Knorr Rosół z kury

Knorr Knorr Rosół z kury to doskonała propozycja dla osób lubiących smaczne, aromatyczne dania, które można przygotować w krótkim czasie. Bulion z tej kostki rosołowej ma intensywny smak i drobiowy aromat, który idealnie pasuje do zup, sosów czy dań mięsnych. Kostka rosołowa Knorr czerpie z tradycyjnej receptury rosołu z kury, który jest jednym z najpopularniejszych rosołów na świecie. Rosół z kurczaka jest znany ze swoich właściwości prozdrowotnych i odżywczych, co czyni go idealnym dodatkiem do codziennej diety. Bulion drobiowy z kostki Knorr to produkt bez konserwantów ani barwników, łatwy w użyciu i bardzo wygodny w przechowywaniu. Wystarczy rozpuścić jedną kostkę w 0,5 l gorącej wody, aby uzyskać aromatyczny bulion. Można go wykorzystać do przygotowania zup, takich jak rosół drobiowy z makaronem i warzywami, krem z soczewicy z dodatkiem bulionetki czy zupa pomidorowa. Rosół Knorr doskonale sprawdzi się również jako dodatek do sosów mięsnych, zapewniając im intensywny smak i aromat. W skład kostki rosołowej wchodzą wyselekcjonowane, naturalne składniki, które starannie dobrano w celu uzyskania najlepszego smaku domowego rosołu. Przykładamy ogromną wagę do zrównoważonej uprawy, ponieważ wierzymy, że warzywa i zioła uprawiane z troską odwdzięczają się lepszym i bogatszym smakiem. Jeśli cenisz sobie wygodę i szybkość przygotowywania posiłków, a jednocześnie nie chcesz rezygnować z intensywnego smaku i aromatu Twoich potraw, wypróbuj także Knorr bulion wołowy, bulion szlachetny grzybowy z borowikami czy bulion warzywny.
Knorr Rosół z kuryKnorr Rosół z kury
masa netto

masa netto

60 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-08-30

pojemność

cena za kilogram

55,67 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8711200355020

8711200355020

Cena: 3,34 zł

3.34 PLN 2027-08-30 NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Bulion drobiowy firmy Knorr.

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Bulion drobiowy marki Knorr:

sól, skrobia, tłuszcz palmowy, wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, inozynian disodowy, guanylan disodowy, cukier, całkowicie utwardzony tłuszcz palmowy, tłuszcz kurzy (3 %), cebula w proszku, kurkuma, mięso z kurczaka w proszku (1 %), aromaty, marchew (0,6 %), czosnek w proszku, natka pietruszki (0,5 %), czerwona papryka, nasiona SELERA, przeciwutleniacz: ekstrakty z rozmarynu
Wartości odżywcze (%)100 ml
Energia27 kJ/6 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy nasycone0,3 g
Węglowodany<0,5 g
w tym cukry<0,5 g
Błonnik<0,5 g
Białko<0,5 g
Sól0,81 g
*% referencyjnej wartości spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
** Opakowanie pozwala na przygotowanie 12 porcji po 250 ml (1 kostka to 2 porcje).

Seler : Zawiera
Zboża zawierające gluten : Nie zawiera

Producent marki Knorr opisuje Bulion drobiowy tak:

