Dr.Oetker Słodka chwila kisiel smak winogrono, jabłko Shrek

Dr. Oetker
51Dr.Oetker Słodka chwila kisiel smak winogrono, jabłko Shrek
Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku 3+.
Dr.Oetker Słodka chwila kisiel  smak winogrono, jabłko ShrekDr.Oetker Słodka chwila kisiel  smak winogrono, jabłko Shrek
masa netto

masa netto

29 g

pojemność

cena za kilogram

61,38 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900437028347

5900437028347

Cena: 1,78 zł

Produkt chwilowo niedostępny
1.78 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt Kisiel w proszku z dodatkiem witaminy C, smak winogronowo-jabłkowy marki Dr. Oetker?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Kisiel w proszku z dodatkiem witaminy C, smak winogronowo-jabłkowy marki Dr. Oetker:

cukier, skrobia ziemniaczana, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), witamina C, proszek winogronowy (maltodekstryna, koncentrat soku winogronowego) proszek jabłkowy (maltodekstryna, koncentrat soku jabłkowego), barwniki (kompleksy miedziowe chlorofili i chlorofilin, kurkumina), aromaty, sól
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po przyrządzeniu 100 g
Energia235 kJ
Energia55 kcal
Tłuszcz0 g
w tym Kwasy Tłuszcze Nasycone0 g
Węglowodany14 g
w tym Cukry8,2 g
Białko0 g
Sól0,03 g
Witamina C14 mg 18 %**
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)
**Procent referencyjnego dziennego spożycia witaminy C.
Dzienna referencyjna wartość spożycia witaminy C wynosi 80 mg.

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Mleko : Może zawierać

Producent marki Dr. Oetker opisuje Kisiel w proszku z dodatkiem witaminy C, smak winogronowo-jabłkowy tak:

Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku 3+.
Cechy:z witaminą C
Marka:Dr. Oetker
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Kisiel w proszku z dodatkiem witaminy C, smak winogronowo-jabłkowy.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed końcem: patrz poniżej Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Przygotowanie i stosowanie:Sposób przygotowania: 1. Do kubka wlej 175 ml wrzącej wody (ok. ¹/₂ kubka lub ³/₄ mniejszego kubka). 2. Zawartość torebki - wsyp do kubka. 3. Mieszaj energicznie łyżeczką ok. 1 min. Kisiel jest gotowy - od razu do spożycia.
Rodzaj opakowania:Saszetka
Kraj pochodzenia:Poland
Adres producenta:Dr. Oetker Polska Sp. z o.o. ul. Adm. Dickmana 14/15, 80-339 Gdańsk
Adres zwrotny:

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Kisiel w proszku z dodatkiem witaminy C, smak winogronowo-jabłkowy firmy Dr. Oetker. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii kisiel

    Produkt Kisiel w proszku z dodatkiem witaminy C, smak winogronowo-jabłkowy firmy Dr. Oetker znajduje się w kategorii kisiel, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu kisiel:

    Dr.Oetker Słodka chwila kisiel Dr.Oetker Słodka chwila kisiel
    smak ogrodowe owoce 29 g
    68,62zł/kg

    Cena: 1,99 zł

    PLN
    1
    25
    Data przyd. 2027-06-30
    Dr.Oetker Słodka Chwila, kisiel Dr.Oetker Słodka Chwila, kisiel
    truskawkowy 30 g
    55,00zł/kg

    Cena: 1,65 zł

    PLN
    1
    32
    Data przyd. 2027-07-31
    Dr.Oetker kisiel słodka chwila Dr.Oetker kisiel słodka chwila
    jabłkowy 30 g
    55,33zł/kg

    Cena: 1,66 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-04-30
    Dr.Oetker kisiel słodka chwila Dr.Oetker kisiel słodka chwila
    wiśniowy 30 g
    55,00zł/kg

    Cena: 1,65 zł

    PLN
    1
    35
    Data przyd. 2027-07-31
    Dr.Oetker kisiel truskawkowy Dr.Oetker kisiel truskawkowy
    Data przyd. 2027-04-30
    Dr.Oetker kisiel wiśniowy Dr.Oetker kisiel wiśniowy
    Data przyd. 2027-04-30
    Dr.Oetker kisiel malinowy Dr.Oetker kisiel malinowy
    Data przyd. 2027-04-30

    inne produkty marki Dr. Oetker

    Firma Dr. Oetker prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 19 kwietnia 2008 - aktualnie dostępnych jest 45 produktów marki Dr. Oetker.

    Dr.Oetker aromat do ciast rumowy Dr.Oetker aromat do ciast rumowy
    9 ml
    264,44zł/l

    Cena: 2,38 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2027-01-30
    Dr.Oetker proszek do pieczenia Dr.Oetker proszek do pieczenia
    30 g
    33,00zł/kg

    Cena: 0,99 zł

    PLN
    1
    14
    Data przyd. 2027-05-30
    Dr.Oetker kwas cytrynowy Dr.Oetker kwas cytrynowy
    Data przyd. 2029-06-30
    Dr.Oetker żelatyna spożywcza Dr.Oetker żelatyna spożywcza
    Data przyd. 2029-02-28
    Dr.Oetker sernik na zimno Dr.Oetker sernik na zimno
    w proszku 195 g
    35,85zł/kg

    Cena: 6,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-04-30
    Dr.Oetker budyń smak Czekoladowy Dr.Oetker budyń smak Czekoladowy
    45 g
    35,33zł/kg

    Cena: 1,59 zł

    PLN
    1
    8
    Data przyd. 2027-03-30
    Dr.Oetker żelatyna spożywcza Dr.Oetker żelatyna spożywcza
    Data przydatności
    2029-04-30
    Dr Oetker żelfix 3:1 Dr Oetker żelfix 3:1
    40 g
    103,75zł/kg

    Cena: 4,15 zł

    PLN
    1
    27
    Data przydatności
    2028-11-30
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5