Winiary Bulion warzywny 18 kostek

Winiary
Winiary Bulion warzywny 18 kostekWiniary Bulion warzywny 18 kostek
masa netto

masa netto

180 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-04-30

pojemność

cena za kilogram

50,89 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7613287556646

7613287556646

Cena: 9,16 zł

9.16 PLN 2027-04-30 NewCondition

Zainteresował Cię produkt Bulion warzywny marki Winiary?

Jak powstał produkt Bulion warzywny firmy Winiary - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

sól, olej palmowy, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe), skrobia ziemniaczana, suszone warzywa 7,7 % (marchew 3,4 %, cebula 2,3 %, por, korzeń pietruszki, korzeń selera), ekstrakt drożdży, aromaty (z pszenicą, selerem), przyprawy, liść pietruszki, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), fermentowane białko pszenne, przeciwutleniacz (wyciągi z rozmarynu)
Wartości odżywcze (%)W 100 ml bulionu
Wartość energetyczna25 kJ
Wartość energetyczna6 kcal
Tłuszcz0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,3 g
Węglowodany0,3 g
w tym cukry0,1 g
Błonnik0,0 g
Białko0,1 g
Sól0,97 g
* Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
Opakowanie zawiera 90 porcji.
Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.
** po przyrządzeniu z 1 kostką/litr

Seler : Zawiera
Mleko : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera

Producent marki Winiary opisuje Bulion warzywny tak:

odpowiedni dla wegetarian
Marka:Winiary
O marce:Wypróbuj Kostkę Mięsną Winiary do dań mięsnych
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Bulion warzywny.
Pozostałe informacje:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed końcem: patrz data na boku opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Przygotowanie i stosowanie:Sposób przygotowania: Aby uzyskać esencjonalny bulion rozpuść 2 kostki w 1 litrze wrzącej wody. Jeżeli chcesz doprawić zupę, dodaj 1 kostkę na 1 litr zupy. Kostki możesz użyć jako przyprawę, dodając je także do innych potraw. Po użyciu kostek większość potraw nie wymaga dosalania.
Przepisy:Zupa z cukinii z chrupiącymi kurkami 4 porcje 1,5 kostki Bulionu warzywnego Winiary 3 średnie cukinie 250 g kurek gałązka estragonu 2 łyżki oleju imbir (do smaku) Kostki rozpuść w 0,75 litra wrzącej wody. Cukinię umyj, osusz, odetnij końce i pokrój w plasterki o grubości 0,5 cm. W rondlu rozgrzej łyżkę oleju i zeszklij cukinię. Wlej bulion, przykryj i duś 10 minut. Kurki oczyść, opłucz i osusz. Resztę oleju rozgrzej na patelni, wrzuć grzyby i smaż kilka minut. Cukinię z bulionem zmiksuj i przetrzyj przez sitko. Wymieszaj ze śmietaną, przypraw imbirem. Estragon opłucz, osusz i podrywaj listki. Zupę rozlej na talerzy, na jej wierzchu połóż kurki i całość posyp estragonem.
Rodzaj opakowania:Pudełko
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii buliony, kostki rosołowe

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Winiary Bulion warzywny 18 kostek do kategorii buliony, kostki rosołowe.

Winiary bulion w kostkach Winiary bulion w kostkach
Warzywny (6 kostek) 60 g
61,83zł/kg

Cena: 3,71 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-02-28
Drobdar Bulion wegetariański Drobdar Bulion wegetariański
120 g
44,92zł/kg

Cena: 5,39 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-03-18
Winiary bulion w kostkach Winiary bulion w kostkach
Wołowy (6 kostek) 60 g
61,83zł/kg

Cena: 3,71 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-03-30
Winiary bulion w kostkach 12 Winiary bulion w kostkach 12
kostek rosół wołowy 120 g
56,58zł/kg

Cena: 6,79 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2027-03-30
P R Z E C E N A -40%
Winiary bulion rosół z kury Winiary bulion rosół z kury
170 g
32,71zł/kg

Cena: 5,56 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2026-10-30
Winiary bulion pieczeniowy 6 Winiary bulion pieczeniowy 6
kostek Kostaka mięsna 60 g
61,83zł/kg

Cena: 3,71 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-03-30
Winiary Bulion cielęcy 120 g (12 Winiary Bulion cielęcy 120 g (12
kostek) 12 szt.

Cena: 5,23 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2027-08-30
Natur Compagnie Bulion-kostki Natur Compagnie Bulion-kostki
wołowe BIO 90 g
93,00zł/kg

Cena: 8,37 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-07-29

inne produkty marki Winiary

Poznaj produkty marki Winiary - w aktualnej ofercie mamy 39 produktów Winiary.

Winiary sos w proszku pieczeniowy Winiary sos w proszku pieczeniowy
jasny 30 g
122,00zł/kg

Cena: 3,66 zł

PLN
1
23
Data przyd. 2027-06-30
Winiary sos w proszku pieczarkowy Winiary sos w proszku pieczarkowy
Data przyd. 2027-06-30
Winiary sos w proszku pomidorowy Winiary sos w proszku pomidorowy
Data przyd. 2027-05-30
Winiary przyprawa do zup. sosów Winiary przyprawa do zup. sosów
i sałatek 210 g
16,38zł/kg

Cena: 3,44 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-06-30
Winiary budyń z cukrem waniliowy Winiary budyń z cukrem waniliowy
60 g
38,67zł/kg

Cena: 2,32 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-03-30
Winiary galaretka cytrynowa Winiary galaretka cytrynowa
71 g
39,30zł/kg

Cena: 2,79 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2027-02-28
Winiary sos majonezowy tatarski Winiary sos majonezowy tatarski
Data przyd. 2027-01-31
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5