Knorr Rosół z kury to doskonała propozycja dla osób lubiących smaczne, aromatyczne dania, które można przygotować w krótkim czasie. Bulion z tej kostki rosołowej ma intensywny smak i drobiowy aromat, który idealnie pasuje do zup, sosów czy dań mięsnych. Kostka rosołowa Knorr czerpie z tradycyjnej receptury rosołu z kury, który jest jednym z najpopularniejszych rosołów na świecie. Rosół z kurczaka jest znany ze swoich właściwości prozdrowotnych i odżywczych, co czyni go idealnym dodatkiem do codziennej diety. Bulion drobiowy z kostki Knorr to produkt bez konserwantów ani barwników, łatwy w użyciu i bardzo wygodny w przechowywaniu. Wystarczy rozpuścić jedną kostkę w 0,5 l gorącej wody, aby uzyskać aromatyczny bulion. Można go wykorzystać do przygotowania zup, takich jak rosół drobiowy z makaronem i warzywami, krem z soczewicy z dodatkiem bulionetki czy zupa pomidorowa. Rosół Knorr doskonale sprawdzi się również jako dodatek do sosów mięsnych, zapewniając im intensywny smak i aromat. W skład kostki rosołowej wchodzą wyselekcjonowane, naturalne składniki, które starannie dobrano w celu uzyskania najlepszego smaku domowego rosołu. Przykładamy ogromną wagę do zrównoważonej uprawy, ponieważ wierzymy, że warzywa i zioła uprawiane z troską odwdzięczają się lepszym i bogatszym smakiem. Jeśli cenisz sobie wygodę i szybkość przygotowywania posiłków, a jednocześnie nie chcesz rezygnować z intensywnego smaku i aromatu Twoich potraw, wypróbuj także Knorr bulion wołowy, bulion szlachetny grzybowy z borowikami czy bulion warzywny.
Cechy:- Knorr Rosół z kury znakomicie wzbogaci smak Twoich potraw, - Do produkcji kostki rosołowej Knorr użyliśmy wyłącznie składników wysokiej jakości, - Jedna kostka wystarczy do przygotowania aż 0,5 litra rosołu, - Kostka rosołowa Knorr jest produktem bezglutenowym, bez konserwantów ani sztucznych barwników, - Bulion z kostki rosołowej Knorr świetnie sprawdzi się do zup, sosów, dań z makaronu czy risotto, - Kostka bulionowa nadaje Twoim daniom intensywny zapach prawdziwego rosołu
Marka:Knorr
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Bulion drobiowy.
Pozostałe informacje:6 x 10 g = 60 g e
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed końcem: patrz z boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Przygotowanie i stosowanie:Jak użyć kostki bulionowej Knorr: Podstawowy sposób przygotowania: kostkę rozpuścić w 0,5 l wrzącej wody. możesz: dodać kostkę bezpośrednio do dania. Dla pełniejszego smaku dodaj 250 g warzyw.
Rodzaj opakowania:Pudełko
Adres producenta:Unilever Polska Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 134, 02-305 Warszawa Infolinia: 801 109 387, całkowity koszt połączenia: 1 impuls wg taryfy operatora
Adres zwrotny:Unilever Polska Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 134, 02-305 Warszawa Infolinia: 801 109 387, całkowity koszt połączenia: 1 impuls wg taryfy operatora

inne produkty w kategorii buliony, kostki rosołowe

Produkt Bulion drobiowy firmy Knorr znajduje się w kategorii buliony, kostki rosołowe, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu buliony, kostki rosołowe:

Winiary bulion w kostkach Winiary bulion w kostkach
Warzywny (6 kostek) 60 g
61,83zł/kg

Cena: 3,71 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-02-28
Winiary bulion w kostkach Winiary bulion w kostkach
Wołowy (6 kostek) 60 g
61,83zł/kg

Cena: 3,71 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-03-30
Winiary bulion pieczeniowy 6 Winiary bulion pieczeniowy 6
kostek Kostaka mięsna 60 g
61,83zł/kg

Cena: 3,71 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-03-30
Kucharek Bulion warzywny Kucharek Bulion warzywny
Data przyd. 2027-04-30
P R Z E C E N A -40%
Winiary bulion rosół z kury Winiary bulion rosół z kury
170 g
32,71zł/kg

Cena: 5,56 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2026-10-30
Natur Compagnie Bulion kostki Natur Compagnie Bulion kostki
drobiowe bez dodatku cukrów BIO 88 g
94,89zł/kg

Cena: 8,35 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2027-08-26
Drobdar Bulion wegetariański Drobdar Bulion wegetariański
120 g
44,92zł/kg

Cena: 5,39 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-03-18
Winiary bulion w kostkach 12 Winiary bulion w kostkach 12
kostek rosół wołowy 120 g
56,58zł/kg

Cena: 6,79 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2027-03-30

inne produkty marki Knorr

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Knorr, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Knorr Gorący Kubek zupa w proszku Knorr Gorący Kubek zupa w proszku
barszcz czerwony 14 g
130,71zł/kg

Cena: 1,83 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2027-01-31
Knorr Gorący Kubek zupa w proszku Knorr Gorący Kubek zupa w proszku
żurek z grzankami 17 g
108,24zł/kg

Cena: 1,84 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-06-30
Knorr Gorący kubek zupa w proszku Knorr Gorący kubek zupa w proszku
grochowa z grzankami 21 g
90,48zł/kg

Cena: 1,90 zł

PLN
1
55
Data przyd. 2027-02-28
Knorr Gorący Kubek zupa w proszku Knorr Gorący Kubek zupa w proszku
pomidorowa z makaronem 19 g
100,00zł/kg

Cena: 1,90 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2027-05-30
Knorr Nudle zupa w proszku ser Knorr Nudle zupa w proszku ser
w ziołach 61 g
49,02zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
21
Data przyd. 2027-05-30
Knorr Domowe Smaki Barszcz Knorr Domowe Smaki Barszcz
czerwony 53 g
84,91zł/kg

Cena: 4,50 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2027-01-30
Knorr Domowe Smaki Sos do pieczeni Knorr Domowe Smaki Sos do pieczeni
jasny 25 g
184,80zł/kg

Cena: 4,62 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2027-05-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5