Delecta Cukier żelujący 2:1

Delecta Zastosowanie\nDoskonała mieszanka do szybkiego sporządzania niskosłodzonych dżemów i konfitur.

Cechy:
kilka chwil i gotowe! , doskonały do wszystkich owoców
Delecta Cukier żelujący 2:1Delecta Cukier żelujący 2:1
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

Data przydatności:

2026-10-30

pojemność

cena za kilogram

10,78 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900983019981

5900983019981

Cena: 5,39 zł

5.39 PLN 2026-10-30 NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Cukier żelujący 2:1 marki Delecta?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Cukier żelujący 2:1 marki Delecta:

cukier , substancja zagęszczająca: pektyna , regulator kwasowości: kwas cytrynowy , substancje konserwujące: benzoesan sodu, sorbinian potasu
W zakładzie używane są również jaja oraz surowce zawierające gluten i mleko.

Producent marki Delecta opisuje Cukier żelujący 2:1 tak:

Zastosowanie
Doskonała mieszanka do szybkiego sporządzania niskosłodzonych dżemów i konfitur.

Cechy:
kilka chwil i gotowe! , doskonały do wszystkich owoców

inne produkty w kategorii żelatyna, pektyny, agar

Produkt Cukier żelujący 2:1 firmy Delecta znajduje się w kategorii żelatyna, pektyny, agar, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu żelatyna, pektyny, agar:

Dr.Oetker żelatyna spożywcza Dr.Oetker żelatyna spożywcza
Data przyd. 2029-02-28
Dr.Oetker żelatyna spożywcza Dr.Oetker żelatyna spożywcza
Data przydatności
2029-04-30
Dr Oetker żelfix 3:1 Dr Oetker żelfix 3:1
40 g
103,75zł/kg

Cena: 4,15 zł

PLN
1
27
Data przydatności
2028-11-30
Delecta Żelatyna do mięs ryb Delecta Żelatyna do mięs ryb
warzyw i deserów 50 szt.

Cena: 4,50 zł

PLN
1
29
Data przyd. 2029-03-30
Cykoria Żelatyna spożywcza Cykoria Żelatyna spożywcza
wieprzowa 50 g
119,80zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
17
Data przyd. 2029-04-30
Radix-Bis agar Radix-Bis agar
50 g
251,20zł/kg

Cena: 12,56 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2028-07-01
Amylon Agar bezglutenowy BIO Amylon Agar bezglutenowy BIO
10 g
711,00zł/kg

Cena: 7,11 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-12-03
Amylon Żelatyna w proszku BIO Amylon Żelatyna w proszku BIO
20 g
312,50zł/kg

Cena: 6,25 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2027-12-17

inne produkty marki Delecta

Czy znasz już markę Delecta? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Delecta od 23 kwietnia 2008.

Delecta Duża Blacha ciasto Delecta Duża Blacha ciasto
o smaku czekoladowym 670 g
13,42zł/kg

Cena: 8,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-08-30
Delecta Duża Blacha ciasto Delecta Duża Blacha ciasto
jogurtowe 640 g
13,89zł/kg

Cena: 8,89 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-09-30
Delecta Kujawianka kawa zbożowa Delecta Kujawianka kawa zbożowa
500 g
12,76zł/kg

Cena: 6,38 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-03-30
Delecta Duża Blacha ciasto Delecta Duża Blacha ciasto
drożdżowe 600. g
15,57zł/kg

Cena: 9,34 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-08-30
Delecta krem karpatka oryginalna Delecta krem karpatka oryginalna
250 g
19,56zł/kg

Cena: 4,89 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-05-30
Delecta Duża Blacha piernik Delecta Duża Blacha piernik
Data przyd. 2027-06-30
Delecta Śnieżka oryginalna deser Delecta Śnieżka oryginalna deser
w proszku 51 g
41,96zł/kg

Cena: 2,14 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2027-06-30
Delecta Babeczki Nadziewane Delecta Babeczki Nadziewane
płatkami czekolady 280 g
29,79zł/kg

Cena: 8,34 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-02-28
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5