Bio Planet Kisiel o smaku cytrynowym z rabarbarem BIO

Bio Planet
Bio Planet Kisiel o smaku  cytrynowym z rabarbarem BIOBio Planet Kisiel o smaku  cytrynowym z rabarbarem BIO
BIO
masa netto

masa netto

38 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-07-30

pojemność

cena za kilogram

65,79 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902650275607

5902650275607

Cena: 2,50 zł

Kup 15 szt. po 2.39 zł/szt
2.50 PLN 2027-07-30 NewCondition

Zainteresował Cię produkt Kisiel o smaku cytrynowym z rabarbarem BIO marki Bio Planet?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Kisiel o smaku cytrynowym z rabarbarem BIO marki Bio Planet:

skrobia*, rabarbar liofilizowany* 2,6 %, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, naturalny aromat, kurkuma mielona* (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna - 230 kJ/55 kcal
Tłuszcz - 0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 0 g
Węglowodany - 14 g
w tym cukry - 8,6 g
Białko - 0 g
Sól - 0,1 g


inne produkty w kategorii kisiel

Bio Planet Kisiel o smaku cytrynowym z rabarbarem BIO w sklepie dodomku.pl należy do kategorii kisiel. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 46 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Dr.Oetker kisiel truskawkowy Dr.Oetker kisiel truskawkowy
Data przyd. 2027-04-30
Dr.Oetker kisiel wiśniowy Dr.Oetker kisiel wiśniowy
Data przyd. 2027-04-30
Dr.Oetker kisiel malinowy Dr.Oetker kisiel malinowy
Data przyd. 2027-04-30
Dr. Oetker Kisiel smak żurawinowy Dr. Oetker Kisiel smak żurawinowy
Data przyd. 2027-04-30
Dr. Oetker Kisiel smak poziomkowy Dr. Oetker Kisiel smak poziomkowy
Data przyd. 2027-03-30
Bio Planet Kisiel o smaku owoców Bio Planet Kisiel o smaku owoców
leśnych z owocami jagodowymi BIO 38 g
67,63zł/kg

Cena: 2,57 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-10-30
Bio Planet Kisiel o smaku Bio Planet Kisiel o smaku
pomarańczowym z bananami BIO 38 g
67,63zł/kg

Cena: 2,57 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2027-08-30
Dr.Oetker Słodka Chwila, kisiel Dr.Oetker Słodka Chwila, kisiel
truskawkowy 30 g
55,00zł/kg

Cena: 1,65 zł

PLN
1
31
Data przyd. 2027-07-31

inne produkty marki Bio Planet

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Bio Planet, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Bio Planet Figi suszone BIO Bio Planet Figi suszone BIO
150 g
89,73zł/kg

Cena: 13,46 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-11-28
Bio Planet Migdały BIO Bio Planet Migdały BIO
100 g
109,90zł/kg

Cena: 10,99 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-02-05
Bio Planet Płatki migdałowe BIO Bio Planet Płatki migdałowe BIO
100 g
135,00zł/kg

Cena: 13,50 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-06-03
Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO Bio Planet Orzechy brazylijskie BIO
150 g
169,27zł/kg

Cena: 25,39 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-04-28
Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
bezglutenowe BIO 200 g
52,65zł/kg

Cena: 10,53 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-04-30
Bio Planet żurawina słodzona cukrem Bio Planet żurawina słodzona cukrem
trzcinowym BIO 100 g
123,30zł/kg

Cena: 12,33 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2028-01-04
Bio Planet Rodzynki sułtanki Bio Planet Rodzynki sułtanki
bezglutenowe BIO 400 g
45,00zł/kg

Cena: 18 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-03-31
Bio Planet Ryż basmati Bio Planet Ryż basmati
pełnoziarnisty BIO 500 g
23,78zł/kg

Cena: 11,89 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-11-24
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5