Delecta Kajmak masa krówkowa słony karmel

Czy warto kupić produkt Kajmak masa krówkowa słony karmel. Produkt sterylizowany marki Delecta?
Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Kajmak masa krówkowa słony karmel. Produkt sterylizowany marki Delecta:
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1310 kJ / 309 kcal |
| Tłuszcz | 5,2 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 3,7 g |
| Węglowodany | 60 g |
| w tym cukry | 60 g |
| Białko | 5,4 g |
| Sól | 1,08 g |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
Producent marki Delecta opisuje Kajmak masa krówkowa słony karmel. Produkt sterylizowany tak:
inne produkty w kategorii masa makowa i krówkowa
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Delecta Kajmak masa krówkowa słony karmel do kategorii masa makowa i krówkowa.
woda, mak biały 23 %, cukier, kaszka pszenna, mąka pszenna, miód wielokwiatowy, naturalny aromat marcepanowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy.
Cena: 10,63 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_Masa_makowa_z_bialego_maku_o_smaku_marcepanowym/74700.html2028-10-30
Cena: 10,50 zł
PLN https://dodomku.pl/Delecta_Kajmak_masa_krowkowa_smak_orzechowy/111923.htmlCena: 10,76 zł
PLN https://dodomku.pl/Delecta_Kajmak_masa_krowkowa_smak_tradycyjny/112310.html2028-01-31
Cena: 10,68 zł
PLN https://dodomku.pl/Gostyn_masa_krowkowa/27935.htmlWoda, syrop glukozowo-fruktozowy, mak 21%, bakalie 8% ( rodzynki, kandyzowane skórki pomarańczowe), cukier, skrobia modyfikowana, mąka pszenna, błonnik bambusowy, aromat, cyna(...)
Cena: 10,51 zł
PLN https://dodomku.pl/Helcom_Masa_makowa_z_bakaliami/104963.htmlZachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Delecta, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.
Cena: 1,22 zł
PLN https://dodomku.pl/Delecta_cukier_wanilinowy/27144.htmlcukier, mąka pszenna, skrobia pszenna, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu 5 %, skrobia, proszek do pieczenia (substancje spulchniające: difosforany, węglany sodu)(...)
Cena: 8,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Delecta_Duza_Blacha_ciasto_o_smaku_czekoladowym/29290.htmlcukier, mąka pszenna, skrobia pszenna, skrobia ziemniaczana, mąka pszenna tortowa, proszek jogurtowy 4,5 % (mleko odtłuszczone, serwatka (z mleka), kultury bakterii jogurtowyc(...)
Cena: 8,75 zł
PLN https://dodomku.pl/Delecta_Duza_Blacha_ciasto_jogurtowe/29291.htmlCena: 6 zł
PLN https://dodomku.pl/Delecta_Kujawianka_kawa_zbozowa/31875.htmlmąka pszenna, cukier, drożdże piekarskie w proszku 3 %, emulgatory: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem mlekowym, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczow(...)
Cena: 9,19 zł
PLN https://dodomku.pl/Delecta_Duza_Blacha_ciasto_drozdzowe/31968.htmlmąką pszenna, cukier, mleko odtłuszczone w proszku, mąka żytnia, cykoria prażona, proszek do pieczenia (substancje spulchniające: węglany sodu, difosforany), przyprawy 1,3 % ((...)
Cena: 8,81 zł
PLN https://dodomku.pl/Delecta_Duza_Blacha_piernik/33599.htmlcukier, syrop glukozowy, olej palmowy, skrobia modyfikowana ziemniaczana, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem octowym, białka mleka, aromaty
Cena: 2,23 zł
PLN https://dodomku.pl/Delecta_Sniezka_oryginalna_deser_w_proszku/33834.htmlCiasto: mąka pszenna, cukier, glukoza, mąka ryżowa, skrobia pszenna, proszek do pieczenia (substancje spulchniające: difosforany, węglany sodu, fosforany wapnia), aromaty, sub(...)
Cena: 8,34 zł
PLN https://dodomku.pl/Delecta_Babeczki_Nadziewane_platkami_czekolady/34001.html2027-02-28






Koszyk z zakupami