Manner Wafle Snack Minis o smaku mleczno-orzechowym 5szt

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Chrupkie wafle z kremem mlecznym (35 %) i z kremem z orzechów laskowych (35 %) częściowo w polewie kakaowej (12 %) firmy Manner.
Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Manner:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza: na 100 g: |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 2194 kJ/526 kcal |
| Tłuszcz: | 31 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone: | 22 g |
| Węglowodany: | 53 g |
| w tym cukry: | 34 g |
| Białko: | 8,1 g |
| Sól: | 0,28 g |
| Migdały : | Może zawierać |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Orzechy laskowe : | Zawiera |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Manner opisuje Chrupkie wafle z kremem mlecznym (35 %) i z kremem z orzechów laskowych (35 %) częściowo w polewie kakaowej (12 %) tak:
Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Chrupkie wafle z kremem mlecznym (35 %) i z kremem z orzechów laskowych (35 %) częściowo w polewie kakaowej (12 %) firmy Manner? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 2 ocen.
inne produkty w kategorii batony i wafelki
Produkt Chrupkie wafle z kremem mlecznym (35 %) i z kremem z orzechów laskowych (35 %) częściowo w polewie kakaowej (12 %) firmy Manner znajduje się w kategorii batony i wafelki, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu batony i wafelki:
czekolada mleczna 50 % (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i E 476, aro(...)
Cena: 3,47 zł
PLN https://dodomku.pl/Pawelek_baton_toffi/20227.htmlczekolada mleczna 50 % (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny sojowe i E 476, aro(...)
Cena: 3,47 zł
PLN https://dodomku.pl/Pawelek_baton_smietankowy/20228.htmlczekolada 30 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, tłuszcze roślinne (palmowy, shea) w zmiennych proporcjach, tłuszcz mleczny, emu(...)
Cena: 2,10 zł
PLN https://dodomku.pl/Grzeski_wafel_w_czekoladzie_naturalnej/20798.htmlcukier, mąka PSZENNA, olej palmowy, miazga kakaowa, skrobia PSZENNA, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (1 %), tłuszcz kakaowy, tłuszcz MLECZNY, emulgatory (lecyt(...)
Cena: 1,65 zł
PLN https://dodomku.pl/Prince_Polo_wafelek_classic/23298.htmlmąka pszenna, tłuszcz palmowy, cukier, mleko w proszku odtłuszczone, serwatka w proszku (z mleka), orzechy laskowe prażone, mielone 4,2 %, kakao o obniżonej zawartości tłuszcz(...)
Cena: 4,70 zł
PLN https://dodomku.pl/Jutrzenka_Familijne_Wafle_orzechowe/30133.htmlmąka pszenna, tłuszcz palmowy, cukier, serwatka w proszku (z mleka), mleko w proszku odtłuszczone 5,1 %, skrobia, olej rzepakowy, śmietanka w proszku 0,3 % (z mleka), emulgato(...)
Cena: 4,69 zł
PLN https://dodomku.pl/Jutrzenka_Familijne_Wafle_smietankowe/30134.htmlmąka pszenna, cukier, tłuszcz palmowy, mleko w proszku odtłuszczone, serwatka w proszku (z mleka), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 4,1 %, skrobia, olej rzepakowy, emulga(...)
Cena: 4,69 zł
PLN https://dodomku.pl/Jutrzenka_Familijne_Wafle_kakaowe/30135.html






Koszyk z zakupami