Bakalland Mango plastry

Zainteresował Cię produkt Mango suszone słodzone w plastrach marki Bakalland?
Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Mango suszone słodzone w plastrach marki Bakalland:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza produktu W 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1381 kJ |
| Wartość energetyczna | 326 kcal |
| Tłuszcz | 0,7 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Węglowodany | 75 g |
| w tym cukry | 51 g |
| Błonnik | 5,5 g |
| Białko | 1,8 g |
| Sól | 0,63 g |
| * Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal) | |
| Opakowanie 70 g zawiera około 3 sugerowanych porcji produktu. |
| Migdały : | Może zawierać |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Orzechy laskowe : | Może zawierać |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki / siarczyny : | Zawiera |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
Producent marki Bakalland opisuje Mango suszone słodzone w plastrach tak:
inne produkty w kategorii owoce suszone
Produkt Mango suszone słodzone w plastrach firmy Bakalland znajduje się w kategorii owoce suszone, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu owoce suszone:
czekolada* 65% (nieprażone ziarna kakaowca*, cukier z kwiatu palmy kokosowej*, tłuszcz kakaowy*, wanillia Bourbon*), jagody inkaskie* 35% (*certyfikowany składnik ekologiczny)(...)
Cena: 17,24 zł
PLN https://dodomku.pl/Cocoa_Jagody_inkaskie_w_surowej_czekoladzie_BIO/37821.htmlczekolada* 65 % (nieprażone ziarno kakaowca*, cukier z kwiatu palmy kokosowej*, tłuszcz kakaowy*), morwa biała* 35 %. (*certyfikowany składnik ekologiczny). Zawartość masy kak(...)
Cena: 16,50 zł
PLN https://dodomku.pl/Cocoa_Morwa_turecka_w_surowej_czekoladzie_BIO/37829.htmlczekolada* 65 % (ziarno kakaowca*, cukier z kwiatu palmy kokosowej*, tłuszcz kakaowy*, wanillia Bourbon), jagody goji* 35 % (*certyfikowany składnik ekologiczny). Zawartość ma(...)
Cena: 17,24 zł
PLN https://dodomku.pl/Cocoa_Jagody_goji_w_surowej_czekoladzie_BIO/40281.htmlCzekolada* (50%) (nieprażone ziarno kakaowca*, cukier z kwiatu palmy kokosowej*, tłuszcz kakaowy*, wanillia Bourbon* ), suszone banany* (50%) (*certyfikowany składnik ekologic(...)
Cena: 16,80 zł
PLN https://dodomku.pl/Cocoa_Banany_w_surowej_czekoladzie_BIO/44428.htmlczekolada* 55 % (tłuszcz kakaowy*, inulina*, substancja słodząca: erytrytol*, MIGDAŁY*, sproszkowany napój OWSIANY*, nieprażone ziarno kakao*, sproszkowany miąższ kokosowy*, n(...)
Cena: 20,21 zł
PLN https://dodomku.pl/Cocoa_Mango_w_czekoladzie_creamy_bez_dodatku_cukrow_BIO/119030.html2026-12-04
Cena: 8,31 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_morele_suszone/21112.htmlCena: 15,62 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Figi_suszone_BIO/34144.htmlZachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Bakalland, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.
Cechy: naturalne źródło magnezu, żelaza i witaminy B6 , Dobra i Polska firmaPrzygotowanie i stosowanieOtwórz torebkę\nZdejmij ochronną folię\nPo wyjęciu porcji zamknij docisk(...)
Cena: 10,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_orzechy_laskowe/19978.html<br /><br /><b>Cechy:</b><br /> naturalne bogactwo cynku, magnezu i witaminy E , Dobra i Polska firma<br /><br /><b>Przygotowanie i stosowanie</b><br />Otwórz torebkę\nZdejmi(...)
Cena: 7,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_migdaly_kalifornijskie/21111.html2027-05-30
Wiórki kokosowe to smakowity i aromatyczny dodatek do dań i deserów. Kokos używany jest również do produkcji kosmetyków, oleju oraz mleka kokosowego. Stanowi naturalne źródło (...)
Cena: 5,55 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_wiorki_kokosowe/25675.html2026-08-30
ziarno kukurydzy 83 %, olej palmowy, sól, koncentrat masła 0,4 % (z mleka), naturalny aromat (zawiera mleko), barwnik: karoteny
Cena: 2,88 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_popcorn_maslany_do_kuchenki_mikrofalowej/32708.html2027-06-16
Cechy: naturalne bogactwo cynku, magnezu i witaminy E , Dobra i Polska firmaPrzygotowanie i stosowanieOtwórz torebkę\nZdejmij ochronną folię\nPo wyjęciu porcji zamknij dociskając
Cena: 7,76 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_Migdaly_w_platkach/40906.htmlziarno kukurydzy 71 %, olej palmowy, sól, aromat, emulgator: lecytyna słonecznikowa, proszek serowy 0,18 % (z mleka), barwnik: karoteny
Cena: 2,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_Pop_Corn_serowy_do_kuchenki_mikrofalowej/42561.htmlCena: 2,88 zł
PLN https://dodomku.pl/Bakalland_Pop_Corn_solony_do_kuchenki_mikrofalowej/42562.html






Koszyk z zakupami