Develey musztarda bawarska

Zainteresował Cię produkt Musztarda bawarska marki Develey?
Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Musztarda bawarska marki Develey:
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g: |
|---|---|
| energia: | 403 kJ/93 kcal |
| tłuszcz: | 5,4 g |
| w tym kwasy nasycone: | 0,7 g |
| węglowodany: | 3,1 g |
| w tym cukry: | 3,1 g |
| białko: | 5,2 g |
| sól: | 3,8 g |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
| Gorczyca : | Zawiera |
Producent marki Develey opisuje Musztarda bawarska tak:
Niezmienny od wieków sekret alpejskiego bogactwa i unikalnej receptury.
Jakość od roku 1845
ul. Batalionu Platerówek 3
03-308 Warszawa
ul. Batalionu Platerówek 3
03-308 Warszawa
inne produkty w kategorii musztarda
Produkt Musztarda bawarska firmy Develey znajduje się w kategorii musztarda, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu musztarda:
Cena: 3,73 zł
PLN https://dodomku.pl/Roleski_Musztarda_Sarepska/20440.htmlCena: 3,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Roleski_Musztarda_Francuska/20441.htmlCena: 3,52 zł
PLN https://dodomku.pl/Roleski_Musztarda_Chrzanowa/20443.htmlCena: 3,72 zł
PLN https://dodomku.pl/Roleski_Musztarda_stolowa/20444.htmlCena: 3,73 zł
PLN https://dodomku.pl/Roleski_Musztarda_Kremska/20445.htmlCena: 4,33 zł
PLN https://dodomku.pl/Dagoma_musztarda_sarepska/25746.htmlwoda, gorczyca, ocet spirytusowy, cukier, sól, miód sztuczny 2 % (cukier, woda, aromat miodowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy), regulator kwasowości: kwas cytrynowy
Cena: 4,52 zł
PLN https://dodomku.pl/Dagoma_musztarda_gdanska._delikatesowa_miodowa/29718.htmlCena: 4,33 zł
PLN https://dodomku.pl/Dagoma_musztarda_kaszubska/29719.html






Koszyk z zakupami