Corny Big baton zbożowy kokosowy z mleczną czekoladą

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Big baton zbożowy kokosowy z mleczną czekoladą marki Corny?
Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Corny Big baton zbożowy kokosowy z mleczną czekoladą? Sprawdź listę składników:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza ø 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1983 kJ / 474 kcal |
| Tłuszcz | 23,3 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 18,9 g |
| Węglowodany | 59,2 g |
| w tym cukry | 32,2 g |
| Błonnik | 5,2 g |
| Białko | 4,6 g |
| Sól | 0,44 g |
| Jęczmień : | Zawiera |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Owies : | Zawiera |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Corny opisuje Big baton zbożowy kokosowy z mleczną czekoladą tak:
Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Big baton zbożowy kokosowy z mleczną czekoladą firmy Corny. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 2 ocen.
inne produkty w kategorii batony i wafelki
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Corny Big baton zbożowy kokosowy z mleczną czekoladą do kategorii batony i wafelki.
czekolada MLECZNA 40 % (cukier, MLEKO pełne w proszku, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, emulgator: lecytyny (SOJA); wanilina), cukier, MLEKO odtłuszczone w proszku (18 %), ole(...)
Cena: 3,88 zł
PLN https://dodomku.pl/Kinder_Chocolate_4_batoniki_z_mlecznym_nadzieniem/36690_2422569_388.htmlbiałka mleka 31 %: izolaty białek mleka MPI, koncentrat białek serwatkowych WPC 80 (z mleka), błonnik rozpuszczalny (kukurydziany), orzeszki arachidowe 17 %, substancja słodzą(...)
Cena: 5,37 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Go_On_Baton_proteinowy_33_slony_karmel/72697.html2026-11-09
pełnoziarniste płatki zbożowe 32 % (owsiane, pszenne), syrop glukozowo-fruktozowy, cukier, syrop glukozowy, płatki zbożowe (mąka pszenna, cukier, mąka kukurydziana, mąka ryżow(...)
Cena: 2,71 zł
PLN https://dodomku.pl/Corny_Big_baton_zbozowy_z_zurawina/90517.html2027-01-18
pełnoziarniste płatki zbożowe 27 % (owsiane, jęczmienne, pszenne), syrop glukozowo-fruktozowy, syrop glukozowy, prażone orzechy laskowe 10 %, płatki zbożowe (mąka pszenna, cuk(...)
Cena: 2,71 zł
PLN https://dodomku.pl/Corny_Big_baton_zbozowy_z_orzechami_laskowymi/90518.htmlmleczna czekolada 20 % (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, odtłuszczone mleko w proszku, tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyna (słonecznikowa)), płatki zbożowe (mąka psze(...)
Cena: 2,71 zł
PLN https://dodomku.pl/Corny_BiG_baton_zbozowy_z_mleczna_czekolada_i_bananami/90519.html2027-02-19
białka mleka 31%: izolaty białek mleka MPI, koncentrat białek serwatkowych WPC 80 (z mleka), błonnik rozpuszczalny (kukurydziany), orzeszki arachidowe, substancja słodząca: ma(...)
Cena: 5,36 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Go_On_Protein_33_Baton_o_smaku_czekoladowym/108965.html2026-11-13
ciasteczka 21 % (mąka pszenna, cukier, masło klarowane (Ghee) (mleko), karob proszek, sól morska, substancja spulchniająca: węglany sodu, aromaty), syrop glukozowy, koncentrat(...)
Cena: 4,23 zł
PLN https://dodomku.pl/Go_On_Proteinowy_baton_z_ciasteczkami_i_karmelem/110255.html2026-10-29






Koszyk z zakupami