Kamis Przyprawa pomidory z czosnkiem

Czy warto kupić produkt Mieszanka przyprawowa marki Kamis?
Jak powstał produkt Mieszanka przyprawowa firmy Kamis - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:
| Wartości odżywcze (%) | Średnia wartość odżywcza w 100 g produktu: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1270/301 (kJ/kcal) |
| Tłuszcz | 1,1 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Węglowodany | 53 g |
| w tym cukry | 28 g |
| Białko | 12 g |
| Sól | 6,1 g |
| Seler : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Jaja : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
Producent marki Kamis opisuje Mieszanka przyprawowa tak:
inne produkty w kategorii przyprawy sypkie mieszanki
Kamis Przyprawa pomidory z czosnkiem w sklepie dodomku.pl należy do kategorii przyprawy sypkie mieszanki. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 88 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
przyprawy (kurkuma (16,2 %), kozieradka, kolendra (15,9 %), czosnek, kmin rzymski, GORCZYCA biała, cynamon, imbir, goździki, papryka słodka, gałka muszkatołowa, chili), sól
Cena: 2,79 zł
PLN https://dodomku.pl/Kamis_curry/19495.htmlGORCZYCA biała (29,5 %), kolendra, papryka słodka, kminek (14,5 %), majeranek (14 %), chili (3 %), liście laurowe
Cena: 3,10 zł
PLN https://dodomku.pl/Kamis_pieprz_ziolowy/19499.htmlwzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, mąka PSZENNA, sól jodowana, papryka¹ (9,7 %), cebula¹ (2,5 %), koncentrat pomidorowy¹ (2 %), cukier, czosnek¹ (1 %), olej słoneczniko(...)
Cena: 4,75 zł
PLN https://dodomku.pl/Delikat_Knorr_przyprawa_do_mies_i_innych_potraw/19520.htmlsól, papryka słodka, cebula, owoc kolendry, cukier, owoc jałowca, kminek, gorczyca biała, czosnek, rozmaryn, majeranek, natka pietruszki, chili, cząber
Cena: 2,23 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_przyprawa_grillowa_klasyczna_20g/30327.htmlsól, cebula, gorczyca biała, czosnek (8 %), pomidor, nasiona kolendry, cukier, natka pietruszki (4,3 %), regulator kwasowości: kwas cytrynowy, pieprz czarny (2 %), nasiona kop(...)
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_Przyprawa_do_ryb/31344.htmlsól, papryka słodka, cukier, kminek (9 %), pieprz czarny, nasiona kolendry (2 %), gorczyca biała, majeranek (1,1 %), owoc jałowca, liść laurowy, ziele angielskie, papryka ostra
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_przyprawa_do_bigosu/32022.htmlgorczyca biała (47 %), nasiona kolendry (19 %), kminek (15,2 %), papryka ostra, czosnek, kozieradka, majeranek
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_Pieprz_ziolowy/32023.htmlsól, cebula, pasternak, papryka słodka, majeranek (4,8 %), hydrolizat białka sojowego, pieprz czarny (2,5 %), liść laurowy (2 %), marchew, imbir, cukier, gałka muszkatołowa, n(...)
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_przyprawa_do_flakow/32024.html2027-11-30
Poznaj produkty marki Kamis - w aktualnej ofercie mamy 12 produktów Kamis.
Nazywana jest szafranem indyjskim. Marco Polo zanotował w czasie swej podróży do Chin, że uzyskiwana z kłączy przyprawa \"barwą przypomina szafran i chociaż faktycznie zupełni(...)
Cena: 2,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Kamis_kurkuma/19459.htmlCena: 5,16 zł
PLN https://dodomku.pl/Kamis_musztarda_rosyjska/38049.htmlCena: 5,16 zł
PLN https://dodomku.pl/Kamis_musztarda_chrzanowa/39045.htmlCena: 5,16 zł
PLN https://dodomku.pl/Kamis_musztarda_delikatesowa/39051.htmlprzyprawy (czosnek (17,7 %) (w tym liofilizowany), GORCZYCA biała, cebula, kozieradka, pieprz czarny, kurkuma), cukier, sól, skrobia modyfikowana, laktoza (z MLEKA), zioła (na(...)
Cena: 2,67 zł
PLN https://dodomku.pl/Kamis_Sos_salatkowy_czosnkowy/58551.html






Koszyk z zakupami