Cykoria Przyprawa do piernika

Zainteresował Cię produkt Przyprawa do piernika. Suszona mieszanka przyprawowa marki Cykoria?
Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Cykoria:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza na 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1415 kJ / 336 kcal |
| Tłuszcz | 5,3 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,4 g |
| Węglowodany | 55 g |
| w tym cukry | 0,6 g |
| Błonnik | 17 g |
| Białko | 9,3 g |
| Sól | 0,04 g |
| Seler : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Jaja : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Żyto : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Cykoria opisuje Przyprawa do piernika. Suszona mieszanka przyprawowa tak:
Jakie recenzje zebrał produkt Przyprawa do piernika. Suszona mieszanka przyprawowa marki Cykoria? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 6 ocen.
- Agata , 2020-12-23 20:53:24Polecam
inne produkty w kategorii przyprawy sypkie mieszanki
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Cykoria Przyprawa do piernika do kategorii przyprawy sypkie mieszanki.
przyprawy (kurkuma (16,2 %), kozieradka, kolendra (15,9 %), czosnek, kmin rzymski, GORCZYCA biała, cynamon, imbir, goździki, papryka słodka, gałka muszkatołowa, chili), sól
Cena: 2,79 zł
PLN https://dodomku.pl/Kamis_curry/19495.htmlsól, cebula, gorczyca biała, czosnek (8 %), pomidor, nasiona kolendry, cukier, natka pietruszki (4,3 %), regulator kwasowości: kwas cytrynowy, pieprz czarny (2 %), nasiona kop(...)
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_Przyprawa_do_ryb/31344.htmlsól, papryka słodka, cukier, kminek (9 %), pieprz czarny, nasiona kolendry (2 %), gorczyca biała, majeranek (1,1 %), owoc jałowca, liść laurowy, ziele angielskie, papryka ostra
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_przyprawa_do_bigosu/32022.htmlgorczyca biała (47 %), nasiona kolendry (19 %), kminek (15,2 %), papryka ostra, czosnek, kozieradka, majeranek
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_Pieprz_ziolowy/32023.htmlsól, cebula, pasternak, papryka słodka, majeranek (4,8 %), hydrolizat białka sojowego, pieprz czarny (2,5 %), liść laurowy (2 %), marchew, imbir, cukier, gałka muszkatołowa, n(...)
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_przyprawa_do_flakow/32024.html2027-11-30
sól, papryka słodka, cebula, cukier, majeranek (3,3 %), cząber (3,2 %), nasiona kolendry, gorczyca biała, pieprz czarny, tymianek, kozieradka, liść laurowy, owoc jałowca, kurk(...)
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_Przyprawa_do_drobiu_po_mysliwsku/32152.htmlsól, czosnek (15 %), cebula, papryka słodka, gorczyca biała, nasiona kolendry (5,5 %), marchew, majeranek (3,5 %), pieprz czarny, kminek, cukier, kozieradka, chili, tymianek, (...)
Cena: 1,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_Przyprawa_do_miesa_mielonego/32153.htmlcukier, cynamon (15 %), goździki (12 %), kakao o zmniejszonej zawartości tłuszczu, nasiona kolendry, ziele angielskie, gałka muszkatołowa (1,6 %)
Cena: 2,14 zł
PLN https://dodomku.pl/Prymat_Przyprawa_do_piernika/32154.htmlPoznaj produkty marki Cykoria - w aktualnej ofercie mamy 134 produktów Cykoria.
Cena: 0,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Cykoria_cukier_wanilinowy/29682.htmlCena: 1,85 zł
PLN https://dodomku.pl/Cykoria_kwas_cytrynowy_spozywczy/30601.htmlcukier, sól, koncentrat soku buraka ćwikłowego w proszku 17,9 % (maltodekstryna, koncentrat soku buraka ćwikłowego 38,6 %*, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy), wzmacni(...)
Cena: 2,24 zł
PLN https://dodomku.pl/Cykoria_Barszcz_czerwony_blyskawiczny/33644.htmlsól, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, tłuszcz palmowy całkowicie utwardzony, ekstrakt drożdżowy, aromaty, cukier, warzywa suszone 3,9% w zmiennych proporcjach (marche(...)
Cena: 2,50 zł
PLN https://dodomku.pl/Cykoria_Bulion_warzywny_6_kostek/48000.htmlCena: 5,39 zł
PLN https://dodomku.pl/Cykoria_Cykorianka_Kawa_Zbozowa_ekspresowa_30_torebek/48015.htmlpreparat białkowo-tłuszczowy (tłuszcze roślinne całkowicie utwardzone: palmowy, kokosowy; mleko w proszku odtłuszczone, emulgator: E 472a; syrop glukozowy), cukier, mleko w pr(...)
Cena: 5,63 zł
PLN https://dodomku.pl/Cykoria_Krem_do_tortow_o_smaku_truskawkowym/48016.html






Koszyk z zakupami