Dr. Oetker Budyń Duet smak czekolada i orzech

Dr. Oetker
Dr. Oetker Budyń Duet  smak czekolada i orzechDr. Oetker Budyń Duet  smak czekolada i orzech
masa netto

masa netto

45 g

pojemność

cena za kilogram

44,22 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900437021317

5900437021317

Cena: 1,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
1.99 PLN NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Budyń w proszku, smak czekoladowo-orzechowy marki Dr. Oetker?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Budyń w proszku, smak czekoladowo-orzechowy marki Dr. Oetker:

skrobia kukurydziana, skrobia ziemniaczana, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, czekolada w proszku (kakao w proszku, cukier, dekstroza), aromaty (zawierają LAKTOZĘ)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po przyrządzeniu (mleko 2 % tł.) 100 g
Energia390 kJ
Energia92 kcal
Tłuszcz2,0 g
w tym Kwasy Tłuszczowe Nasycone1,1 g
Węglowodany15 g
w tym Cukry9,6 g
Białko3,3 g
Sól0,10 g
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
Przygotowany budyń można podzielić na 4 porcje. 1 porcja = około 143 g

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Mleko : Zawiera

Producent marki Dr. Oetker opisuje Budyń w proszku, smak czekoladowo-orzechowy tak:

Dr. Oetker
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Budyń w proszku, smak czekoladowo-orzechowy.
Pozostałe informacje:
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Przygotowanie i stosowanie:Na 0,5 l mleka 1. Z 0,5 l zimnego mleka odlej pół szklanki i rozmieszaj w nim zawartość torebki dodając 2 łyżki (ok. 30 g) cukru, np. trzcinowego. 2. Pozostałe mleko zagotuj. Do gotującego się mleka wlej rozmieszany proszek z cukrem i ciągle mieszając, zagotuj. 3. Gotowy budyń wlej do miseczek. Budyń najlepiej smakuje na ciepło. Zamiast cukru możesz dodać 2 łyżki miodu. Ugotuj wówczas budyń na mniejszej ilości mleka (ok. 400 ml). Twój naturalny wybór
Rodzaj opakowania:Saszetka
Adres producenta:Dr. Oetker Polska Sp. z o.o. ul. Adm. Dickmana 14/15, 80-339 Gdańsk
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii budyń

Dr. Oetker Budyń Duet smak czekolada i orzech w sklepie dodomku.pl należy do kategorii budyń. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 20 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Dr.Oetker budyń smak Czekoladowy Dr.Oetker budyń smak Czekoladowy
45 g
35,33zł/kg

Cena: 1,59 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-03-30
Winiary budyń z cukrem waniliowy Winiary budyń z cukrem waniliowy
60 g
38,67zł/kg

Cena: 2,32 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-03-30
Delecta Duży budyń smak Delecta Duży budyń smak
śmietankowy 64 g
29,06zł/kg

Cena: 1,86 zł

PLN
1
17
Data przyd. 2027-11-30
Delecta Duży budyń smak krówki Delecta Duży budyń smak krówki
64 g
28,75zł/kg

Cena: 1,84 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-07-30
Amylon Budyń o smaku waniliowym BIO Amylon Budyń o smaku waniliowym BIO
bezglutenowy 40 g
108,75zł/kg

Cena: 4,35 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-03-12
Amylon Budyń czekoladowy Amylon Budyń czekoladowy
bezglutenowy BIO 40 g
99,75zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-01-20
Cykoria Budyń o smaku Cykoria Budyń o smaku
śmietankowym 40 g
32,50zł/kg

Cena: 1,30 zł

PLN
1
26
Data przyd. 2028-02-25
Cykoria Budyń o smaku Cykoria Budyń o smaku
czekoladowym 40 g
32,50zł/kg

Cena: 1,30 zł

PLN
1
34
Data przyd. 2028-01-31

inne produkty marki Dr. Oetker

Poznaj produkty marki Dr. Oetker - w aktualnej ofercie mamy 45 produktów Dr. Oetker.

Dr.Oetker aromat do ciast rumowy Dr.Oetker aromat do ciast rumowy
9 ml
264,44zł/l

Cena: 2,38 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-01-30
Dr.Oetker proszek do pieczenia Dr.Oetker proszek do pieczenia
30 g
33,00zł/kg

Cena: 0,99 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2027-05-30
Dr.Oetker kwas cytrynowy Dr.Oetker kwas cytrynowy
Data przyd. 2029-06-30
Dr.Oetker żelatyna spożywcza Dr.Oetker żelatyna spożywcza
Data przyd. 2029-02-28
Dr.Oetker Słodka Chwila, kisiel Dr.Oetker Słodka Chwila, kisiel
truskawkowy 30 g
55,00zł/kg

Cena: 1,65 zł

PLN
1
32
Data przyd. 2027-07-31
Dr.Oetker kisiel słodka chwila Dr.Oetker kisiel słodka chwila
jabłkowy 30 g
55,33zł/kg

Cena: 1,66 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-04-30
Dr.Oetker kisiel słodka chwila Dr.Oetker kisiel słodka chwila
wiśniowy 30 g
55,00zł/kg

Cena: 1,65 zł

PLN
1
35
Data przyd. 2027-07-31
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5