Dr.Oetker Słodka chwila budyń smak borówka Koci Domek Gabi

Dr. Oetker
51Dr.Oetker Słodka chwila budyń smak borówka Koci Domek Gabi
Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku 3+.
Dr.Oetker Słodka chwila budyń smak  borówka  Koci Domek GabiDr.Oetker Słodka chwila budyń smak  borówka  Koci Domek Gabi
masa netto

masa netto

41 g

pojemność

cena za kilogram

48,54 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900437028569

5900437028569

Cena: 1,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
1.99 PLN NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Budyń w proszku, smak borówkowy firmy Dr. Oetker.

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Dr. Oetker:

skrobia ziemniaczana, MLEKO odtłuszczone w proszku, cukier, ŚMIETANKA w proszku, proszek cytrynowy (koncentrat soku z cytryny, maltodekstryna), proszek borówkowy (sok borówkowy, maltodekstryna), proszek z buraka (maltodekstryna, koncentrat z buraka), aromat naturalny, barwnik (antocyjany), sól
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza po przyrządzeniu: 100 g
Energia306 kJ
Energia72 kcal
Tłuszcz0,2 g
w tym Kwasy Tłuszczowe Nasycone0,1 g
Węglowodany15 g
w tym Cukry8,7 g
Białko2,2 g
Sól0,11 g
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Mleko : Zawiera

Producent marki Dr. Oetker opisuje Budyń w proszku, smak borówkowy tak:

Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku 3+.
Marka:Dr. Oetker
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Budyń w proszku, smak borówkowy.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed końcem: patrz na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Przygotowanie i stosowanie:Sposób przygotowania: 1. Do kubka wlej 175 ml wrzącej wody (ok. ¹/₂ kubka lub ³/₄ mniejszego kubka). 2. Zawartość torebki wsyp powoli do kubka cały czas mieszając. 3. Mieszaj energicznie łyżeczką ok. 1 min aż do uzyskania gładkiej konsystencji. Budyń jest gotowy od razu do spożycia.
Rodzaj opakowania:Saszetka
Adres producenta:Dr. Oetker Polska Sp. z o.o. ul. Adm. Dickmana 14/15, 80-339 Gdańsk
Adres zwrotny:

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Budyń w proszku, smak borówkowy firmy Dr. Oetker? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii budyń

    Dr.Oetker Słodka chwila budyń smak borówka Koci Domek Gabi w sklepie dodomku.pl należy do kategorii budyń. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 20 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

    Dr.Oetker budyń smak Czekoladowy Dr.Oetker budyń smak Czekoladowy
    45 g
    35,33zł/kg

    Cena: 1,59 zł

    PLN
    1
    8
    Data przyd. 2027-03-30
    Winiary budyń z cukrem waniliowy Winiary budyń z cukrem waniliowy
    60 g
    38,67zł/kg

    Cena: 2,32 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-03-30
    Delecta Duży budyń smak Delecta Duży budyń smak
    śmietankowy 64 g
    29,06zł/kg

    Cena: 1,86 zł

    PLN
    1
    17
    Data przyd. 2027-11-30
    Delecta Duży budyń smak krówki Delecta Duży budyń smak krówki
    64 g
    28,75zł/kg

    Cena: 1,84 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2027-07-30
    Amylon Budyń o smaku waniliowym BIO Amylon Budyń o smaku waniliowym BIO
    bezglutenowy 40 g
    108,75zł/kg

    Cena: 4,35 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2028-03-12
    Amylon Budyń czekoladowy Amylon Budyń czekoladowy
    bezglutenowy BIO 40 g
    99,75zł/kg

    Cena: 3,99 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2028-01-20
    Cykoria Budyń o smaku Cykoria Budyń o smaku
    śmietankowym 40 g
    32,50zł/kg

    Cena: 1,30 zł

    PLN
    1
    26
    Data przyd. 2028-02-25
    Cykoria Budyń o smaku Cykoria Budyń o smaku
    czekoladowym 40 g
    32,50zł/kg

    Cena: 1,30 zł

    PLN
    1
    34
    Data przyd. 2028-01-31

    inne produkty marki Dr. Oetker

    Poznaj produkty marki Dr. Oetker - w aktualnej ofercie mamy 45 produktów Dr. Oetker.

    Dr.Oetker aromat do ciast rumowy Dr.Oetker aromat do ciast rumowy
    9 ml
    264,44zł/l

    Cena: 2,38 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2027-01-30
    Dr.Oetker proszek do pieczenia Dr.Oetker proszek do pieczenia
    30 g
    33,00zł/kg

    Cena: 0,99 zł

    PLN
    1
    14
    Data przyd. 2027-05-30
    Dr.Oetker kwas cytrynowy Dr.Oetker kwas cytrynowy
    Data przyd. 2029-06-30
    Dr.Oetker żelatyna spożywcza Dr.Oetker żelatyna spożywcza
    Data przyd. 2029-02-28
    Dr.Oetker Słodka Chwila, kisiel Dr.Oetker Słodka Chwila, kisiel
    truskawkowy 30 g
    55,00zł/kg

    Cena: 1,65 zł

    PLN
    1
    32
    Data przyd. 2027-07-31
    Dr.Oetker kisiel słodka chwila Dr.Oetker kisiel słodka chwila
    jabłkowy 30 g
    55,33zł/kg

    Cena: 1,66 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-04-30
    Dr.Oetker kisiel słodka chwila Dr.Oetker kisiel słodka chwila
    wiśniowy 30 g
    55,00zł/kg

    Cena: 1,65 zł

    PLN
    1
    35
    Data przyd. 2027-07-31
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5