Octim Ekologiczny Ocet cydrowy

Octim
52Octim Ekologiczny Ocet cydrowy
Octim Ekologiczny Ocet cydrowyOctim Ekologiczny Ocet cydrowy
pojemność netto

pojemność netto

300 ml

data przydatności

Data przydatności:

2027-12-09

pojemność

cena za litr

29,97 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901605002633

5901605002633

Cena: 8,99 zł

Kup 6 szt. po 8.86 zł/szt
8.99 PLN 2027-12-09 NewCondition

Zainteresował Cię produkt Ekologiczny Ocet cydrowy marki Octim?

Jak powstał produkt Ekologiczny Ocet cydrowy firmy Octim - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

Ocet z jabłek ekologicznych 5% kwasowości. Produkt niefiltrowany i niepasteryzowany.

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Ekologiczny Ocet cydrowy firmy Octim. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    inne produkty w kategorii ocet

    Produkt Ekologiczny Ocet cydrowy firmy Octim znajduje się w kategorii ocet, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu ocet:

    Octim Ekologiczny Ocet jabłkowy 6% Octim Ekologiczny Ocet jabłkowy 6%
    z Olsztynka 300 ml
    29,97zł/l

    Cena: 8,99 zł

    PLN
    1
    13
    Data przyd. 2028-06-22
    Octim Ocet jabłkowy z polskich Octim Ocet jabłkowy z polskich
    jabłek bez konserwantów 10% kwasowości 5 litrów
    9,42zł/l

    Cena: 47,10 zł

    PLN
    1
    30
    Data przyd. 2028-07-02
    Bio Food Ocet jabłkowy BIO Bio Food Ocet jabłkowy BIO
    250 ml
    41,64zł/l

    Cena: 10,41 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2028-04-28
    Alce Nero Ocet jabłkowy filtrowany Alce Nero Ocet jabłkowy filtrowany
    BIO 500 ml
    35,98zł/l

    Cena: 17,99 zł

    PLN
    1
    2
    Octim Ocet jabłkowy z polskich Octim Ocet jabłkowy z polskich
    jabłek, bez konserwantów 6% kwasowości 410 ml
    22,93zł/l

    Cena: 9,40 zł

    PLN
    1
    13
    Data przyd. 2028-05-15
    Jamar Ocet jabłkowy 6% Jamar Ocet jabłkowy 6%
    5 litrów
    11,15zł/l

    Cena: 55,73 zł

    PLN
    1
    5
    Data przydatności
    2028-02-29
    Jamar Ocet jablkowy Jamar Ocet jablkowy
    naturalnie mętny 250 ml
    27,04zł/l

    Cena: 6,76 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2028-02-25
    Jamar Ocet jabłkowy BIO Jamar Ocet jabłkowy BIO
    BIO
    Jamar Ocet jabłkowy BIO Jamar Ocet jabłkowy BIO
    500 ml
    13,68zł/l

    Cena: 6,84 zł

    PLN
    1
    24
    Data przyd. 2028-04-30

    inne produkty marki Octim

    Poznaj produkty marki Octim - w aktualnej ofercie mamy 41 produktów Octim.

    Octim Musztarda Mazurska Francuska Octim Musztarda Mazurska Francuska
    190 g
    23,16zł/kg

    Cena: 4,40 zł

    PLN
    1
    10
    Data przyd. 2027-08-27
    P R Z E C E N A -25%
    Octim Musztarda chrzanowa Octim Musztarda chrzanowa
    190 g
    15,26zł/kg

    Cena: 2,90 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2026-12-17
    Octim Musztarda Sarepska Octim Musztarda Sarepska
    190 g
    19,79zł/kg

    Cena: 3,76 zł

    PLN
    1
    15
    Data przyd. 2027-09-08
    Octim Ocet Spirytusowy Octim Ocet Spirytusowy
    500 ml
    11,98zł/l

    Cena: 5,99 zł

    PLN
    1
    14
    Octim Ocet spirytusowy z Olsztynka Octim Ocet spirytusowy z Olsztynka
    10% kwasowości 500 ml
    8,30zł/l

    Cena: 4,15 zł

    PLN
    1
    21
    Octim Musztarda kempingowa Octim Musztarda kempingowa
    kempingowa 190 g
    20,37zł/kg

    Cena: 3,87 zł

    PLN
    1
    20
    Data przyd. 2027-07-17
    Octim Musztarda Mazurska o smaku Octim Musztarda Mazurska o smaku
    wędzonej papryki i rozmarynu 190 g
    23,16zł/kg

    Cena: 4,40 zł

    PLN
    1
    26
    Data przyd. 2027-05-15
    Octim Ocet spirytusowy 10% Octim Ocet spirytusowy 10%
    kwasowości 750 ml
    8,51zł/l

    Cena: 6,38 zł

    PLN
    1
    23
    Data przydatności
    2028-06-17
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5