Go On Protein Krem białkowy z orzeszkami ziemnymi prażonymi

Sante

Białkowy krem z prażonymi orzeszkami ziemnymi. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry. Zawiera substancję słodzącą.

Go On Protein Krem białkowy  z orzeszkami ziemnymi prażonymiGo On Protein Krem białkowy  z orzeszkami ziemnymi prażonymi
masa netto

masa netto

180 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-07-22

pojemność

cena za kilogram

70,44 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900617044815

5900617044815

Cena: 12,68 zł

12.68 PLN 2027-07-22 NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Go On Protein Krem białkowy z orzeszkami ziemnymi prażonymi firmy Sante?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Go On Protein Krem białkowy z orzeszkami ziemnymi prażonymi marki Sante:

Orzeszki ziemne prażone (38%), olej roślinny shea, substancja słodząca: maltitole; koncentrat białek serwatkowych WPC 80 (mleko) (17,5%), sól morska, emulgator: lecytyny (ze słonecznika); aromat. 


Producent marki Sante opisuje Go On Protein Krem białkowy z orzeszkami ziemnymi prażonymi tak:

Białkowy krem z prażonymi orzeszkami ziemnymi. Bez dodatku cukrów. Zawiera naturalnie występujące cukry. Zawiera substancję słodzącą.


inne produkty w kategorii masło orzechowe

Produkt Go On Protein Krem białkowy z orzeszkami ziemnymi prażonymi firmy Sante znajduje się w kategorii masło orzechowe, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu masło orzechowe:

Bio Food Tahini pasta sezamowa BIO Bio Food Tahini pasta sezamowa BIO
180 g
91,28zł/kg

Cena: 16,43 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-09-19
Amaizin Pasta Kokosowa BIO Amaizin Pasta Kokosowa BIO
200 g
84,95zł/kg

Cena: 16,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-12-08
Sante Masło orzechowe Sante Masło orzechowe
z kawałkami orzechów 350 g
34,26zł/kg

Cena: 11,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-05-22
Primaeco Masło orzechowe 100% BIO Primaeco Masło orzechowe 100% BIO
bez dodatku soli i cukru 360 g
74,03zł/kg

Cena: 26,65 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-11-25
Horizon Krem z orzechów nerkowca Horizon Krem z orzechów nerkowca
BIO 350 g
123,63zł/kg

Cena: 43,27 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-01-28
Terrasana Krem z prażonych Terrasana Krem z prażonych
orzechów nerkowca BIO 500 g
100,76zł/kg

Cena: 50,38 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-11-03
Horizon Tahini pasta sezamowa BIO Horizon Tahini pasta sezamowa BIO
650 g
59,17zł/kg

Cena: 38,46 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-02-28
SoWell Masło Orzechowe SoWell Masło Orzechowe
z kawałkami orzechów 100% 400 g
32,48zł/kg

Cena: 12,99 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2028-04-30

inne produkty marki Sante

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Sante, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Sante Musli płatki Tropical Sante Musli płatki Tropical
Data przyd. 2027-07-17
Sante Crunchy płatki śniadaniowe Sante Crunchy płatki śniadaniowe
musli bananowe z czekoladą 350 g
24,74zł/kg

Cena: 8,66 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-07-07
Sante Crunchy płatki śniadaniowe Sante Crunchy płatki śniadaniowe
musli owocowe 350 g
24,74zł/kg

Cena: 8,66 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-07-09
Sante Musli płatki Fruit Sante Musli płatki Fruit
Data przyd. 2027-06-23
Sante Otręby owsiane Sante Otręby owsiane
150 g
22,07zł/kg

Cena: 3,31 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-04-07
Sante Otręby owsiane Sante Otręby owsiane
wysokobłonnikowe 200 g
20,80zł/kg

Cena: 4,16 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-06-29
Sante Demerara cukier trzcinowy Sante Demerara cukier trzcinowy
nierafinowany 500 g
12,62zł/kg

Cena: 6,31 zł

PLN
1
9
Sante Demerara cukier trzcinowy Sante Demerara cukier trzcinowy
nierafinowany drobny 500 g
12,72zł/kg

Cena: 6,36 zł

PLN
1
14
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5