Octim Ocet spirytusowy 10% kwasowości

Octim
Octim Ocet spirytusowy 10% kwasowościOctim Ocet spirytusowy 10% kwasowości
pojemność netto

pojemność netto

750 ml

data przydatności

Data przydatności:

2028-06-17

pojemność

cena za litr

8,51 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901605002756

5901605002756

Cena: 6,38 zł

Kup 12 szt. po 6.29 zł/szt
6.38 PLN 2028-06-17 NewCondition

Czy warto kupić produkt Ocet spirytusowy 10% kwasowości marki Octim?

inne produkty w kategorii ocet

Wyrób firmy Octim o nazwie Ocet spirytusowy 10% kwasowości został przypisany do kategorii ocet. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Octim Ekologiczny Ocet jabłkowy 6% Octim Ekologiczny Ocet jabłkowy 6%
z Olszytnka 750 ml
19,85zł/l

Cena: 14,89 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2028-06-19
Octim Ocet cydrowy 5% ekologiczny Octim Ocet cydrowy 5% ekologiczny
750 ml
20,29zł/l

Cena: 15,22 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2027-07-19
Octim Ocet Spirytusowy Octim Ocet Spirytusowy
500 ml
11,98zł/l

Cena: 5,99 zł

PLN
1
14
Octim Ocet spirytusowy z Olsztynka Octim Ocet spirytusowy z Olsztynka
10% kwasowości 500 ml
8,30zł/l

Cena: 4,15 zł

PLN
1
21
Octim Ocet jabłkowy z polskich Octim Ocet jabłkowy z polskich
jabłek bez konserwantów 10% kwasowości 5 litrów
9,42zł/l

Cena: 47,10 zł

PLN
1
30
Data przyd. 2028-07-02
Bio Food Ocet jabłkowy BIO Bio Food Ocet jabłkowy BIO
700 ml
21,41zł/l

Cena: 14,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-02-19
Bio Food Ocet jabłkowy BIO Bio Food Ocet jabłkowy BIO
250 ml
41,64zł/l

Cena: 10,41 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-04-28
Alce Nero Ocet balsamiczny Alce Nero Ocet balsamiczny
z modeny filtrowany BIO 250 ml
69,56zł/l

Cena: 17,39 zł

PLN
1
1

inne produkty marki Octim

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Octim? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Octim Musztarda Mazurska Francuska Octim Musztarda Mazurska Francuska
190 g
23,16zł/kg

Cena: 4,40 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2027-08-27
P R Z E C E N A -25%
Octim Musztarda chrzanowa Octim Musztarda chrzanowa
190 g
15,26zł/kg

Cena: 2,90 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2026-12-17
Octim Musztarda Sarepska Octim Musztarda Sarepska
190 g
19,79zł/kg

Cena: 3,76 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2027-09-08
Octim Ekologiczny Ocet cydrowy Octim Ekologiczny Ocet cydrowy
300 ml
29,97zł/l

Cena: 8,99 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2027-12-09
Octim Ekologiczny Ocet jabłkowy 6% Octim Ekologiczny Ocet jabłkowy 6%
z Olsztynka 300 ml
29,97zł/l

Cena: 8,99 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2028-06-22
Octim Ocet jabłkowy z polskich Octim Ocet jabłkowy z polskich
jabłek, bez konserwantów 6% kwasowości 410 ml
22,93zł/l

Cena: 9,40 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2028-05-15
Octim Musztarda kempingowa Octim Musztarda kempingowa
kempingowa 190 g
20,37zł/kg

Cena: 3,87 zł

PLN
1
20
Data przyd. 2027-07-17
Octim Musztarda Mazurska o smaku Octim Musztarda Mazurska o smaku
wędzonej papryki i rozmarynu 190 g
23,16zł/kg

Cena: 4,40 zł

PLN
1
26
Data przyd. 2027-05-15
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5