Cykoria Sos Grzybowy

Cykoria
55
Ok.Cykoria Sos Grzybowy
514Cykoria Sos Grzybowy
Cykoria Sos GrzybowyCykoria Sos Grzybowy
masa netto

masa netto

35 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-01-30

pojemność

cena za kilogram

64,00 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288199685

5900288199685

Cena: 2,24 zł

Kup 35 szt. po 2.21 zł/szt
2.24 PLN 2028-01-30 NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Sos grzybowy firmy Cykoria?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Cykoria:

mąka pszenna, maltodekstryna, skrobia ziemniaczana modyfikowana, sól, warzywa suszone 8,2 % (marchew, cebula), aromat (zawiera zboża zawierające gluten oraz mleko łącznie z laktozą), przyprawy 2 % (gorczyca, kolendra, papryka słodka), pieczarki suszone 1,7 %, grzyby leśne suszone 1,3 %, tłuszcz palmowy, barwnik: karmel amoniakalno-siarczynowy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu po przyrządzeniu na 100 ml
Wartość energetyczna138 kJ/33 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany6,8 g
w tym cukry<0,5 g
Błonnik<0,5 g
Białko0,7 g
Sól1,1 g
Opakowanie wystarcza do przygotowania 3 sugerowanych porcji produktu.
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Zawiera
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Zawiera
Żyto : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera

Producent marki Cykoria opisuje Sos grzybowy tak:

podawaj do: dań mięsnych, potraw z kluskami śląskimi i kopytkami, dla Twoich super potraw
Marka:Cykoria
O marce:Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Sos grzybowy.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed końcem: data umieszczona na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Rodzaj opakowania:Saszetka
Adres producenta:CYKORIA S.A., Wierzchosławice 15, 88-140 Gniewkowo
Adres zwrotny:

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Sos grzybowy firmy Cykoria? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 14 ocen.

  • Marek , 2024-09-10 14:10:10Ok.



inne produkty w kategorii sosy w proszku

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Cykoria Sos Grzybowy do kategorii sosy w proszku.

Cykoria Sos Myśliwski Cykoria Sos Myśliwski
Data przyd. 2027-12-30
Winiary sos w proszku pieczarkowy Winiary sos w proszku pieczarkowy
Data przyd. 2027-06-30
Winiary sos w proszku pomidorowy Winiary sos w proszku pomidorowy
Data przyd. 2027-05-30
Cykoria Sos Pomidorowy Cykoria Sos Pomidorowy
Data przyd. 2028-03-30
Cykoria Sos Biały Cykoria Sos Biały
Data przyd. 2027-06-06
Cykoria Sos do pieczeni Jasny Cykoria Sos do pieczeni Jasny
Data przyd. 2027-11-30

inne produkty marki Cykoria

Poznaj produkty marki Cykoria - w aktualnej ofercie mamy 128 produktów Cykoria.

Cykoria kwas cytrynowy spożywczy Cykoria kwas cytrynowy spożywczy
20 g
92,50zł/kg

Cena: 1,85 zł

PLN
1
42
Data przyd. 2029-02-28
Cykoria Barszcz czerwony Cykoria Barszcz czerwony
błyskawiczny 60 g
37,67zł/kg

Cena: 2,26 zł

PLN
1
35
Data przyd. 2028-03-30
Cykoria Chili Cykoria Chili
20 g
99,50zł/kg

Cena: 1,99 zł

PLN
1
29
Data przyd. 2028-01-30
Cykoria Cykorianka Kawa Zbożowa Cykoria Cykorianka Kawa Zbożowa
ekspresowa 30 torebek 120 g
44,92zł/kg

Cena: 5,39 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2028-05-30
Cykoria Krem do tortów o smaku Cykoria Krem do tortów o smaku
truskawkowym 100 g
56,30zł/kg

Cena: 5,63 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-11-30
Cykoria Krem do tortów o smaku Cykoria Krem do tortów o smaku
rumowym 100 g
32,40zł/kg

Cena: 3,24 zł

PLN
1
16
Data przyd. 2027-11-30
Cykoria Sernik błyskawiczny Cykoria Sernik błyskawiczny
Data przyd. 2027-06-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5