Cykoria cukier wanilinowy

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Cukier wanilinowy marki Cykoria?
Jak powstał produkt Cukier wanilinowy firmy Cykoria - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza na 100 g produktu: |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1688 kJ/ 397 kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 99 g |
| w tym cukry | 99 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Jaja : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Pszenica : | Może zawierać |
Producent marki Cykoria opisuje Cukier wanilinowy tak:
Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Cukier wanilinowy firmy Cykoria? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5
Na podstawie 17 ocen.
- Marek , 2024-02-06 17:18:00Ok.
inne produkty w kategorii cukier waniliowy
Wyrób firmy Cykoria o nazwie Cukier wanilinowy został przypisany do kategorii cukier waniliowy. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.
Cena: 9,19 zł
PLN https://dodomku.pl/Biovegan_Cukier_waniliowy_bezglutenowy_4x8g_BIO/58576.html2029-01-31
Cena: 0,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Dr_Oetker_cukier_wanilinowy/26677.htmlCena: 1,22 zł
PLN https://dodomku.pl/Delecta_cukier_wanilinowy/27144.htmlCena: 3,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Amylon_Cukier_wanilia_bourbon_bezglutenowy_BIO/40007.htmlcukier, 4,3 % mielone laski wanilii (w tym 0,2 % mielone laski wanilii bourbon), 2,6 % ekstrakt wanilii
Cena: 3,84 zł
PLN https://dodomku.pl/Dr.Oetker_Cukier_z_wanilia_Bourbon_z_Madagaskaru_z_ziarenkami_wanilii/57810.htmlCena: 2,16 zł
PLN https://dodomku.pl/Amylon_Cukier_wanilia_bourbon_bezglutenowy_BIO/82658.htmlCzy znasz już markę Cykoria? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Cykoria od 16 grudnia 2008.
Cena: 1,85 zł
PLN https://dodomku.pl/Cykoria_kwas_cytrynowy_spozywczy/30601.htmlcukier, sól, koncentrat soku buraka ćwikłowego w proszku 17,9 % (maltodekstryna, koncentrat soku buraka ćwikłowego 38,6 %*, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy), wzmacni(...)
Cena: 2,24 zł
PLN https://dodomku.pl/Cykoria_Barszcz_czerwony_blyskawiczny/33644.htmlsól, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, tłuszcz palmowy całkowicie utwardzony, ekstrakt drożdżowy, aromaty, cukier, warzywa suszone 3,9% w zmiennych proporcjach (marche(...)
Cena: 2,50 zł
PLN https://dodomku.pl/Cykoria_Bulion_warzywny_6_kostek/48000.htmlCena: 5,39 zł
PLN https://dodomku.pl/Cykoria_Cykorianka_Kawa_Zbozowa_ekspresowa_30_torebek/48015.htmlpreparat białkowo-tłuszczowy (tłuszcze roślinne całkowicie utwardzone: palmowy, kokosowy; mleko w proszku odtłuszczone, emulgator: E 472a; syrop glukozowy), cukier, mleko w pr(...)
Cena: 5,63 zł
PLN https://dodomku.pl/Cykoria_Krem_do_tortow_o_smaku_truskawkowym/48016.htmlpreparat białkowy-tłuszczowy (tłuszcze roślinne całkowicie utwardzone: palmowy, kokosowy; mleko w proszku odtłuszczone, emulgator: E472a, syrop glukozowy), cukier, mleko w pro(...)
Cena: 5,40 zł
PLN https://dodomku.pl/Cykoria_Krem_do_tortow_o_smaku_rumowym/48017.html






Koszyk z zakupami