Roleski Musztarda Dijon bez dodatku cukru

Roleski
55
Jak dla mnie super! Czysty skład i super smak!Roleski Musztarda Dijon bez dodatku cukru
52Roleski Musztarda Dijon bez dodatku cukru

Musztarda Dijon, to popularna i jednocześnie najbardziej rozpoznawalna musztarda we Francji. Główne jej cechy to gładka konsystencja i wyraźny, bardzo ostry smak z delikatnie słoną nutą. Tradycyjny sposób wytwarzania – oparty na oryginalnej recepturze –  pozwala osiągnąć specyficzny  smak musztardy Dijon, który jest ceniony przez konsumentów z całego świata. Produkt bezglutenowy.

Zastosowanie: Idealna do potraw pieczonych i grillowanych, a także tradycyjnych wędlin i serów. Polecana jako składnik marynat oraz sosów do mięs i sałatek.

Musztarda Dijon nie zawiera dodanego cukru ani substancji konserwujących.

 

Lubisz ostre przyprawy? Polecamy sos Trinidad Scorpion.

 

Jeżeli jednak lubisz naprawdę na ostro, zamów zestaw sosów Super Hot (w zestawie taniej).


I nie zapomnij o ekstremalnie ostrej  Musztardzie Angielskiej.

Roleski Musztarda Dijon bez dodatku cukruRoleski Musztarda Dijon bez dodatku cukru
masa netto

masa netto

165 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-03-16

pojemność

cena za kilogram

24,18 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044038446

5901044038446

Cena: 3,99 zł

Kup 10 szt. po 3.93 zł/szt
3.99 PLN 2027-03-16 NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Musztarda Dijon bez dodatku cukru firmy Roleski.

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Musztarda Dijon bez dodatku cukru marki Roleski:

woda, gorczyca, ocet spirytusowy, sól.


Wartość odżywcza na 100 g

Wartość energetyczna 723 kJ/174 kcal

Tłuszcz 11 g

- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,5 g

Węglowodany 8,4 g

- w tym cukry 4,6 g

Białko 7,7 g

Sól 6,1 g


Producent marki Roleski opisuje Musztarda Dijon bez dodatku cukru tak:

Marka:Roleski

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Musztarda Dijon bez dodatku cukru firmy Roleski? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • 2026-05-19 15:29:13Jak dla mnie super! Czysty skład i super smak!



inne produkty w kategorii musztarda

Produkt Musztarda Dijon bez dodatku cukru firmy Roleski znajduje się w kategorii musztarda, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu musztarda:

Roleski Musztarda Sarepska Roleski Musztarda Sarepska
175 g
21,31zł/kg

Cena: 3,73 zł

PLN
1
18
Data przyd. 2027-08-25
Roleski Musztarda Francuska Roleski Musztarda Francuska
175 g
22,80zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2027-08-06
Roleski Musztarda Chrzanowa Roleski Musztarda Chrzanowa
175 g
21,31zł/kg

Cena: 3,73 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2027-08-10
Roleski Musztarda stołowa Roleski Musztarda stołowa
175 g
21,26zł/kg

Cena: 3,72 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-06-24
Roleski Musztarda Kremska Roleski Musztarda Kremska
175 g
21,31zł/kg

Cena: 3,73 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2027-05-20
Dagoma musztarda sarepska Dagoma musztarda sarepska
200 g
21,65zł/kg

Cena: 4,33 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-12-10
Dagoma musztarda gdańska, Dagoma musztarda gdańska,
delikatesowa miodowa 200 g
22,60zł/kg

Cena: 4,52 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-04-13
Dagoma musztarda kaszubska Dagoma musztarda kaszubska
200 g
21,65zł/kg

Cena: 4,33 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2027-12-10

inne produkty marki Roleski

Poznaj produkty marki Roleski - w aktualnej ofercie mamy 90 produktów Roleski.

Roleski Musztarda Jerozolimska Roleski Musztarda Jerozolimska
175 g
21,26zł/kg

Cena: 3,72 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2027-06-12
Roleski Musztarda Staropolska Roleski Musztarda Staropolska
175 g
22,80zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-08-26
Roleski Musztarda miodowa Roleski Musztarda miodowa
175 g
22,80zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
16
Data przyd. 2027-07-30
Roleski Musztarda Wikinga Roleski Musztarda Wikinga
175 g
22,80zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
30
Data przyd. 2027-08-11
Roleski Musztarda Trinidad Scorpion Roleski Musztarda Trinidad Scorpion
linia Street Food, 210 g
23,76zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
28
Data przyd. 2027-04-24
Roleski musztarda średnio-ostra Roleski musztarda średnio-ostra
900 g
16,11zł/kg

Cena: 14,50 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2027-03-05
Roleski musztarda łagodna Roleski musztarda łagodna
900 g
16,11zł/kg

Cena: 14,50 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2027-01-22
Roleski Musztarda Sarepska Roleski Musztarda Sarepska
275 g
20,36zł/kg

Cena: 5,60 zł

PLN
1
19
Data przyd. 2027-06-23
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5