Łowicz sos gotowy, słoik słodko - kwaśny

Łowicz
32Łowicz sos gotowy, słoik słodko - kwaśny
Łowicz sos gotowy, słoik słodko - kwaśnyŁowicz sos gotowy, słoik słodko - kwaśny
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

Data przydatności:

2028-01-30

pojemność

cena za kilogram

17,16 zł / kg

ocena

ranking

3.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900397016439

5900397016439

Cena: 8,58 zł

Kup 6 szt. po 8.45 zł/szt
8.58 PLN 2028-01-30 NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Sos słodko-kwaśny. Sos warzywno-pomidorowy z kawałkami ananasa. Pasteryzowany firmy Łowicz.

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Łowicz:

woda, cukier, marchew, cebula (8,8 %), pomidory (8 %), koncentrat pomidorowy (5 %), papryka czerwona (4,4 %), papryka zielona (4,4 %), ananas (3,4 %), przecier jabłkowy, ocet spirytusowy, skrobia modyfikowana kukurydziana, pędy bambusa (2 %), sól, przyprawy, ekstrakty przypraw, zioła, ekstrakty warzyw, aromaty
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
energia320 kJ / 75 kcal
tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy nasycone<0,1 g
węglowodany17 g
w tym cukry17 g
białko1,1 g
sól1,1 g

Seler : Może zawierać

Producent marki Łowicz opisuje Sos słodko-kwaśny. Sos warzywno-pomidorowy z kawałkami ananasa. Pasteryzowany tak:

pełen warzyw, bez konserwantów, Polska Marka
Marka:Łowicz
O marce:Łowicz Samo najlepsze!
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Sos słodko-kwaśny. Sos warzywno-pomidorowy z kawałkami ananasa. Pasteryzowany.
Przechowywanie:Chroń przed światłem. Po otwarciu przechowuj w lodówce i spożyj w ciągu 48 godzin.
Przepisy:Przepis na kurczaka w sosie słodko-kwaśnym Potrzebujesz: sos słodko-kwaśny Łowicz, ok. 400 g piersi kurczaka, 2 łyżki oleju, 300 g makaronu sojowego. 1. Mięso pokrój w kostkę. 2. Podsmaż na 2 łyżkach oleju. 3. Dodaj sos i podgrzej ok. 3 minuty. 4. Podawaj z makaronem sojowym. Opakowanie sosu użyte w przepisie wystarczy do przygotowania dania dla 3 osób.
Rodzaj opakowania:Słoik
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Sos słodko-kwaśny. Sos warzywno-pomidorowy z kawałkami ananasa. Pasteryzowany firmy Łowicz? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 3/5

Na podstawie 2 ocen.




    inne produkty w kategorii sosy gotowe

    Produkt Sos słodko-kwaśny. Sos warzywno-pomidorowy z kawałkami ananasa. Pasteryzowany firmy Łowicz znajduje się w kategorii sosy gotowe, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu sosy gotowe:

    Łowicz Sos słodko-kwaśny z limonką Łowicz Sos słodko-kwaśny z limonką
    Data przyd. 2027-10-30
    Familijne Przysmaki Sos boloński Familijne Przysmaki Sos boloński
    500 g
    12,78zł/kg

    Cena: 6,39 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-01-30
    Winiary sos w proszku pieczeniowy Winiary sos w proszku pieczeniowy
    jasny 30 g
    122,00zł/kg

    Cena: 3,66 zł

    PLN
    1
    23
    Data przyd. 2027-06-30
    Winiary sos majonezowy czosnkowy Winiary sos majonezowy czosnkowy
    Data przyd. 2027-03-04
    Knorr Domowe Smaki Sos do pieczeni Knorr Domowe Smaki Sos do pieczeni
    jasny 25 g
    184,80zł/kg

    Cena: 4,62 zł

    PLN
    1
    14
    Data przydatności
    2027-05-30
    Roleski Sos Tatarski Roleski Sos Tatarski
    Data przyd. 2027-04-23
    Roleski Sos Czosnkowy Roleski Sos Czosnkowy
    Data przyd. 2027-03-12
    Amaizin Sos salsa łagodny Amaizin Sos salsa łagodny
    bezglutenowy BIO 260 g
    51,62zł/kg

    Cena: 13,42 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2029-12-31

    inne produkty marki Łowicz

    Firma Łowicz prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 30 września 2007 - aktualnie dostępnych jest 32 produktów marki Łowicz.

    Łowicz konfitura niskosłodzona Łowicz konfitura niskosłodzona
    z owoców leśnych 240 g
    59,88zł/kg

    Cena: 14,37 zł

    PLN
    1
    6
    Data przyd. 2027-02-28
    Łowicz Dżem niskosłodzony Łowicz Dżem niskosłodzony
    ananasowy 280 g
    24,96zł/kg

    Cena: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    Data przyd. 2027-03-30
    Łowicz dżem niskosłodzony Łowicz dżem niskosłodzony
    brzoskwiniowy 280 g
    24,96zł/kg

    Cena: 6,99 zł

    PLN
    1
    10
    Data przyd. 2027-04-30
    Łowicz Dżem morelowy o obniżonej Łowicz Dżem morelowy o obniżonej
    zawartości cukrów 280 g
    24,96zł/kg

    Cena: 6,99 zł

    PLN
    1
    8
    Data przydatności
    2027-05-30
    Łowicz dżem niskosłodzony Łowicz dżem niskosłodzony
    truskawkowy 280 g
    25,86zł/kg

    Cena: 7,24 zł

    PLN
    1
    15
    Data przyd. 2027-03-30
    Łowicz dżem niskosłodzony Łowicz dżem niskosłodzony
    wiśniowy 280 g
    24,96zł/kg

    Cena: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    Data przyd. 2027-06-30
    Łowicz dżem niskosłodzony Łowicz dżem niskosłodzony
    czarna porzeczka 280 g
    24,96zł/kg

    Cena: 6,99 zł

    PLN
    1
    13
    Data przyd. 2027-06-30
    Łowicz dżem niskosłodzony Łowicz dżem niskosłodzony
    jagodowy 280 g
    27,96zł/kg

    Cena: 7,83 zł

    PLN
    1
    9
    Data przyd. 2027-06-30
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5