Bakalland Nerkowce lekko solone prażone

Oglądasz produkt o nazwie Orzechy nerkowca prażone, solone firmy Bakalland.
Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Orzechy nerkowca prażone, solone marki Bakalland:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza produktu W 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2442 kJ |
| Wartość energetyczna | 589 kcal |
| Tłuszcz | 45 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 8,0 g |
| Węglowodany | 23 g |
| w tym cukry | 7,7 g |
| Błonnik | 6,1 g |
| Białko | 21 g |
| Sól | 0,84 g |
| Składniki mineralne | |
| Miedź | 2,53 mg (253 %*) |
| Mangan | 1,65 mg (45 %*) |
| * Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal). | |
| Opakowanie 70 g zawiera około 3 sugerowanych porcji produktu. |
| Migdały : | Może zawierać |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Zawiera |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Orzechy laskowe : | Może zawierać |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
Producent marki Bakalland opisuje Orzechy nerkowca prażone, solone tak:
inne produkty w kategorii orzechy, migdały
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Bakalland Nerkowce lekko solone prażone do kategorii orzechy, migdały.
Cena: 8,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_Pistacje_prazone_w_piecu/45980.html2026-12-31
czekolada* 65 % (tłuszcz kakaowy*, substancja słodząca: erytrytol*, sproszkowany miąższ kokosowy* 15 %, inulina*, sproszkowane kakao*, sproszkowany olej MCT z kokosa* (olej MC(...)
Cena: 21,80 zł
PLN https://dodomku.pl/Cocoa_Orzechy_laskowe_w_czekoladzie_keto_z_olejem_MCT_bez_dodatku_cukru_bezglutenowe_BIO/109786.html2027-02-09
Cechy: naturalne źródło magnezu, żelaza i witaminy B6 , Dobra i Polska firmaPrzygotowanie i stosowanieOtwórz torebkę\nZdejmij ochronną folię\nPo wyjęciu porcji zamknij docisk(...)
Cena: 10,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_orzechy_laskowe/19978.html<br /><br /><b>Cechy:</b><br /> naturalne bogactwo cynku, magnezu i witaminy E , Dobra i Polska firma<br /><br /><b>Przygotowanie i stosowanie</b><br />Otwórz torebkę\nZdejmi(...)
Cena: 7,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_migdaly_kalifornijskie/21111.html2027-05-30
Wiórki kokosowe to smakowity i aromatyczny dodatek do dań i deserów. Kokos używany jest również do produkcji kosmetyków, oleju oraz mleka kokosowego. Stanowi naturalne źródło (...)
Cena: 5,55 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_wiorki_kokosowe/25675.html2026-08-30
Cena: 10,56 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Orzechy_nerkowca_BIO/34143.htmlCena: 10,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Migdaly_BIO/34145.htmlZachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Bakalland, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.
Cena: 8,31 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_morele_suszone/21112.htmlziarno kukurydzy 83 %, olej palmowy, sól, koncentrat masła 0,4 % (z mleka), naturalny aromat (zawiera mleko), barwnik: karoteny
Cena: 2,88 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_popcorn_maslany_do_kuchenki_mikrofalowej/32708.html2027-06-16
Cechy: naturalne bogactwo cynku, magnezu i witaminy E , Dobra i Polska firmaPrzygotowanie i stosowanieOtwórz torebkę\nZdejmij ochronną folię\nPo wyjęciu porcji zamknij dociskając
Cena: 7,76 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_Migdaly_w_platkach/40906.htmlCena: 2,88 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_Pop_Corn_solony_do_kuchenki_mikrofalowej/42562.htmlCena: 5,73 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_Zurawina_suszona/47805.htmlorzeszki arachidowe prażone kawałki 26 %, składniki zbożowe 23 % (płatki owsiane pełnoziarniste 12 %, mąka kukurydziana, mąka ryżowa), substancja wiążąca: maltitole, polewa ka(...)
Cena: 2,31 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_Ba_baton_zbozowy_5_orzechow/53271.htmlmango suszone (87 %), cukier (10 %), regulatory kwasowości: kwas cytrynowy, chlorek wapnia, substancja konserwująca: pirosiarczyn sodu
Cena: 9,68 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_Mango_plastry/55147.html2027-01-30






Koszyk z zakupami