czekoladą mleczną (30 %) tak:
Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Kruchy wafelek z kremem kokosowym (49 %) oblany czekoladą mleczną (30 %) firmy Prince Polo? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5
Na podstawie 4 ocen.
inne produkty w kategorii batony i wafelki
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Prince Polo Kruchy wafelek z kremem kokosowym oblany czekoladą mleczną do kategorii batony i wafelki.
białka mleka 31 %: izolaty białek mleka MPI, koncentrat białek serwatkowych WPC 80 (z mleka), błonnik rozpuszczalny (kukurydziany), orzeszki arachidowe 17 %, substancja słodzą(...)
Cena: 5,37 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Go_On_Baton_proteinowy_33_slony_karmel/72697.html2026-11-09
pełnoziarniste płatki zbożowe 32 % (owsiane, pszenne), syrop glukozowo-fruktozowy, cukier, syrop glukozowy, płatki zbożowe (mąka pszenna, cukier, mąka kukurydziana, mąka ryżow(...)
Cena: 2,71 zł
PLN https://dodomku.pl/Corny_Big_baton_zbozowy_z_zurawina/90517.html2027-01-18
pełnoziarniste płatki zbożowe 27 % (owsiane, jęczmienne, pszenne), syrop glukozowo-fruktozowy, syrop glukozowy, prażone orzechy laskowe 10 %, płatki zbożowe (mąka pszenna, cuk(...)
Cena: 2,71 zł
PLN https://dodomku.pl/Corny_Big_baton_zbozowy_z_orzechami_laskowymi/90518.htmlmleczna czekolada 20 % (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, odtłuszczone mleko w proszku, tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyna (słonecznikowa)), płatki zbożowe (mąka psze(...)
Cena: 2,71 zł
PLN https://dodomku.pl/Corny_BiG_baton_zbozowy_z_mleczna_czekolada_i_bananami/90519.html2027-02-19
mleczna czekolada 20 % (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, mleko odtłuszczone w proszku, tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyna (słonecznikowa)), płatki kokosowe 17 %, syr(...)
Cena: 2,71 zł
PLN https://dodomku.pl/Corny_Big_baton_zbozowy_kokosowy_z_mleczna_czekolada/90531.htmlbiałka mleka 31%: izolaty białek mleka MPI, koncentrat białek serwatkowych WPC 80 (z mleka), błonnik rozpuszczalny (kukurydziany), orzeszki arachidowe, substancja słodząca: ma(...)
Cena: 5,36 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Go_On_Protein_33_Baton_o_smaku_czekoladowym/108965.html2026-11-13






Koszyk z zakupami