Delic-Pol pierniki gwiazdki z nadzieniem śliwkowym w czekoladzie

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Piernik gwiazdka z nadzieniem śliwkowym w czekoladzie firmy Delic-Pol?
Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Piernik gwiazdka z nadzieniem śliwkowym w czekoladzie marki Delic-Pol:
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1560 kJ / 370 kcal |
| Tłuszcz: | 7,8 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 4 g |
| Węglowodany: | 69 g |
| w tym cukry | 38 g |
| Błonnik | 3 g |
| Białko | 4,4 g |
| Sól | 0,1 g |
| *Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal). |
| Pszenica : | Zawiera |
| Jaja : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
| Sezam : | Może zawierać |
Producent marki Delic-Pol opisuje Piernik gwiazdka z nadzieniem śliwkowym w czekoladzie tak:
Opakowanie 200 g zawiera ok. 12 sugerowanych porcji produktu.
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
ul. Grunwaldzka 8
42-125 Kamyk
ul. Grunwaldzka 8
42-125 Kamyk
inne produkty w kategorii pierniki
Wyrób firmy Delic-Pol o nazwie Piernik gwiazdka z nadzieniem śliwkowym w czekoladzie został przypisany do kategorii pierniki. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.
cukier, mąka pszenna, czekolada 18% [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgatory: lecytyny (z soi) i E 476; aromat], przecier jabłkowy, przecier truskawkowy 2,9%, subs(...)
Cena: 6,87 zł
PLN https://dodomku.pl/Skawa_Pierniczki_w_czekoladzie_basniowe_z_nadzieniem_truskawkowym/32395.htmlcukier, mąka pszenna, czekolada 18% [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgatory: lecytyny (z soi) i E 476; aromat], przecier jabłkowy, przecier śliwkowy 4%, substancj(...)
Cena: 6,86 zł
PLN https://dodomku.pl/Skawa_Pierniczki_w_czekoladzie_basniowe_z_nadzieniem_sliwkowym/32396.htmlmąka pszenna, cukier, syrop glukozowo-fruktozowy, utwardzony tłuszcz palmowy, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, skrobia ziemniaczana, substancje spulchniające: E503, E501(...)
Cena: 6,42 zł
PLN https://dodomku.pl/Tago_Piernik_duet/40701.htmlcukier, mąka pszenna, mąka żytnia, barwnik (karmel), substancja spulchniająca (węglany amonu), jaja w proszku, substancja zagęszczająca (guma arabska), przyprawy, sól, regulat(...)
Cena: 5,12 zł
PLN https://dodomku.pl/Kopernik_Torunskie_Pierniki_serca_torunskie/46081.htmlczekolada 23 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgator (lecytyny (z soi)), aromat], mąka pszenna, nadzienie 21 % [przecier jabłkowy, cukier, zagęszczony przecier m(...)
Cena: 10,79 zł
PLN https://dodomku.pl/Kopernik_Z_serca_fabryki_Pierniki_nadziewane_w_deserowej_czekoladzie_smak_morelowy/55532_2418067_1079.htmlmąka pszenna, czekolada 26 % [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, emulgator (lecytyny (z soi)), aromat], cukier, mąka żytnia, miód 4 %, barwnik (karmel), substancja spulc(...)
Cena: 11,84 zł
PLN https://dodomku.pl/Kopernik_Z_serca_fabryki_Serca_piernikowe_w_deserowej_czekoladzie_z_dodatkiem_miodu/55533.htmlbiała czekolada 30 % [cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, serwatka w proszku, emulgator (lecytyny (z soi)), aromat], mąka pszenna, nadzienie 19 % [przecier jabłkow(...)
Cena: 11,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Kopernik_Z_serca_fabryki_Pierniki_nadziewane_w_bialej_czekoladzie_smak_czarnej_porzeczki/55535.htmlmaka pszenna, nadzienie 20 % [przecier jabłkowy, cukier, zagęszczony przecier wiśniowy 0,4 % substancja żelująca (pektyny), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), substancja k(...)
Cena: 8,61 zł
PLN https://dodomku.pl/Kopernik_Pierniczki_o_smaku_wisniowym/56918.html2027-01-30






Koszyk z zakupami